سایت نتایج کنکور

سایت نتایج کنکورمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سایت نتایج کنکور را از این سایت دریافت کنید.

نتایج کنکور ۱۴۰۱

در این مقاله هیوا راهنمای جامع جهت اطلاع از زمان و نحوه مشاهده نتایج اولیه و نتایج نهایی کنکور سراسری ۱۴۰۱ رشته های ریاضی تجربی انسانی هنر و زبان ارائه شده است.

اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۱

نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۱در دو مرحله نتایج اولیه و نتایج نهایی منتشر می شود. داوطلبان می توانند در بازه زمانی مشخص، با استفاده از اطلاعلات ثبت نامی شماره پرونده و شماره داوطلبی نتایج این دو مرحله را از طریق سایت sanjesh.org مشاهده نمایند. نتایج اولیه کنکور اواسط مرداد ماه اعلام خواهد شد.

برای مشاوره اعلام نتایج کنکور سراسری 1401

برای مشاوره اعلام نتایج کنکور سراسری 1401

پس از برگزاری کنکور سراسری 1401 متقاضیان می توانند نتایج کنکور سراسری را در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مشاهده نمایند. هر ساله نتایج طی دو مرحله منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. نتایج اولیه کنکور سراسری سال گذشته در نیمه اول مرداد ماه برای تمامی داوطلبان کنکور سراسری و دانشگاه آزاد به صورت یکپارچه اعلام شده و وضعیت علمی داوطلبان را مشخص کرد.

نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۱اواسط مرداد ماه اعلام خواهد شد.

متقاضیان بر اساس کارنامه اولیه کنکور سراسری خود می توانند نسبت به انتخاب رشته این آزمون اقدام نمایند. پس از آن سازمان سنجش به بررسی فرم انتخاب رشته داوطلبان پرداخته و نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 را اواخر شهریور برای تمامی دوره های روزانه، شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان اعلام و محل قبولی آن ها را مشخص می کند. در ادامه نحوه مشاهده نتیجه اولیه و نهایی کنکور ۱۴۰۱ را در اختیار داوطلبان قرار دادیم.

نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۱

سازمان سنجش بعد از برگزاری کنکور سراسری 1401، اقدام به تصحیح پاسخبرگ تمامی داوطلبان شرکت کننده در این آزمون کرده و کارنامه اولیه کنکور ۱۴۰۱ را برای تمامی داوطلبان متقاضی دانشگاه سراسری و آزاد در سایت خود به نشانی sanjesh.org منتشر می کند.

تمامی داوطلبانی که در کنکور سراسری رشته های ریاضی، انسانی، تجربی، هنر و زبان ۱۴۰۱ ثبت نام کردند همزمان با انتشار نتیجه اولیه این آزمون می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، کارنامه اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۱ را مشاهده کنند. نتایج اولیه کنکور سراسری 1401 شامل اطلاعاتی مانند رتبه، نمره آزمون، درصدهای هر درس و ... می باشد.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۱نتایج اولیه کنکور سراسری اواسط مرداد ماه بر روی سایت سنجش قرار می گیرد. از آن جایی که پس از اعلام نتایج داوطلبان مراحل دیگری نظیر انتخاب رشته را پیش رو دارند و زمان برای انجام این امر مهم می باشد، پیشنهاد می کنیم عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا باشید تا از تمامی اخبار مربوط به کنکور ۱۴۰۱ مطلع گردید.نتایج اولیه کنکور 1401 در اواسط مرداد ماه اعلام می شود.نحوه مشاهده نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۱

داوطلبان به منظور مشاهده جواب اولیه آزمون سراسری و اطلاع از نتیجه خود می بایست در زمان مشخص شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و بصورت اینترنتی اقدام به دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری کنند. برای اطلاع از نحوه مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری 1401 به این قسمت توجه نمایید:

۱

ورود به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org از منوی سمت راست

۲

کلیک روی لینک کارنامه اعلام نتایج مرحله اول آزمون سراسری 1401

۳

انتخاب یکی از سه روش زیر و وارد کردن اطلاعات خواسته شده در روش انتخابی

شماره شناسنامه و سال تولد و شماره داوطلبی

شماره پرونده و کد رهگیری 16 رقمی موجود در رسید ثبت نام و شماره شناسنامه

شماره پرونده و شماره شناسنامه و شماره سریال شناسنامه

تصاویر بالا مربوط به سال گذشته می باشد، به محض اعلام نتایج اولیه کنکور، لینک مشاهده نتیجه در این قسمت فعال شده و تصاویر بروز رسانی می گردد.

کارنامه اولیه کنکور سراسری داوطلبان را در نحوه اولویت بندی رشته محل های انتخابی یاری نموده و به داشتن انتخاب رشته ای دقیق و بی نقص کمک می کند. از این رو به متقاضیان توصیه می کنیم حتما به رتبه و تراز مندرج در کارنامه خود توجه نموده و برای جلوگیری از اشتباهات رایج در انتخاب رشته کنکور سراسری تمامی فاکتورهای علاقه، مسافت، هیئت علمی دانشگاه، شهریه دانشگاه ها و دوره های شهریه پرداز (شهریه پردیس خودگردان، شهریه دانشگاه آزاد، شهریه کارشناسی شبانه) را در نظر بگیرند.

بیشتر بخوانید: رتبه های برتر کنکور 1401

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

sanjesh.org

سایت اعلام نتایج کنکور سراسری 1401 لینک مستقیم ورود به سامانه اعلام جواب اولیه، انتخاب رشته و نهایی آزمون آزمون ۱۴۰۱ نحوه مشاهده و دریافت کارنامه از سازمان سنجش

سایت اعلام نتایج کنکور سراسری 1401

تیم تحریریه نظری بدهید

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس با مشاوران متخصص سامانه و سایت از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از سراسر کشور : 9099072938

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

یکی از وظایف مهم سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نتایج کنکور سراسری است که همه ساله توسط سایت اختصاصی سازمان مذکور به نشانی sanjesh.org به صورت اینترنتی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. سازمان سنجش معمولا نتایج اولیه را یک ماه پس از زمان برگزاری کنکور و نتایج نهایی را حدودا یک ماه پس از اعلام جواب اولیه منتشر می کند که امکان ثبت اعتراض نیز برای متقاضیان ناراضی از نتایج خود وجود دارد.

لینک مستقیم ورود به سایت اعلام نتایج کنکور سراسری

نتایج اولیه و همچنین جواب انتخاب رشته کنکور سراسری در زمان مقرر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود.

معرفی سایت اعلام نتایج کنکور سراسری 1401

اعلام نتایج کنکور سراسری شامل دو مرحله اولیه و نهایی است که جواب مرحله آزمون کتبی و همچنین نتایج داوطلبانی که در فرآیند انتخاب رشته کنکور دانشگاه های سراسری شرکت کرده اند، به صورت اینترنتی از طریق سایت sanjesh.org که در ادامه بخش های مختلف آن شرح داده شده است، قابل دریافت می باشد.شماره 1: همان طور که می دانید، سازمان سنجش مسئول برگزاری طیف وسیعی از رقابت های علمی و آموزشی کشور می باشد که ارائه مراحل مختلف این آزمون ها مانند اعلام نتایج کنکور سراسری را از طریق سامانه خود به انجام می رساند. این سایت شامل بخش های مختلفی می شود و بدین صورت متقاضیان می توانند با کلیک بر روی گزینه “نتایج نهایی یا اولیه آزمون سراسری و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی 1401” در قسمت میانی سایت که در عکس فوق با عدد 1 نشان داده شده است، به صفحه اعلام نتایج کنکور 1401خود منتقل شوند.شماره 2: همچنین داوطلبان می توانند با کلیک بر روی گزینه “سراسری” که در این عکس با شماره 2 مشخص شده است، جواب خود را از طریق مراجعه به لینک فعال مربوط به اعلام نتایج موجود در آن مشاهده کنند.شماره 3: از دیگر خدمات این سایت در خصوص انتشار نتیجه آزمون می توان به امکان ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری نیز اشاره نمود. بدین ترتیب که شرکت کنندگان می توانند با فشردن کلید “ارسال درخواست” که در سمت چپ صفحه با شماره 3 مشخص گردیده است، درخواست خود جهت بررسی مجدد نمره مکتسبه را به ثبت برسانند.

نحوه ورود به سایت اعلام نتایج کنکور سراسری 1401

هر یک شرکت کنندگان کنکور سراسری می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت ثبت نام کنکور سراسری و طی مراحل زیر، نتایج پذیرش خود را صورت الکترونیکی دریافت کنند.

ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و کلیک بر روی گزینه “سراسری”

کلیک بر روی لینک فعال “نتایج نهایی آزمون سراسری و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی 1401” و یا “کارنامه اعلام نتایج مرحله اول آزمون سراسری سال 1401” بسته به بازه زمانی مورد نظر

در این مرحله صفحه ای باز می شود که داوطلب می توانند با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده در بخش های مشخص و فشرن “مشاهده نتیجه” یا “جستجو”، نتیجه آزمون خود را مشاهده کند.

در صورتی که پس از دریافت نتایج دریافتی خود اعتراض داشته و گمان می کنید که به درستی محاسبه نشده اند، می توانید بعد از کسب آگاهی کافی در خصوص نحوه ثبت درخواست در سازمان سنجش، اعتراض خود را همراه با دلایل منطقی در سایت درج نمایید که برای ورود به این سیستم می بایست ابتدا مراحل عضویت خود را به انجام برسانید.

سوالات متداول

1- نتایج کنکور سراسری 1401 از طریق چه سایتی اعلام می شود؟

نتایج این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می گردد.

2- چه اطلاعاتی جهت ورود به سایت اعلام نتایج آزمون سراسری نیاز است؟

داوطلبان می توانند با استفاده از اطلاعات هویتی و ثبت نامی خود نسبت به دریافت نتایج اقدام کنند.

3- سایت اعلام نتایج کنکور سراسری 1401 شامل چه امکاناتی می شود؟

از طریق این سایت می توان علاوه بر مشاهده نتیجه اولیه و نهایی، فرآیند ثبت اعتراض به نتایج آزمون رو نیز به ثبت رساند.

برای عضویت در اینستاگرام (کنکور) کلیک کنید

آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

برای عضویت در کانال (کنکور) کلیک کنید

آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس با مشاوران متخصص سامانه و سایت از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از سراسر کشور : 9099072938

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب هااعلام نتایج کنکور اعلام نتایج کنکور سراسری

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : iranmoshavere.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب