تایرهای بارز برای خودروهای جدیدتایرهای بارز برای خودروهای جدیدتایرهای بارز برای خودروهای جدید

نشان بارز که یکی از تولیدکنندگان تایر و لاستیک خودرو در ایران است، به تازگی به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی خودروهای جدید انتخاب شده و می بینیم که این مجموعه تولیدی، لاستیک های سری جدیدی را برای خودروهای مونتاژی تامین می کند.

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، نشان تجاری بارز در چند وقت اخیر تایرهای جدیدی را با سایزهای مختلف برای خودروهای سواری، کار و تجاری سبک و سنگین معرفی کرده است. این تایرها دارای استانداردهای جدیدی در فرایند تولید هستند و از سویی می توانند استاندارد شرکای تجاری خودروسازان ایرانی را پشت سر بگذارند. استانداردهای جدید تایرها که اصول NVH را رعایت می کنند و صدا و لرزش کمتری را به کابین منتقل می کنند، در تایرهای سری جدید بارز دیده می شوند. همچنین برخی تایرها نیاز است تا با استاندارد سرعت بالاتری تولید شوند که امروز بارز در کنار برخی تایر سازان دیگر، این سطح فنی را برای لاستیک خودروها در نظر گرفته است.

تایرهای بارز برای خودروهای جدید

در حال حاضر بارز تایر خودروهای سواری جدیدی مانند KMC J7 را تولید می کند و در رده خودروهای کار و تجاری هم تایرهای سری A/T را برای پیکاپ های آفرودی تامین می نماید. تایرهای سری A/T جز لاستیک هایی به حساب می آیند که برای خودروهای دو دیفرانسیل در نظر گرفته می شوند و قابلیت آفرودی و تردد جاده ای را به صورت ترکیبی دارند. در حال حاضر تعداد زیادی خودروهای دو دیفرانسیل آفرودی با تایرهای سری A/T بارز به دست خریداران می رسند.

چندی پیش خبرنگاران پایگاه خبری اسب بخار جهت بازدید و تهیه گزارش از خط دوم تولید تایرهای رادیال سواری گروه صنعتی بارز به استان کردستان و شهر سنندج سفر کردند و گزارش تصویری و ویدیویی را از فرایند تولید تایرهای این نشان تجاری تهیه نمودند. برای تماشای ویدیوی خط تولید تایرهای بارز، بر روی لینک کلیک کنید.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب