نصب سایت عدل ایران

نصب سایت عدل ایرانمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

نصب سایت عدل ایران را از این سایت دریافت کنید.

عدل ایران

در این مقاله در خصوص سامانه عدل ایران adliran.ir صحبت کردیم و نحوه ورود به صفحه اصلی عدل ایران و استفاده از سایت عدل ایران را توضیح دادیم.

سامانه عدل ایران adliran.ir

اگر در مورد سامانه عدل ایران adliran.ir سوالی دارید

اگر در مورد سامانه عدل ایران adliran.ir سوالی دارید

عناوین اصلی این مقاله:

مقدمه

سامانه عدل ایران adliran.ir

ورود به سایت عدل ایران adliran.ir

نصب سایت عدل ایران دانلود عدل ایران

امکانات سایت عدل ایران

نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

سامانه عدل ایران adliran.ir ، که بعضا عدلیران هم نگاشته می شود ارائه دهنده خدمات الکترونیک قضایی قوه قضاییه است که برای استفاده از آن نیاز به ورود به سایت عدل ایران www.adliran.ir و عضویت در آن است. ارائه خدمات الکترونیک قضایی یکی از طرح های مورد توجه دستگاه ها قضایی کشور ایران می باشد. چند سالی است که طرح ارائه بعضی از خدمات قضایی به صورت الکترونیکی و غیر حضوری روی کار آمده است؛ اما در سال اخیر این طرح ها تقویت شده و در حال حاضر بسیاری از خدمات قوه قضاییه به صورت الکترونیکی و غیر حضوری انجام می شود. سایت عدل ایران adliran.ir یک سامانه به روز و تقریبا جدید است که با هدف ارائه خدمات الکترونیکی به افراد جامعه روی کار آمده است. این سامانه خدمات بسیار زیادی را به افراد جامعه ارائه می دهد که باعث تسهیل امور مربوط به قوه قضاییه شده است.

در این نوشتار قصد داریم به سایت adliran.ir بپردازیم. در ابتدا نحوه ورود به سامانه عدل ایران را شرح داده و سپس با نحوه دانلود عدل ایران و نحوه نصب سایت عدل ایران را بررسی کرده و با امکانات سامانه عدل ایران آشنا خواهیم شد. با ادامه مقاله همراه باشید.

سامانه عدل ایران adliran.ir

امروزه با توجه به افزایش مهارت مردم کشور عزیز ایران و فراهم شدن بستری مناسب برای ارائه خدمات غیر حضوری، قوه قضاییه نیز تصمیم گرفته است که بسیاری از خدمات قوه قضاییه را به صورت غیر حضوری به افراد جامعه ارائه دهد. سامانه های مختلفی با هدف ارائه خدمات الکترونیک قوه قضاییه روی کار آمده اند که یکی از مهم ترین سامانه ها، سامانه عدل ایران adliran.ir می باشد.

این سامانه یک سامانه جامع است که در جهت ارائه امور قوه قضاییه به صورت غیر حضوری راه اندازی شده است. این سامانه خدمات مختلفی را که مربوط به قوه قضاییه می باشد، مانند استعلام و پیگیری پرونده قضایی ، دریافت ابلاغیه و مشاهده ابلاغیه الکترونیکی ، لیست مراکز مربوطه، نوبت دهی مراجع قضایی و ... ارائه می دهد که می تواند بسته به شرایط، برای هر فرد ایرانی مورد نیاز باشد. به همین خاطر بسیار مهم است که تمامی افراد جامعه در راستای ارائه این امور به صورت غیر حضوری، با سامانه عدل ایران adliran.ir آشنایی داشته باشند و از نحوه استفاده از آن مطلع باشند.

بیشتر بخوانید: مشاهده قرار نهایی در سامانه ثنا

به کانال تلگرام ما بپیوندید

به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

ورود به سایت عدل ایران adliran.ir

سایت درگاه خدمات الکترونیک قوه قضاییه و یا سامانه عدل ایران ، یک سامانه الکترونیکی است که زیر نظر قوه قضاییه فعالیت می کند. تمامی افرادی که قصد استفاده از خدمات مختلف این سایت را دارند، باید ابتدا به نشانی اینترنتی این سایت adliran.ir مراجعه کنند و از خدمات و امکانات الکترونیکی سایت عدل ایران استفاده نمایند. برای آشنایی شما عزیزان با نحوه ورود به صفحه اصلی عدل ایران ، در ادامه نحوه ورود به این سایت را توضیح خواهیم داد:

۱ابتدا یکی از مرورگرهای لپ تاپ و یا گوشی های هوشمند خود را باز کنید.

توجه: برای استفاده از خدمات الکترونیکی قوه قضاییه بهتر است که از مرورگرهای کروم و یا فایرفاکس استفاده کنید.

۲حال در قسمت جستجوی گوگل عبارت « سایت عدل ایران » را تایپ و آن را جستجو کنید.

۳پس از مدت زمان کوتاهی، گوگل سایت خدمات الکترونیک قضایی را برای شما جستجو می کند. این سایت همان سایت عدل ایران می باشد. روی آن کلیک کنید تا به راحتی وارد سایت شوید.

۴در حال حاضر شما به سایتی هدایت شده اید، که همان سایت مد نظر ما می باشد و می توانید از تمامی خدمات ارائه شده در سامانه عدل ایران استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: ورود به سامانه ابلاغ

نصب سایت عدل ایران

امکانات سامانه عدل ایران ، بسیار زیاد می باشد، به طوری که افراد می توانند برای انجام بسیاری از خدمات قوه قضاییه خود به صورت غیر حضوری در سامانه عدل ایران وارد شوند و مراحل مربوطه را انجام دهند. افراد می توانند بعد از ثبت نام در سامانه عدل ایران و دریافت نام کاربری و رمز عبور ( که به ترتیب همان کد ملی و رمز ثنا است ) وارد سایت عدل ایران شده و از خدمات آن استفاده نمایند.

خوشبختانه، به دلیل پرکاربرد بودن و با اهمیت بودن این سامانه، در حال حاضر امکان نصب برنامه سایت عدل ایران بر روی گوشی های تلفن همراه فراهم شده است و افراد می توانند به راحتی از طریق گوشی های هوشمند خود، از امکانات مختلف این سامانه استفاده کنند. نام اپلیکیشن سایت عدل ایران ، اپلیکیشن عدالت همراه است که برای نصب آن می توانید از طریق صفحه اصلی عدل ایران adliran.ir این اپلیکیشن را دانلود کرده و بعد از نصب آن با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد شده و از امکانات آن استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: رفع مشکل باز نشدن سایت ابلاغ

دانلود عدل ایران

همانطور که توضیح داده شد، سامانه عدل ایران به منظور ارائه خدمات خود اپلیکیشنی را مخصوص گوشی های هوشمند راه اندازی نموده است که افراد بتوانند به راحتی و از طریق گوشی های هوشمند خودشان، از خدمات مختلف درگاه الکترونیک قوه قضاییه استفاده کنند. ( درگاه ملی قوه قضاییه را بخوانید )

اپلیکیشن سامانه عدل ایران با نام «عدالت همراه» در سال ۱۳۹۹ راه اندازی شده است و در حال حاضر این برنامه در دو نسخه اندروید و iOS موجود است که افراد بسته به سیستم عامل گوشی های هوشمند خود می توانند از هر یک از این برنامه ها استفاده کنند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

عدل ایران

در این مقاله، سامانه عدل ایران www.adliran.ir توضیح داده شده و نحوه ورود به سایت سامانه قضایی، امکانات صفحه اصلی آن و روش نصب سایت عدل ایران ارائه شده است.

عدل ایران | سامانه عدلیران | سایت www.adliran.ir

سامانه عدل ایران www.adliran.ir که با عناوین دیگری، همچون سامانه ثنا یا سامانه عدل یا عدلیران نیز شناخته می شود، سامانه اصلی قوه قضاییه بوده که ارائه دهنده خدمات قضایی، به صورت اینترنتی به افراد جامعه می باشد. کاربران، پس ازورود به سایت adliran.ir ، بهامکاناتی نظیر دریافت ابلاغیه الکترونیکی، پیگیری روند پرونده و ثبت درخواست گواهی عدم سوء پیشینه، دسترسی خواهند داشت.

برای مشاوره سامانه عدل ایران www.adliran.ir

برای مشاوره سامانه عدل ایران www.adliran.ir

با ورود اینترنت به زندگی بشر، دولت ها نیز در صدد برآمدند تا با ارائه خدمات خود به شکل الکترونیکی، انجام این خدمات را تسهیل و تسریع نموده و به این ترتیب، در وقت و هزینه شهروندان نیز صرفه جویی نمایند. دولت های حاکم در ایران نیز از این حرکت، غافل نبوده و در سال های اخیر، گام های موثری را در جهت الکترونیکی کردن خدمات خود برداشته اند.

تاسیس و راه اندازی سامانه عدل ایران www.adliran.ir، از سوی قوه قضاییه، از مهم ترین اقدامات دولت، در راستای الکترونیکی کردن خدمات خود، می باشد. نکته جالب توجه در رابطه با سایت عدل ایران، آن است که علی رغم اینکه این سایت، ارائه دهنده طیف وسیعی از خدمات  قضایی به اشخاص می باشد، عموم افراد جامعه، آن را تحت عنوان سایت ابلاغ الکترونیک می شناسند و از دیگر خدمات آن، غافل می باشند.

به همین دلیل، در این مقاله، ابتدا به این سوال پاسخ می دهیم که سامانه عدل ایران www.adliran.ir چیست؟ سپس، نحوه ورود به سایت adliran.ir، امکانات سامانه قضایی عدل ایران و نحوه نصب این سامانه را توضیح خواهیم داد.

برای ورود به سایت سامانه عدل ایران کلیک کنید .

کاربران برای ورود به سامانه عدل ایران باید به سایت adliran.ir مراجعه کنند.

سامانه عدل ایران www.adliran.ir چیست؟

با ورود و گسترش اینترنت، در کشور ما در سال های اخیر، دولت ها نیز تلاش کرده اند تا خدمات خود را تا حد امکان، در قالب اینترنتی و غیر حضوری، به شهروندان ارائه نمایند. یکی از مهم ترین این سامانه های اینترنتی، در کنار سامانه سامع قوه قضایی، درگاه خدمات الکترونیک قضایی یا سامانه عدل ایران www.adliran.ir، بوده که ارائه دهنده خدمات مرتبط با دستگاه قضایی، به مراجعین به این دستگاه می باشد.

سایت عدل ایران که با عناوین دیگری، همچون سامانه ثنا یا سامانه عدل یا عدلیران نیز شناخته می شود، سامانه ای است که تنوع گسترده ای از خدمات قضایی را به صورت اینترنتی، به مراجعین دستگاه قضایی ارائه کرده، به نحوی که در بسیاری از موارد، نیاز به مراجعه حضوری افراد به شعب دادسراها و دادگاه ها نبوده و در نتیجه، حجم مراجعه های حضوری به دستگاه قضا، به نحو چشمگیری کاهش یافته است.

هرچند، پرکاربردترین امکان سامانه عدل ایران www.adliran.ir، مشاهده و دریافت ابلاغیه الکترونیکی است، اما خدمات این سایت، به دریافت ابلاغیه الکترونیکی، محدود نبوده و امکان جست و جوی دفاتر خدمات قضایی، پیگیری روند پرونده، ثبت درخواست گواهی عدم سوء پیشینه و سامانه اطلاع رسانی پرونده اشخاص ، نمونه هایی از سایر خدمات ارائه شده توسط  سامانه عدلیران adliran.ir می باشد .

حتما بخوانید: سامانه ثنا sana.adliran.ir

ورود به سایت عدلیران www.adliran.ir

کاربران سامانه عدل ایران، به منظور استفاده از خدمات سایت عدل ایران، ابتدا باید وارد این سایت شوند. به همین دلیل، در این بخش از مقاله، به توضیح نحوه ورود به سایت عدل ایران www.adliran.ir، می پردازیم که مطابق راهنمای تصویری زیر می باشد:

1

مرورگر دستگاه خود راباز کرده و عبارت سامانه عدل ایران را در آن، جست و جو کنید .

2

سپس در صفحه نتایج جست و جو، بر روی اولین لینک که آدرس آن adliran.ir می باشد، کلیک نمایید.

3

در این مرحله از مراحل ورود به سایت عدلیران www.adliran.ir، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، وارد صفحه اصلی درگاه خدمات الکترونیک قضایی یعنی سامانه عدل ایران شده اید. اکنون، می توانید خدمات مورد نظر خود را انتخاب نموده و برای انجام آن اقدام نمایید.

نکته ای که لازم است مورد توجه قرار گیرد، آن است که برای ورود به سایت عدل ایران، لازم است از مرورگر های معرفی شده توسط قوه قضاییه ، از جمله مرورگر کروم، استفاده شده و  همچنین، مرورگر دستگاه شما به روزرسانی شده باشد تا با پیغام خطای ورود، مواجه نشوید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvalaw.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب