حضور گروه بهمن در نمایشگاه حمل و نقل اصفهانحضور گروه بهمن در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان

گروه بهمن در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان ۱۴۰۱ حاضر شد و آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت. این نمایشگاه تخصصی تا ساعت ۱۰ شب هفتم مرداد برقرار است و مخاطبان می توانند جهت بازدید اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در این نمایشگاه که گروه بهمن یکی از اصلی ترین حاضران آن به حساب می آید، محصولات سواری و تجاری این خودروساز بخش خصوصی به نمایش گذاشته شده است. گروه بهمن در کنار معرفی محصولات خود، کاربری های مختلف کامیونت های خود را در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان معرفی کرده است. همچنین اتوبوس City 12 شرکت اِسنا (زیر مجموعه گروه بهمن) هم در این نمایشگاه حاضر گردیده و مورد توجه مدیران شهرداری ها واقع شده است.

در غرفه گروه بهمن در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان ۱۴۰۱ خودروهای ریپسکت پرایم، دیگنیتی پرایم و پرستیژ، فیدلیتی پرایم، اینرودز، امپاور BD500، کامیونت فورس، کامیونت ایسوزو و شیلر هم دیده می شوند.

نمایشگاه حمل و نقل اصفهان تا هفتم مرداد ۱۴۰۱ ادامه دارد و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۴ تا ۲۲ برای بازدید از این رویداد تخصصی، به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان در جاده کمربندی شرقی این شهر مراجعه کنند. روز جمعه که آخرین فرصت بازدید از این نمایشگاه است، ساعت آغاز به کار غرفه ها ۱۰ صبح اعلام شده است.

حضور گروه بهمن در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان حضور گروه بهمن در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان حضور گروه بهمن در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان حضور گروه بهمن در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان حضور گروه بهمن در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان

عکس ها: علیرضا پاداش / اسب بخار

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب