قیمت سگ پامرانین روباهی

قیمت سگ پامرانین روباهیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

قیمت سگ پامرانین روباهی را از این سایت دریافت کنید.

فروش سگ پامرانین اصیل با ضمانت قیمت

فروش سگ پامرانین با تحویل فوری | سگ پامرانین یکی از محبوب ترین سگ های خانگی در ایران است. این نژاد جسور و بی باک هستند.

سگ پامرانین

ژانویه 24, 2021

/100 نظرها/در سگ, سگ اپارتمانی /توسط کارشناس پت فایل

سگ پامرانین یکی از محبوب ترین سگ های خانگی در ایران است. البته یکی از محبوب ترین نژاد های سگ در دنیا نیز می باشد.

این نژاد جسور و بی باک هستند. پامرانین ها ممکن است کوچک باشند اما می توانند سگهای بزرگتر را به چالش بکشند.

این نژاد یک سگ کوچک لطیف و شخصیتی دوستانه دارد – هرچند گاهی اوقات لجباز است.پامر که “pom” نیز نامیده می شود ، به عزیزان خود بسیار وفادار است و با وجود ظاهر کوچک می تواند شبیه به یک سگ محافظ عمل کند.

با آموزش مناسب ، پامرانین می تواند یک همدم عالی باشد ، اگرچه این سگ برای همه مناسب نیست. به خصوص خانواده هایی که کودکان خردسال دارند، ممکن است پامر برایشان یک انتخاب ایده ال نباشد.این نژاد اغلب با بچه های بزرگتر و آرامتر کنار می آید. اگر یذنبال سگی کوچک، وفادار هستید ، یک پامر می تواند انتخاب مناسبی باشد.

تاریخچه سگ pomeranian

نژاد پامرانین از سگ ‌های سورتمه نواحی ایسلند ، آلمان و لهستان ‌است، البته نام این نژاد از منطقه پامرانیا منطقه شمال شرقی اروپا که اکنون بخشی از لهستان و آلمان غربی است ، گرفته شده. Pomeranian ها از خانواده سگ‌های اسپیتز است.

نزدیکترین خویشاوند وابسته پامرانین  Norwegian Elkhound  ، Schipperke ، سگ اشپیتز ، سگ اسکیمو آمریکایی ، ساموید و دیگر اعضای اشپیتزها هستند.

پامرانین که در برخی از کشورها با نام Zwergspitz نیز شناخته می شود ، کوچکترین نژاد اسپیتز است. ظاهر زیبا و منحصر به فرد انها بسیار سلطنتی ، است بهتر است بگوییم پامر “مناسب یک ملکه” است – محبوبیت Pom عمدتا به دلیل ملکه ویکتوریا است که هنگام بازدید از فلورانس ، ایتالیا با این نژاد روبرو شد.

از دیگر شخصیت های تاریخی  که صاحب پامر بودند می توان به ماری آنتوانت ، امیل زولا و ولفگانگ آمادئوس موتزارت اشاره کرد.

پامرانین ها در گذشته جثه و اندازه بزرگتری داشتند  ولی در حال حاضر کوچکترین نژاد از خانواده اسپیتزها هستند. سگ های خانواده اسپیتز اغلب دارای گوش های کوچک،  با پوزهایی شبیه به گرگ هستند.

پامر ها در اوایل قرن 20 در ایالات متحده محبوبیت زیادی پیدا کردند و همچنان یک نژاد محبوب سگ هستند. آنها در سال 1888 توسط باشگاه Kennel Club آمریکا به طور رسمی به عنوان یک نژاد شناخته شدند.

شاید برایتان جالب باشد دو پامر در میان سه سگی بودند که در سال 1912 از غرق شدن تایتانیک جان سالم به در بردند. هر دو با قایق نجات با صاحبان خود ، مارگارت هیز و الیزابت بارت روتشیلد از مهلکه جان سالم به در بردند.

خصوصیات اخلاقی سگ های پامرانین

سگهای پامرانین بی‌باک، بانشاط و بازی گوش اند. یکی از بارزه های اخلاقی پامرانین ها کنجکاو و ماجراجو بودن انهاست. این سگ‌ها با صاحبان خود بسیار صمیمی و مهربان هستند اما ممکن است در برخورد با افراد غریبه بسیار پر سروصدا باشند.

همانطور که گقته شد پامرانین ها بسیار جسورند و این جسارت می تواند به ان ها اسیب بزند چون ممکن است به سگ های بزرگتر از خودشان حمله کنند.

پامرانین ها می توانند نگهبانان خوبی نیز باشند زیرا برای هر اتفاق غیر عادی که در اطرافشان رخ دهد پارس می کنند.

پامرانین برون گرا باهوش و سرزنده است. او عاشق ملاقات با افراد جدید است و با حیوانات دیگر کنار می آید ، گرچه گاهی فکر می کند خیلی بزرگتر از خودش است. نگذارید سگهای بزرگتر را به عقیده اشتباه خود که اندازه آنها بزرگتر است ، به چالش بکشد.

توجه : خصوصیات رفتاری تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله وراثت ، آموزش و معاشرت قرار می گیرد. توله ها اکثرا کنجکاو و بازیگوش هستند ، مایلند به مردم نزدیک شوند و توسط آنها نگه داشته شوند.

مانند هر سگ ، پامرنین ها باید در سنین پایین معاشرت اولیه – قرار گرفتن در معرض افراد مختلف ، صداهای جدید را تجربه کنند – معاشرت به سگ شما کمک می کند تا توله سگ از نظر رفتاری کاملا رشد کند.

خلاصه ای از ویژگی های اخلاقی پامرانین ها

پامرانین ها اغلب به غریبه ها مشکوک هستند

سگ پامرانین عروسکی با اینکه جثه کوچکی دارند، موقع رو برو شدن با سگ های بزرگ حالت تهاجمی میگرند.

پامرانین‌ها نژادی شجاع، باهوش و پرجنب و جوش هستند

ویژگی های ظاهری سگ های پامرانین اصیل

Pomeranian یک سگ کوچک است ، قد ایده آل از هشت تا 11 اینچ و وزن فقط سه تا هفت پوند (یک تا سه کیلوگرم).

آنها اغلب در سن هفت تا 10 ماهگی به اندازه کامل خود میرسند.فرم بدن نسبتاً مربعی شکل است

سگ پامرانین جثه کوچیکی دارند آنها سگهایی جمع و جور هستند.

پوشش بدنی ۲ لایه سطح بدنش را پوشانده است. لایه زیرین نرم ، ضخیم و کوتاه است ولی پوشش بیرونی دارای بافتی بلند و خشن است.

از دیگر ویژگی‌های ظاهری‌اش می‌توان به دم گرد، گوش‌های کوچک و قدم‌های بلند و باشکوه اشاره کرد.

کشور : آلمان

قد : 18 تا 32 سانتی متر

وزن : 1.4 تا 3.2 کیلوگرم

طول عمر : 12 تا 16 سال

تنوع رنگی سگ های پامرانین

ملکه ویکتوریا در سال 1888 یک پامرانین کوچک قرمز داشت ، که باعث شد این رنگ تا پایان قرن نوزدهم بسیار پرطرفدار باشد. رایج‌ترین رنگ‌ها در این نژاد

قرمز نارنجی سفید یا کرم قهوه‌ای قهوه ای مایل به زرد سیاه

انواع گونه های سگ پارمرانین

سگ های پامرانین بر اساس ظاهرشان به دو دسته تقسیم می شوند ، سگ پامرانین خرسی و سگ پامرانین روباهی

سگ پامرانین خرسی

سگ پامرانین خرسی به پامرهایی گفته می شود که پوزه کوتاه تر، چهره خندان تر و موهایی پرپشت تر و به اصطلاح پرورش دهنده ها تپل تر دارند . سر پامرانین خرسی گرد تر و چشم هایشان به هم نزدیک تراست . سر این حیوان در مقایسه با بدن دارای نسبت خوبیست، چشم‌های براق مشکی رنگ با اندازه متوسط دارند. گوش‌ها در تولگی کوچک اما در بلوغ بزرگ هستند ، در تولگی موهای کم و تا سن ۷ ماهگی موها زیاد می‌شوند و گردن کوتاهی دارد.

سگ پامرانین روباهی

سگ پامرانین روباهی پوزه کشیده تری دارد و چهره اش جدی تر است . گوش های تیز و صورت کشیده ویژگی های دیگر سگ پامرانین روباهی هستند. سگ پامرانین روباهی بخاطر پوزه کشیده تر و چشمان بادومی ترش، کمی به روباه شبیه است و به همین دلیل به آن  پامر روباهی می گویند .

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : petfile.ir

مشخصات کامل، قیمت و خرید نژاد سگ پامرانین (روباهی و خرسی) (Pomeranian)

پامرانین (روباهی و خرسی) (Pomeranian): سگ پامرانین کوچک، که مدت ها مورد علاقه افراد سلطنتی و متداول بوده است، به عنوان یاری ایده آل شناخته می شود. پوشش باشکوه، خندان، چهره روباه گونه و شخصیت پرشور و پرتحرک باعث شده است که پوم (مخفف پامرانین) به یکی از محبوب ترین نژادهای عروسکی در جهان تبدیل شود.

پامرانین (روباهی و خرسی)

Pomeranian 4.8 | 10 نظر گروه عروسکی

کپی لینک اشتراک گذاری گروه تلگرام

دوست داری یک توله داشته باشی؟

فقط کافیه در واتس اپ با شماره 09028288666 در تماس باشی تا مشاور پاپی یاب راهنماییت کنه!

واتس اپ

خصوصیت های اخلاقی:

کنجکاو، جسور، سرزنده

قد: 15 تا 18 سانتی متروزن: 1 تا 3 کیلوگرمطول عمر: 12 تا 16 سالگروه: عروسکی

سگ پامرانین کوچک، که مدت ها مورد علاقه افراد سلطنتی و متداول بوده است، به عنوان یاری ایده آل شناخته می شود. پوشش باشکوه، خندان، چهره روباه گونه و شخصیت پرشور و پرتحرک باعث شده است که پوم (مخفف پامرانین) به یکی از محبوب ترین نژادهای عروسکی در جهان تبدیل شود.

قیمت حدودی در بازار ایران:از 25 تا 40 میلیون تومان

آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/04/21

تماس با مشاور

بررسی و خرید انواع تشویقی سگ

ویدیو معرفی کامل نژاد پامرانین (روباهی و خرسی)

توضیحات

سگ پامر یک بدن کوچک (حداکثر 3 کیلوگرم) و یک رفتار ریاست گونه سگ های بزرگ را ترکیب کرده است. پوشش دوتایی پرپشت، با لبه های آن در قسمت سینه و شانه ها، تقریباً در دو جین رنگ و الگوها و نشان های مختلفی به چشم می خورد، اما بیشتر آنها به رنگ نارنجی یا قرمز دیده می شوند.

امتیاز

انطباق پذیری

سازگاری خوب با زندگی آپارتمانی

خوب برای صاحبان تازه کار

سطح حساسیت

تحمل تنهایی

تحمل آب و هوای سرد

تحمل آب و هوای گرم

رفتار دوستانه

محبت با خانواده

سگ های بسیار علاقمند به کودکان

رفتار دوستانه با دیگر سگ ها

رفتار دوستانه با غریبه ها

نیازهای سلامتی و نظافت

میزان ریزش مو

پتانسیل ریزش آب دهان

راحتی در نظافت

سلامت عمومی

استعداد اضافه وزن پیدا کردن

اندازه

قابلیت آموزش

راحتی آموزش

هوش

علاقمندی به ور رفتن با دهان

تعقیب طعمه

گرایش به واق واق کردن یا زوزه کشیدن

علاقه به ولگردی

نیازهای جسمی

سطح انرژی

نیرومندی

احتیاج به تمرین

علاقمند به بازیگوشی

نگهداری

تغذیه آراستن تمرین آموزش سلامت

سگ پامر (خرسی و روباهی) نسبت به غذای سگ با کیفیت بالا باید عکس العمل خوبی نشان دهد، خواه غذای آماده یا غذای خانگی مورد تایید دامپزشکتان. هر رژیم غذایی باید متناسب با سن سگ (توله سگ، بزرگسال یا سالخورده) باشد. برخی از سگ ها مستعد اضافه وزن هستند، بنابراین کالری دریافتی و وزن بدن سگ خود را زیر نظر داشته باشید. مواد خوراکی که به عنوان تشویقی به سگ ها داده می شود می تواند کمک مهمی در آموزش باشد، اما دادن زیاد آن می تواند باعث چاقی شود. یاد بگیرید کدام غذای انسانی برای سگ ها بی خطر است، و کدام نه. اگر در مورد وزن یا رژیم سگ خود نگرانید، با دامپزشک خود مشورت کنید. آب تمیز و تازه باید همیشه در دسترس باشد.

استاندارد

1 2 3 4 5 6

ظاهر عمومی

پامرانین یک سگ عروسکی جمع و جور، فعال و کوچک از نژاد شمالی (Nordic) است. پوشش دولایه از یک موی زیرین متراکم و کوتاه با یک موی بیرونی بلندتر و زمخت تشکیل شده است. دم به شدت پرپشت یکی از ویژگی های این نژاد است. در بالا قرار دارد و بصورتی صاف به پشت خوابیده است. از نظر شخصیتی هوشیار بوده، از چهره اش زکاوت مشخص است، در رفتار شاد می باشد و ماهیت کنجکاوی دارد. پامرانین در هنگام حرکت سرحال، پر جنب و جوش و همانند یک فرمانده می باشد. او از نظر ترکیب و عمل استوار است.

تاریخچه

سگ پامرانین یک فامیل مینیاتوری از سگهای سورتمه ای قدرتمند  قطب شمال از نوع اشپیتس (Spitz) می باشد. این نژاد اسم خودش را از منطقه ای در شمال شرقی اروپا که هم اکنون جزئی از لهستان و غرب آلمان است، گرفته. صدها سال پیش، اجداد پوم از عموزاده های بسیار بزرگتر و تنومندتر خود دور شدند.

پوم که در برخی کشورها با عنوان "تسورگ اشپیتس" (Zwergspitz) نیز شناخته می شود، کوچکترین نژاد اشپیتس است. با توجه به ظاهر زیبا و رفتار شاهانه آنها، ممکن است بگویید که پوم ها "برای ملکه مناسب هستند" - و حق با شماست. محبوبیت پوم بیشتر مربوط به ملکه ویکتوریا است که هنگام بازدید از فلورانس ایتالیا مجذوب این نژاد شد. هنگامی که ملکه ی خوشحال بخاطر سگ، با پوم در آغوش به بریتانیا بازگشت، شهرت این نژاد بیمه شد.

ویکتوریا یک پرورش دهنده و نمایش دهنده جدی پومزها شد. در نمایش سگ Crufts در سال 1891، ویکتوریا شش مورد از نژاد پرورش داده شده خود را نمایش داد. یکی از محبوب های وی، ویندزور مارکو (Windsor Marco) مقام اول این نژاد را بدست آورد. ویکتوریا به دلیل کاهش اندازه پوم از حدود 13 کیلوگرم به سطح عروسکی فعلی، دارای اعتبار است. گزارش شده است هنگامیکه ملکه پیر در سال 1901 در حال مرگ بود، پوم مورد علاقه اش، توری (Turi)، در پای تخت شب تا صبح نخوابیده است.

دیگر چهره های تاریخی دارای احساسات لطیف که صاحب پوم هم بوده اند عبارتند از ماری آنتوانت، امیل زولا و ولفگانگ آمادئوس موتزارت.

نظرات 10 نظر

ندا

دوشنبه 10 مرداد 1401

سلام واقعا خیلی شیطون و بازیگوشه من خودم یدونه دارم.که خیلی بازگوش وفضول البته فضول نیست بلکه کنجکاو قهوه ای وحدود 2سالشه دختر هست. خیلی دوستش دارم عاشقشم ???????? اگه شما یه سگ پارامین بگیرین عاشقش میشین .

تارخ پوراسد

دوشنبه 10 مرداد 1401

من سگ پامرین دوست دارم تازه بابام می خواد بخر ولی مامانم دوسندار میزارمش تو اتاق

فاطمه دوشنبه 20 تیر 1401

خیلی دوست داشتنین واقن دختر من که عاشق بچه هاست????و خیلی جیغ جیغوِ????

اناهیتا حیدری شنبه 18 تیر 1401

وایی خیلی خوبه اگر کسی داشت میخواست واگذار کنه بده به من

مجتبی احمدی

چهارشنبه 22 تیر 1401

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : petride.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب