شایان دیزل با دافران H7 به نمایشگاه حمل و نقل اصفهان آمدشایان دیزل با دافران H7 به نمایشگاه حمل و نقل اصفهان آمدشایان دیزل با دافران H7 به نمایشگاه حمل و نقل اصفهان آمد

شرکت شایان دیزل که از مدت ها قبل تولید دافران H7 در استان فارس آغاز کرده بود، حال به نمایشگاه حمل و نقل اصفهان ۱۴۰۱ آمده و توانسته تا نظر بازدیدکنندگان تخصصی را به سمت محصول خود بکشاند.

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، نمایشگاه حمل و نقل اصفهان تا هفتم مرداد ۱۴۰۱ ادامه دارد و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۴ تا ۲۲ برای بازدید از این رویداد تخصصی، به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان در جاده کمربندی شرقی این شهر مراجعه کنند. روز جمعه که آخرین فرصت بازدید از این نمایشگاه است، ساعت آغاز به کار غرفه ها ۱۰ صبح اعلام شده است.

در این رویداد تخصصی در صنعت حمل و نقل، شایان دیزل یکی از اصلی ترین حاضران به حساب می آید و توانسته تا نگاه بازدیدکنندگان و مجموعه های مختلف را به سمت کشنده مونتاژی خود جلب کند. در حال حاضر دافران H7 یکی از پرتیراژترین کشنده های مونتاژی بازار ایران است که در چند وقت اخیر توانسته تا بازار فروش خوبی را برای شایان دیزل فراهم کند. این کشنده به پیشرانه ۱۲ لیتری ۶ سیلندر و توربو دیزل مجهز است که ۴۸۰ اسب بخار را با گشتاور ۲۲۳۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده اتوماتیک دافران H7 از نوع ۱۲ سرعته AMT نشان ZF بوده و فناوری اینتاردر در آن دیده می شود.

ترمز هوشمند اضطراری پیشرفته یا پیشگیری از تصادف (AE )، رادار بین خطوط آلارم دار جهت جلوگیری خروج از مسیر (LDW) و سیستم الکترونیکی کنترل پایداری (ESP) از امکانات جدید و به‌روزی است که در خودروهای تجاری مونتاژی کم تر دیده می شود، اما می بینیم که در دافران H7 از تمام این امکانات استفاده شده است. همچنین ویژگی هایی مانند یخچال، سانروف، کروز کنترل، تعلیق های بادی محور و اتاق، تهویه اتوماتیک و… در این کشنده شایان دیزل دیده می شود.

شایان دیزل با دافران H7 به نمایشگاه حمل و نقل اصفهان آمد شایان دیزل با دافران H7 به نمایشگاه حمل و نقل اصفهان آمد شایان دیزل با دافران H7 به نمایشگاه حمل و نقل اصفهان آمد شایان دیزل با دافران H7 به نمایشگاه حمل و نقل اصفهان آمد شایان دیزل با دافران H7 به نمایشگاه حمل و نقل اصفهان آمد

عکس ها: علیرضا پاداش / اسب بخار

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب