دستگاه سبد سازی

دستگاه سبد سازیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

دستگاه سبد سازی را از این سایت دریافت کنید.

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه

نمایندگی فروش انواع دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه، جعبه، تولید سطل، تولید پالت، Plastic Injection Machine، جهت استعلام قیمت خرید، سفارش و دریافت مشخصات فنی به صفحه مراجعه نمایید، 48000049-021 صد خط

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوهامتیاز کاربران: 4.1 از 5

تماس بگیرید

نمایندگی فروش انواع دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه، جعبه، تولید سطل، تولید پالت، Plastic Injection Machine، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ به این صفحه مراجعه نمایید، 48000049-021 صد خط

تحویل اکسپرس خدمات پس از فروش کیفیت بالا مشاوره فنی

فروش دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه

معمولا سبدهای میوه بر اساس حجم میوه ای که میتواند در خود نگهدارند به صورت های یک یا چند ردیفه تولید می گردد. متداولترین سبد های میوه به صورت 6، 10، 18، 20 کیلویی تولید شده و بنابراین برای تولید هر کدام از سبد میوه ها باید از یک دستگاه تزریق پلاستیک متناسب با آن استفاده نمود.

دانلود فرم پرسشنامه انتخاب دستگاه تزریق پلاستیک

لیست قیمت دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه

مشخصات فنی

مشخصات فنی دستگاه تزریق پلاستیک جعبه

در صنعت تزریق پلاستیک به دستگاه تولید سبد میوه اصطلاحا دستگاه تزریق پلاستیک جعبه نیز می گویند.

دستگاه های تزریق پلاستیک مناسب جهت تولید سبد میوه به صورت زیر است:

دستگاه تزریق پلاستیک 250 تن برای تولید سبد 6 کیلویی

دستگاه تزریق پلاستیک 300 تن برای تولید سبد 10 کیلویی

دستگاه تزریق پلاستیک 320 تن را برای تولید سبد های تا حجم 14 کیلوگرم

سبد میوه 18 و یا 20 کیلویی نیازمند دستگاه تزریق پلاستیک 380 تن و یا دستگاه تزریق پلاستیک 400 تن

انواع دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۶۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک تولید سطل

سطل نیز مانند سبد میوه و بسیاری از محصولات پلاستیکی در اندازه های مختلفی تولید می گردد. برخی از سطل های دارای جداره نازک و برخی ضخیم بوده و همچنین برخی از سطل های دارای ابعاد بزرگ و برخی دیگر ابعاد کوچکتری دارند. به همین دلیل برای تولید سطل دستگاه های تزریق پلاستیک متنوعی وجود دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک تولید پالت

از بزرگترین محصولات پلاستیکی می توان به پالت اشاره کرد که با دستگاه تزریق پلاستیک تولید می شود. برای تولید پالت به دستگاه تزریق پلاستیک با قدرت گیره تقریبا 3000 تن نیاز داریم. معمولا به علت بالا بودن قدرت گیره برای تولید پالت قیمت دستگاه تزریق بالا بوده و از دستگاه های تزریق پلاستیک چینی به دلیل قیمت مناسب استفاده می گردد. اما برخی از مشتریان به علت تولید با کیفیت پالت تمایل به خرید دستگاه تزریق پلاستیک اروپایی دارند.

تقسیم بندی دستگاه های تزریق پلاستیک بر اساس تناژ

دستگاه تزریق پلاستیک ۱۲۰ تن

سیلندرهای دستگاه تزریق پلاستیک بر اساس مواد دهی به سه گروه A, B, C دسته بندی می گردد. در این بین سری A کمترین مواد دهی و سری C بیشترین مواد دهی را دارد. شرکت های مختلف با توجه نیازمندی ها از یکی از سه نوع سیلندر استفاده کرده و ظرفیت تزریق دستگاه های تزریق پلاستیک با تناژ گیره مشابه که توسط شرکت های مختلف ساخته می شود، دارای ظرفیت واحد تزریق متفاوت با یکدیگر می باشند. به عنوان مثال دستگاه تزریق پلاستیک 120 تنی که دارای سیلندر سری B است دارای ظرفیت تزریق 185 گرمی می باشد و همچنین فاصله بین راهنمای این دستگاه 39*39 است و حداقل و حداکثر ارتفاع قالب 41-18 سانتی متر می تواند باشد و کورس بازشونده گیره برابر 35 سانتی متر است. با توجه به اطلاعات گفته شده سایز بزرگترین قالبی که میتوان بر روی این دستگاه نصب نمود تقریبا برابر 35*39*39 سانتی متر خواهد بود. میزان ظرفیت این دستگاه جهت تولید محصولات 185 گرم به پایین مناسب است. با دستگاه تزریق پلاستیک 120 تنی می توان انواع ظروف ادویه و محصولات با سایز کوچک و پرمصرف تولید نمود.

دستگاه تزریق پلاستیک ۱۶۰ تن

انواع دستگاه های تزریق پلاستیک 160 تنی

دستگاه تزریق پلاستیک 160 تنی با سیلندر سری A با ظرفیت تزریق 217 گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک 160 تنی با سیلندر سری B با ظرفیت تزریق 240 گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک 160 تنی با سیلندر سری C با ظرفیت تزریق 275 گرمی

کورس دستگاه تزریق پلاستیک 160 تنی 38 سانتی متر و فاصله بین راهنمای آن 43*43 سانتی متر و همچنین حداقل و حداکثر ابعاد قالب آن 42-18 سانتی متر است.

دستگاه تزریق پلاستیک ۱۸۰ تن

انواع دستگاه های تزریق پلاستیک 180 تنی

دستگاه تزریق پلاستیک 180 تنی با سیلندر سری A با ظرفیت تزریق 280 گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک 180 تنی با سیلندر سری B با ظرفیت تزریق 320 گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک 180 تنی با سیلندر سری C با ظرفیت تزریق 365 گرمی

کورس دستگاه تزریق پلاستیک 180 تنی 41 سانتی متر و فاصله بین راهنمای آن 46*46 سانتی متر و همچنین حداقل و حداکثر ابعاد قالب آن 50-20 سانتی متر است. از این رو قالب های بسیار زیادی را می توان بر روری آن نصب نمود. دستگاه تزریق پلاستیک 180 تن با توجه به موارد مورد اشاره بالا طیف گسترده ای از محصولات پلاستیکی را می تواند تولید نماید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.famcocorp.com

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه معمولا از قدرت گیره 250 الی 400 تن می باشد. در ساخت دستگاه تزریق سبد میوه معمولا از سیلندر ماردون کلاس B استفاده می شود. زیرا بدلیل مشبک بودن سبد میوه می بایست وزن تزریق دستگاه بالا باشد. دستگاه تزریق پلاستیک 400 تن توان تولید بزرگترین سبد های میوه را دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه معمولا از قدرت گیره 250 الی 400 تن می باشد. در ساخت دستگاه تزریق سبد میوه معمولا از سیلندر ماردون کلاس B استفاده می شود. زیرا بدلیل مشبک بودن سبد میوه می بایست وزن تزریق دستگاه بالا باشد. دستگاه تزریق پلاستیک 400 تن توان تولید بزرگترین سبد های میوه را دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه

انواع دستگاه تزریق پلاستیک که از آن ها برای تولید سبد میوه در ایران استفاده می شود عبارت اند از:

دستگاه تزریق پلاستیک 200 تن

دستگاه تزریق پلاستیک 250 تن

دستگاه تزریق پلاستیک 300 تن

دستگاه تزریق پلاستیک 320 تن

دستگاه تزریق پلاستیک 350 تن

دستگاه تزریق پلاستیک 360 تن

دستگاه تزریق پلاستیک 380تن

دستگاه تزریق پلاستیک 400 تن

نوشته‌ها

فروش دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه شرایطی

ژانویه 25, 2019

/0 دیدگاه /در دستگاه تزریق پلاستیک /توسط s.norouzi

فروش دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه بسته به شرایطی که در کشور وجود دارد، کاهش یافته و اما این محصول با قیمت ویژه به مشتریان عزیز به صورت مستقیم عرضه می شود.

سبد میوه، از ابزار های بسیار مهم و کاربردی بوده که جهت نقل و انتقال میوه استفاده می شود. این محصول باکیفیت بسیار عالی تولید شده و همچنین سازنده آن، دستگاه های تزریق پلاستیک می باشند که با قیمت نسبتاً بالایی در بازار به فروش می رسند.

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه نیز از یک سری امکانات ویژه برخوردار بوده است و همچنین با توجه به کارکردی که دارد، در انواع مختلف عرضه می شود. از انواع دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه ۲۵۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه ۳۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه ۳۲۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه ۳۵۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه ۳۶۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه ۳۸۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه ۴۰۰ تن

فروش دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک در دو نوع تولیدی در ایران و وارداتی به فروش می رسد که البته برند های ایرانی از کیفیت عالی برخوردار بوده و نسبت به نوع وارداتی با قیمت کمتری به فروش می رسند. ناگفته نماند که شرکت های معتبر زیادی در فروش این محصول سهیم بوده اند که عبارت اند از:

تولید دستگاه رادماشین

تولید دستگاه پولاد

تولید دستگاه اطلس ماشین

تولید دستگاه پارسیان

فروش دستگاه تزریق پلاستیک، از فروشگاه های معتبر به صورت حضوری انجام می شود و شما می توانید قبل از خرید این محصول از مشاورین واحد فروش، مشاوره ای مفید دریافت کنید.

ساخت دستگاه تزریق پلاستیک

ایران از تولیدکنندگان محبوب دستگاه تزریق پلاستیک در جهان به شمار می رود که دارای قدمتی چند ساله می باشد. این کشور با به کارگیری دانش و فناوری روز دنیا توانسته است از رتبه خوبی در بازار جهانی برخوردار شود و محصولات را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه دارد. فروش دستگاه تزریق پلاستیک از درب کارخانه با قیمت فوق العاده ای صورت می گیرد و برای تماس و خرید این محصول می توانید از راه های ارتباطی کمک بگیرید.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه شیراز

ژانویه 24, 2019

/0 دیدگاه /در دستگاه تزریق پلاستیک /توسط s.norouzi

فروش دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه در استان هایی چون شیراز، اصفهان و… به طور قابل توجهی انجام می شود و این محصولات در مدل های مختلف تولید و عرضه می گردد.

دستگاه تزریق پلاستیک، با طراحی های ویژه به تولید انواع سبد میوه می پردازد و در انواع متفاوتی عرضه می گردد. این محصول در نمایندگی های اصلی با قیمت ویژه به فروش می رسد و همچنین بیش ترین طرفدار را در استان های شیراز به خود اختصاص داده است. فروش دستگاه تزریق پلاستیک تنها از درب کارخانه و نمایندگی ها امکان پذیر می باشد.

مدل های دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه، یکی از پرفروش ترین انواع دستگاه های تولید شده با طراحی ویژه و مدرن بوده است و این محصول در مدل های منحصر به فردی وارد بازار می شود. از مدل های مختلف دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

دستگاه تزریق پلاستیک تولیدکننده سبد های ۴، ۶، ۸ و ۹ کیلویی

دستگاه تزریق پلاستیک تولیدکننده سبد های ۱۱، ۱۲، ۱۴ و ۱۸ کیلویی

دستگاه تزریق پلاستیک تولیدکننده سبد های ۱۸، ۲۰ و ۲۵ کیلویی

البته این مدل ها خود دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که عبارت اند از:

تولید روزانه ۵۰۰۰ عدد سبد توسط این دستگاه ها

دارای کورس بلندتر برای پران اتوماتیک سبد

فروش دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک دارای قابلیت های فراوانی بوده است و همین مسئله باعث می شود تا با فروش خوبی در بازار همراه باشد. البته از قابلیت های استاندارد این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دارای ماهیچه کش هیدرولیک

دارای پران بادی نر و ماده

برخورداری از سیستم مکش قلب و بعد از موادگیری

سیستم شارژ اضافه قبل از تزریق برای افزایش مقدار گرم تزریق

سیستم حافظه قالب نامحدود با Memory card

پایه های تراز ماشین حفاظت قالب دقیق

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : sibmachine.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب