جشنواره شاتل

جشنواره شاتلمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

جشنواره شاتل را از این سایت دریافت کنید.

جشنواره بهاری شاتل برای همه مشتریان جدید

بهار امسال را با پیشنهادهای تکرار نشدنی شاتل برای خرید سرویس‌های سه ماهه اینترنت پرسرعت شاتل، به‌یادماندنی‌تر کنید. در یک فرصت کوتاه تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰، اشتراک‌های سه‌ ماهه اینترنت ثابت شاتل را با بسته‌های ترافیک بسیار متنوع و جذاب و هزینه‌های باورنکردنی برای همه کاربران جدید در سراسر کشور، با هر الگوی مصرف، دسترس‌پذیر کرده‌ایم. پیشنهاد اول […]

جشنواره بهاری شاتل برای همه مشتریان جدید

بهار امسال را با پیشنهادهای تکرار نشدنی شاتل برای خرید سرویس‌های سه ماهه اینترنت پرسرعت شاتل، به‌یادماندنی‌تر کنید.

در یک فرصت کوتاه تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰، اشتراک‌های سه‌ ماهه اینترنت ثابت شاتل را با بسته‌های ترافیک بسیار متنوع و جذاب و هزینه‌های باورنکردنی برای همه کاربران جدید در سراسر کشور، با هر الگوی مصرف، دسترس‌پذیر کرده‌ایم.

پیشنهاد اول شاتل:

در این پیشنهاد که برای کاربرانی با مصرف ماهانه پایین‌تر طراحی شده است، ۳ ماه اشتراک اینترنت پرسرعت شاتل، با ۸۰ گیگابایت ترافیک اینترنت (اعتبار ۴۰ گیگابایت از این حجم، ۳۰ روزه و مابقی ۳ ماهه است) تنها به قیمت ۵۰ هزار تومان به مشتریان ارایه می‌شود. حداقل سرعت تضمین شده این بسته ۲ مگابیت بر ثانیه است که با توجه به کشش خط تلفن شما می‌تواند تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه سرعت داشته باشد.

پیشنهاد دوم شاتل:

این پیشنهاد که برای کاربرانی با مصرف ماهانه متوسط طراحی شده است، شامل ۳ ماه اشتراک اینترنت پرسرعت شاتل با ۱۸۰ گیگابایت ترافیک اینترنت (مهلت مصرف ۶۰ گیگابایت از این حجم ۳۰ روز بوده و مابقی به صورت ماهانه ۴۰ گیگابایت تعلق می‌گیرد) و ۱ ماه اشتراک نماوا برای تماشای دنیایی از فیلم، سریال و سرگرمی است که به متقاضیان این بسته تقدیم می‌شود. لازم به ذکر است حجم اینترنت مصرفی نماوا برای کاربران شاتل کاملا رایگان است.

قیمت این بسته با سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه ۱۵۰ هزار تومان و خرید آن برای همه مشتریان جدید در سراسر کشور امکان‌پذیر است.

پیشنهاد سوم شاتل:

در این پیشنهاد که برای کاربرانی با مصرف بالا طراحی شده است، ۳ ماه اشتراک اینترنت پرسرعت شاتل با ۲۸۰ گیگابایت ترافیک اینترنت (مهلت مصرف ۸۰ گیگابایت از این حجم ۳۰ روز و مابقی ۳ ماه است) به همراه ۱ ماه اشتراک نماوا برای تماشای دنیایی از فیلم سریال و سرگرمی و بسته ترافیک تشویقی شبانه (از ساعت ۲ تا ۸ بامداد) ارایه می‌شود. حجم اینترنت مصرفی نماوا برای کاربران شاتل کاملا رایگان است.

قیمت این بسته با سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه ۲۵۰ هزار تومان و خرید آن برای همه مشتریان جدید در سراسر کشور امکان‌پذیر است.

لازم به ذکر است حجم اینترنت مصرفی نماوا برای کاربران شاتل کاملا رایگان خواهد بود. امیدواریم با ارایه‌ی این پیشنهادهای بسیار جذاب و متنوع، پاسخ‌گوی همه‌ی کاربران با هر الگوی مصرف در سراسر کشور باشیم.

صفحه اختصاصی جشنواره بهاری شاتل

برای اطلاعات بیشتر و سفارش سرویس، می‌توانید به بخش سفارش آنلاین در وب‌سایت شاتل مراجعه یا با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.shatel.ir

جشنواره‌ها

با شرکت در جشنواره‌های شاتل‌موبایل می‌توانید از جایزه‌های ویژه‌ای مثل اینترنت رایگان، مکالمه رایگان و شارژ رایگان بهره‌مند شوید، از تخفیف‌های ویژه برای خرید سیم‌کارت و مودم باخبر شوید و در قرعه‌کشی‌های متنوع شاتل‌موبایل با جوایز ارزشمندی مثل گوشی و پلی استیشن و … شانس برنده شدن داشته باشید.

جشنواره‌های شاتل موبایلی

با شرکت در جشنواره‌های شاتل‌موبایل می‌توانید از جایزه‌های ویژه‌ای مثل اینترنت رایگان، مکالمه رایگان و شارژ رایگان بهره‌مند شوید، از تخفیف‌های ویژه برای خرید سیم‌کارت و مودم باخبر شوید و در قرعه‌کشی‌های متنوع شاتل‌موبایل با جوایز ارزشمندی مثل گوشی و پلی استیشن و … شانس برنده شدن داشته باشید.

تازه‌ترین‌ها

آیفون و ps5 فقط با ۱۰۰۰ تومان

شاتل ‏‌موبایل به عنوان تنها اپراتور تلفن همراه کشور با امکان اتصال خودکار به شبکه هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی در جشنواره تابستان ۱۴۰۱ به مشترکین فعال خود به قید قرعه ۳ گوشی آیفون ۱۳ و یک کنسول PS5 جایزه می دهد.

اطلاعات بیشتر

هر هفته؛ بزن به هدف و جایزه بگیر!

برای شرکت در این جشنواره کافیست میزان مصرف مکالمه و اینترنت شما در طول هفته به حد نصاب تعیین شده برسد تا در هفته بعدی بدون قرعه‌کشی از شاتل موبایل مکالمه، اینترنت همراه و اینترنت ADSL هدیه بگیرید.

اطلاعات بیشتر

یه دوستی خوب، یه پیشنهاد هوشمندانه

با دعوت از دوستانتان به شاتل موبایل، ۲۰ هزار تومان اعتبار از شاتل موبایل هدیه بگیرید و ۲۰ هزار تومان اعتبار به آنها هدیه دهید.

اطلاعات بیشتر

بسته های ADSL شاتل و همراه شاتل موبایل

ویژه مشترکین فعلی

مشترک ADSL شاتل و سیم کارت شاتل موبایل هستی؟ با بسته‌های ترکیبی و مقرون به صرفه اینترنت ثابت شاتل و سیم‌کارت شاتل موبایل، به جای خریدهای چندباره و مختلف برای اینترنت ثابت ADSL و اینترنت همراه، در یک مرحله و با خرید یک بسته مقرون به صرفه‌، نیازهای اینترنت ثابت و همراه خود را به طور همزمان برطرف کنید.

اطلاعات بیشتر

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : shatelmobile.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب