سایت غذا و دارو

سایت غذا و دارومهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سایت غذا و دارو را از این سایت دریافت کنید.

سایت سازمان غذا و دارو

در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سایت سازمان غذا و دارو به نشانی www.fda.gov.ir داده شده و نحوه ورود به سامانه و استعلام داروهای کمیاب گفته شده است.

سایت سازمان غذا و دارو www.fda.gov.ir

برای مشاوره سایت سازمان غذا و دارو

برای مشاوره سایت سازمان غذا و دارو

برای ورود مستقیم به سامانه سازمان غذا و دارو کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه سازمان غذا و دارو به نشانی www.fda.gov.ir ارائه شده است.

عناوین اصلی این مقاله

معرفی سایت سازمان غذا و دارو www.fda.gov.ir

معرفی بخش پیشخوان ارباب رجوع سایت سازمان غذا و دارو www.fda.gov.ir

سامانه استعلام داروهای کمیاب در سایت غذا و دارو

سامانه اطلاعات دارویی سایت غذا و دارو fda.gov.ir

سوالات متداول

سازمان غذا و دارو یکی از سازمان های بسیار مهم در کشور ایران است که وظایف مهمی را در راستای سلامتی مردم ارائه می کند. سایت معاونت سازمان غذا و دارو با هدف اطلاع رسانی هر چه بیشتر به مردم و ارائه بعضی از خدمات به صورت غیر حضوری و آنلاین راه اندازی شده است.

این سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لازم است که مردم از نحوه استفاده از سایت غذا و دارو و امکانات آن مطلع باشند. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با سایت www.fda.gov.ir کشور ایران آشنا کنیم.

معرفی سایت سازمان غذا و دارو www.fda.gov.ir

سازمان غذا و دارو یکی از سازمان های بسیار مهم در کشور ایران است که وظایف مهمی را برعهده دارد. وظایف اصلی این سازمان نظارت بر تولیدات و واردات محصولات خوراکی، دارویی، بهداشتی و ... است. همچنین، این سازمان در راستای سلامتی مردم بر این تولیدات و واردات بررسی ویژه ای خواهد داشت.سایت سازمان غذا و دارو، سایتی است که توسط این سازمان برای ارائه خدمات غیر حضوری به مردم راه اندازی شده است. این سایت خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است که مردم می توانند بسته به نیاز خود از هر یک از بخش های موجود در سایت استفاده کنند.

معرفی اداره های زیر نظر سازمان غذا و دارو، دسترسی به سامانه های ادارات مختلف زیر نظر سازمان غذا و دارو، دسترسی به قانون و مقررات سازمان غذا و دارو و ... از جمله امکاناتی است که در این سایت به کاربران و مردم ایران ارائه می شود.

همچنین، این سایت از سامانه های مختلفی برای ارائه خدمات غیر حضوری راه اندازی شده است که از مهم ترین آن ها می توان به بخش جستجوی موجودی دارو در داروخانه های مختلف کشور اشاره کرد.

بیشتر بخوانید : سامانه مدیریت امور داروخانه ها

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

معرفی بخش پیشخوان ارباب رجوع سایت سازمان غذا و دارو www.fda.gov.ir

در سایت سازمان غذا و دارو به نشانی اینترنتی www.fda.gov.ir، خدمات مختلفی به مردم ارائه می شود. به همین منظور این سایت از بخش های مهم و مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از این بخش ها امکانات ویژه ای را به کاربران ارائه می کنند. بخش پیشخوان ارباب رجوع یکی از بخش های مهم سایت سازمان غذا و دارو می باشد که با هدف دسترسی ارباب رجوع به خدمات غیر حضوری روی کار آمده است.

بخش پیشخوان ارباب رجوع در سایت معاونت سازمان غذا و دارو، برای ارسال نامه های مختلف به سازمان غذا و دارو راه اندازی شده است. بنابراین، تمامی افراد می توانند نامه های خود را در قالب یک فایل و به صورت اینترنتی در این سامانه وارد کنند.

همچنین، امکان استعلام و رهگیری نامه های پیشین ثبت شده در این پیشخوان نیز وجود دارد. در صورتی که قصد ورود به بخش پیشخوان ارباب رجوع را دارید، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

نحوه ورود به بخش پیشخوان ارباب رجوع سایت سازمان غذا و دارو www.fda.gov.ir

ابتدا به سایت سازمان غذا و دارو به نشانی www.fda.gov.ir وارد شوید. حال به انتهای سایت مراجعه کنید و بر روی گزینه «پیشخوان ارباب رجوع» کلیک کنید.

در این مرحله شما می بایست که شماره تلفن همراه و کد امنیتی نشان داده شده در تصویر را وارد کنید و بر روی گزینه تایید کلیک نمایید. حال یک کد برای شما به شماره تلفن همراه ثبت شده ارسال می شود که می بایست آن را در قسمت مشخص شده وارد کنید و بر روی گزینه تایید کلیک نمایید.

حال شما به صورت مستقیم به این سامانه وارد شدید و می توانید از خدمات بخش پیشخوان سازمان غذا و دارو استفاده کنید. در صورتی که قصد ارسال نامه جدیدی را دارید، می توانید با وارد کردن اطلاعات لازم اقدام به ارسال یک نامه جدید در پنل خود کنید. همچنین، می توانید با وارد کردن کد پیگیری در فیلد مشخص شده، نامه ارسال شده خود را پیگیری نمایید.

بیشتر بخوانید : سامانه دفاتر خدمات سلامت

سامانه استعلام داروهای کمیاب در سایت غذا و دارو

گاهی اوقات پیش می آید که یک دارو در داروخانه های مد نظر فرد پیدا نمی شود و فرد مجبور است که به تمام داروخانه های استان و یا شهرستان محل سکونت خود مراجعه کند، اما به هر حال در این زمان ها وجود سامانه ای برای جستجوی یک دارو در داروخانه های کشور احساس می شود.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.samanehha.com

معاونت غذا و دارو

پرتال رسمی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : fdo.sbmu.ac.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب