استایل با پیراهن صورتی مردانهاستایل با پیراهن صورتی مردانه

استایل با پیراهن صورتی مردانه :در حالی که این ایده که لباس‌های صورتی فقط برای زنان است مدت‌ها است که منسوخ شده است، بسیاری از مردان هنوز پوشیدن این رنگ را چالش برانگیز می‌دانند. اما، این بدان معنا نیست که آنها نباید تلاش کنند. صورتی می‌تواند تنوع فوق‌العاده‌ای را به کمد لباس‌های شما بیافزاید و رنگ را در عین زیبایی حفظ کند. علاوه بر این، این یک رنگ بسیار شیک است که می‌تواند هر رنگ پوستی را با یکی از سایه‌های متعدد خود برجسته کند. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه پوشیدن پیراهن صورتی برای هر مناسبتی است.

فهرست مطالب این صفحه:

پیراهن های آستین بلند صورتیپیراهن آستین کوتاه صورتیتی شرت صورتیپیراهن پولو صورتیپیراهن راه راه صورتی

پیراهن های آستین بلند صورتی

اگر قبلاً یکی از آنها را ندارید، باید بلافاصله یک پیراهن آستین بلند صورتی به کمد لباس خود اضافه کنید. پیراهن صورتی نه تنها جایگزین فوق العاده ای برای دکمه های معمولی سفید یا آبی شماست، بلکه می تواند بسیار جذاب و همه کاره باشد. بنابراین، چه به یک مراسم تجاری، یک رویداد ، یک جشن نیمه رسمی یا ملاقات معمولی با دوستان بروید، یک پیراهن آستین بلند صورتی می تواند برای شما کارساز باشد.

استایل با پیراهن صورتی مردانه

پیراهن آستین کوتاه صورتی

اگر به دنبال پیراهنی شیک برای پوشیدن در تابستان هستید، طرح آستین کوتاه صورتی را در نظر بگیرید. هنگامی که با شلوار چینی یا شورت ست می شود، یک پیراهن آستین کوتاه صورتی کاملاً راحت به نظر می رسد. فقط یکی از پارچه‌های نخی سبک را انتخاب کنید تا در هنگام افزایش دما خنک نگه دارید. همچنین می‌توانید با سایه‌ها بازی کنید، صورتی پاستلی را برای استایلی ظریف یا رنگ‌های ماهی سالمونی پر جنب و جوش را برای ظاهری روشن‌تر انتخاب کنید.

استایل با پیراهن صورتی مردانه

تی شرت صورتی

برای کسانی که ظاهر غیر رسمی را ترجیح می دهند، یک تی شرت صورتی می تواند انتخابی عالی باشد. به راحتی با شلوار چینی یا شلوار جین پوشیده می شود، یک تی شرت صورتی می تواند به طور شگفت انگیزی همه کاره باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سایه مناسب خود را انتخاب کنید. برای ظاهری کم رنگ، صورتی شسته یا تیره را انتخاب کنید. برای داشتن ظاهری جسورتر، سایه سوربت یا رنگ هندوانه ای پر جنب و جوش را انتخاب کنید. اما، حتماً به رنگ پوست خود نیز توجه کنید تا جذاب ترین گزینه را برای خود بیابید.

استایل با پیراهن صورتی مردانه

پیراهن پولو صورتی

اگرچه ممکن است به اندازه دکمه‌های صورتی استاندارد چندکاره نباشد، اما یک پیراهن یقه‌دار صورتی هنوز یک افزودنی کاملاً ارزشمند به کمد لباس شما ایجاد می‌کند. ایده آل برای جمعه های غیررسمی در دفتر و همچنین گردش های آخر هفته و ورزش های خاص، یک پیراهن یقه دار صورتی یک لباس ساده و در عین حال شیک است. کافی است آن را با شلوار جین تیره یا چینی و کفش های کتانی سفید ست کنید تا یک مجموعه شیک و در عین حال کاربردی داشته باشید.

استایل با پیراهن صورتی مردانه

پیراهن راه راه صورتی

اگر به دنبال راهی برای راحت پوشیدن صورتی هستید، یک پیراهن راه راه ممکن است بهترین راه باشد. یک پیراهن راه راه صورتی به راحتی قابل پوشیدن است. فقط سبک مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر قصد دارید پیراهن خود را در محل کار بپوشید، یک دکمه کلاسیک را انتخاب کنید. با این حال، اگر می خواهید در آخر هفته آن را تکان دهید، به جای آن یک تی شرت راه راه انتخاب کنید.

استایل با پیراهن صورتی مردانه

سخن آخر:

از امتحان کردن این رنگ نترسید و مطمین باشید بسیار برازنده و شیک است. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: آموزش جامع استایل با پیراهن آکسفورد مردانه

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب