لباس های مناسب برای میهمانی های نیمه رسمیلباس های مناسب برای میهمانی های نیمه رسمی

لباس های مناسب برای میهمانی های نیمه رسمی : دورهمی های و مهمانی ها گاه رسمی و گاه نیمه رسمی هستند و برای هر کدام شما می بایست لباس بخصوصی بپوشید. اما آیا میدانید لباس نیمه رسمی چیست؟ در ادامه بخوانید تا بدانید لباس عروسی نیمه رسمی چیست، چه لباسی باید بپوشید.

فهرست مطالب این صفحه:

لباس میهمانی نیمه رسمی برای زنان چیست؟خیره کننده در لباس های نیمه رسمی برای میهمانیشلوار مجلسیدامن های دیدنی لباس عروس نیمه رسمیجامپ سوییت برای مهمانیلباس های دو تکه

لباس میهمانی نیمه رسمی برای زنان چیست؟

اگر تعجب می کنید که لباس میهمانی نیمه رسمی برای زنان در واقع چیست، پاسخ آنقدرها هم بریده و خشک نیست. کد لباس میهمانی نیمه رسمی را به عنوان لباس تجاری در نظر بگیرید، اما با یک پیچ و تاب سرگرم کننده و جذاب. در چند سال گذشته، ما شاهد تغییر آرامی در مد بوده ایم. سبک‌هایی که به طور معمولی متمایل می‌شوند، برای ایجاد یک تعریف مدرن، به زیبایی‌شناسی نیمه رسمی سنتی نفوذ کرده‌اند.

لباس های مناسب برای میهمانی های نیمه رسمی

این درخواست نیمه رسمی راهی است که زوج افتخاری از شما بخواهند لباس بپوشید. نیازی به مانتوهای سنگین نیست، اگرچه لباس‌های ماکسی صاف و برنده یک انتخاب برنده هستند. همچنین در لیست لباس های نیمه رسمی مهمانان میهمانی : لبه های کوتاه تر، رنگ ها و چاپ های روشن و زیبا و گزینه های دو تکه هوشمند قرار دارند.

خیره کننده در لباس های نیمه رسمی برای میهمانی

اگر مطمئن نیستید که چه مدلی را در لباس نیمه رسمی میهمانی خود بگنجانید، با سبک ها و مدل های مد روز شروع کنید. لباس‌های میدی و ماکسی با جزییات ظریف مانند smocking، ruching و ruffles حسی جدید و غیرعادی را ارائه می‌دهند. این مدل های بلندتر برای همه فرم های بدن مناسب هستند. ترجیح می دهید یقه یا دکلته خود را به رخ بکشید؟ روپوشی با نیم تنه دودی را انتخاب کنید. اگر پوشاندن بازوها اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد، یک میدی با آستین گشاد انتخاب کنید. فوراً با کفش‌های پاشنه‌دار با رنگ نود یا صندل‌های بنددار (به معنای واقعی کلمه) ظاهر خود را جذاب کنید. تناسب خود را با گوشواره های برجسته یا یک کلاچ حاشیه دار بپوشانید تا بافتی صیقلی به آن اضافه کنید.

لباس های مناسب برای میهمانی های نیمه رسمی

فقط به این دلیل که کد لباس میهمانی نیمه رسمی است، به این معنی نیست که لباس های کوتاه شما باید در حاشیه باشد. برعکس، لباس های کوتاه یک زیبایی شناسی میهمانی به همان اندازه برجسته ارائه می دهند. بعلاوه، اگر ریزه اندام هستید یا می خواهید پاهای خود را برجسته کنید، پوشیدن آنها ضروری است. لباس‌هایتان را روی زانو یا کمی بالای زانو نگه دارید و یک خط الف یا یک سیلوئت متناسب و روشن انتخاب کنید.

لباس های مناسب برای میهمانی های نیمه رسمی

با انتخاب قد کوتاه با یقه بلند یا آستین بلند تعادل ایجاد کنید. همچنین ساخت را در نظر بگیرید. از آنجایی که لباس‌های مینی در کنار لباس‌های غیررسمی اشتباه می‌کنند، پارچه‌های ساختار یافته یا لوکس مانند مخمل، ابریشم یا ساتن سبک را انتخاب کنید. این پارچه های باشکوه حس بهتری را منتقل می کنند. لباس خود را با کفش های گوه ای که مخصوصا برای میهمانی در فضای باز مفید هستند ست کنید. نیازی نیست نگران غرق شدن در چمن یا خاک باشید. یک صندلی انتخاب کنید، نه کنار، و آماده خواهید بود که لباس خود را با افتخار بپوشید.

بیشتر بخوانید: کالکشن جدید رامپر سرهمی کوتاه زنانه

شلوار مجلسی

شلوارهای مجلسی یک انتخاب ایده آل برای لباس میهمانی نیمه رسمی زنانه است. این پایه ساده واقعاً جمعیت را مجذوب خود می‌کند و برای بوت شدن بسیار جذاب است. آیا شلوار انتخاب شما برای یک مهمان میهمانی است؟ یک جفت شلوار مچ پا باریک انتخاب کنید یا با شلوارهای گشاد یک لباس بنویسید. رنگ‌های خنثی همیشه یک شرط مطمئن هستند، اما ما به شما جرات می‌کنیم که برای برجسته‌تر شدن از رنگ‌های چشمگیر استفاده کنید. به دنبال شلوارهایی در سایه های آفتابی مانند سبزهای سبز چمن یا اسطوخودوس دوست داشتنی باشید.

لباس های مناسب برای میهمانی های نیمه رسمی

آنها را با یک بلوز مناسب و کفش پاشنه مربعی ست کنید. آیا نمی دانید چگونه شلوارهای گشاد بپوشید؟ هنگامی که با کفش های روز عروسی مورد علاقه تان می پوشید، سجاف به سختی کف زمین را میچرخاند. یک کت ترد یا کت خرس عروسکی بافت دار جلوه خاصی به آن می بخشد. به علاوه، این لایه های خوش شانس شما را برای انجام امور سرد در فضای باز تحت پوشش قرار می دهند.

دامن های دیدنی لباس عروس نیمه رسمی

دامن های شیک همیشه انتخاب خوبی برای انتخاب لباس نیمه رسمی میهمانی شما هستند. ما اشاره کردیم که کد لباس نیمه رسمی یک درجه بالاتر از لباس های تجاری است. با این اوصاف، ما شما را تشویق می کنیم که در میهمانی بعدی خود یک دامن مدادی بپوشید. با ست کردن یک دامن با یک بلوز با طرح قلم مو و چکمه‌های کوتاه، به لباس زنانه خود جذابیت بدهید. اگر استایل شما بیشتر به سمت بوهو گرایش پیدا می کند یا به ترند کلبه ای علاقه دارید، یک دامن میدی پلکانی انتخاب کنید. آن را با یک کت و شلوار بادی و پاشنه‌های درشت بپوشید تا ظاهر خود را زیباتر کنید. 

لباس های مناسب برای میهمانی های نیمه رسمی

جامپ سوییت برای مهمانی

برای مهمانانی که به دنبال یک لباس مهمانی نیمه رسمی جایگزین لباس هستند، به دنبال یک کت و شلوار براق نباشند. برای یک روز دیگر لباس‌های کوتاه بافتنی‌تان را کنار بگذارید و پارچه‌ای سنگین‌تر و پارچه‌ای را انتخاب کنید که هنگام حرکت بدون زحمت تکان می‌خورد. یک کت و شلوار با متریال قابل توجه نیز حسی را ارائه می دهد که با کد لباس مهمانی نیمه رسمی مطابقت دارد.

لباس های مناسب برای میهمانی های نیمه رسمی

یک کت و شلوار با سایلوئت گشاد و یک تاپ کمربند دار انتخاب کنید. این کمک می کند تا قاب شما متعادل شود و دور کمر شما برجسته شود. مشکی یک انتخاب کلاسیک برای مهمانی های نیمه رسمی است یا چیزی را انتخاب کنید که به ظاهر شما رنگی بیافزاید. کنجکاو هستید چه کفشی با یک سرهمی بپوشید؟ هر چیزی که دارای پاشنه باشد، خط پای شما را بلندتر می کند – به ویژه پمپ هایی که با رنگ پوست شما مطابقت دارند.

لباس های دو تکه

ظاهر دو تکه همسان اخیراً در کانون توجه استایل قرار گرفته است. اگر به این فکر می کنید که یک ست هماهنگ برای لباس میهمانی نیمه رسمی خود امتحان کنید، می گوییم آن را امتحان کنید. یک دامن بلند چین دار را با یک تاپ هماهنگ، کمی برش خورده و گوشواره های درشتی خیره کننده امتحان کنید. از آنجایی که کد لباس نیمه رسمی است، از نشان دادن لباس میانی اصلی خودداری کنید و به جای آن فقط نگاهی به پوست خود داشته باشید.

لباس های مناسب برای میهمانی های نیمه رسمی

آیا دامن ها حال و هوای شما را ندارند؟ به سراغ یک جفت کت شلوار قدرتمند بروید. این ست اصلی را با قرار دادن یک کت شلوار بزرگ روی یک کتانی ابریشمی توری و شلوار مچ پا باریک مدرن کنید. با انتخاب کفش خود آن را ساده نگه دارید. صندل‌های پاشنه‌دار، هم‌روی‌های جذاب این آرایش زیبا هستند.

سخن آخر:

امیدواریم از این لباس ها و استایل ها استفاده کنید و بتوانید در میهمانی های خود بدرخشید همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: نکات مهم برای انتخاب یک استایل مهمانی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب