سامانه اینترنت بانک ملت

سامانه اینترنت بانک ملتمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سامانه اینترنت بانک ملت را از این سایت دریافت کنید.

Mellat Internet Banking

بانکداری اینترنتی بانک ملت

ورود به سامانه

در حال بارگذاری

لطفا شکیبا باشید

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : ebanking.bankmellat.ir

اینترنت بانک ملت ebanking.bankmellat.ir

در این مقاله سامانه ها لینک ورود به اینترنت بانک ملت ebanking.bankmellat.ir نحوه فعالسازی بانکداری اینترنتی ملت و امکانات ارائه شده آن ارائه شده است.

اینترنت بانک ملت ebanking.bankmellat.ir

برای مشاوره و ورود به اینترنت بانک ملت

برای مشاوره و ورود به اینترنت بانک ملت

برای ورود مستقیم به اینترنت بانک ملت کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از اینترنت بانک ملت به نشانی ebanking.bankmellat.ir ارائه شده است.

عناوین اصلی این مقاله

معرفی اینترنت بانک ملت ebanking.bankmellat.ir

راهنمای ورود به اینترنت بانک ملت ebanking.bankmellat.ir

نحوه فعالسازی اینترنت بانک ملت

امکانات ارائه شده در اینترنت بانک ملت

سوالات متداول

به لطف پیشرفت تکنولوژی و ظهور اینترنت، بسیاری از فعالیت های روزانه با سهولت بیشتری انجام می شوند. افزایش استفاده از اینترنت بر روی انجام امور بانکی که بخش مهمی از زندگی روزمره مردم به شمار می رود نیز موثر بوده است.

بانک ها یکی از نهادهای اقتصادی هستند که روزانه تعداد بی شماری از مراجعه کنندگان حضوری جهت دریافت خدمات به آنها مراجعه می کنند. در نتیجه کلیه بانک ها از جمله بانک ملت در راستای تسهیل خدمت رسانی به راه اندازی اینترنت بانک پرداخته اند. در این مقاله به معرفی اینترنت بانک ملت ebanking.bankmellat.ir، راهنمای ورود، نحوه فعالسازی اینترنت بانک ملت و بررسی امکانات آن خواهیم پرداخت.

معرفی اینترنت بانک ملت ebanking.bankmellat.ir

اینترنت بانک ملت یکی از خدماتی است که از سوی این بانک و در راستای ارائه خدمانت نوین بانکداری به بهره برداری رسیده است. به طور کلی با استفاده از اینترنت بانک ملت می توان بدون حضور در بانک از خدمات آن استفاده کرد. استفاده از اینترنت بانک از طریق سایت این بانک به نشانی bankmellat.ir قابل استفاده است.

برای استفاده از امکانات اینترنت بانک ملت می بایست به یکی از شعب این بانک مراجعه کرده و با تکمیل فرم درخواست استفاده از خدمات ویژه، رمز عبور دریافت کنید. در ادامه با مراجعه به سایت بانک ملت نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام نمایید. از امکانات اینترنت بانک ملت می توان به مشاهده اطلاعات حساب، پرداخت قبوض، خدمات چک، انواع حواله های بین بانکی، مدیریت کارت سوخت و بن کارت، مدیریت تسهیلات و ... اشاره کرد.

بیشتر بخوانید : سایت بانک ملت

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

راهنمای ورود به اینترنت بانک ملت ebanking.bankmellat.ir

همان طور که پیش تر اشاره شد، برای استفاده از خدمات اینترنت بانک ملت می بایست به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کرده و فرم درخواست استفاده از خدمات الکترونیکی را تکمیل نمود. در نهایت پاکت محتوی رمز عبور را دریافت کرده و در مرورگر کروم یا فایرفاکس خود نشانی ebanking.bankmellat.ir را وارد کنید. در ادامه با وارد کردن شناسه مشتری و رمز عبوری که به صورت حضوری از بانک ملت دریافت کرده اید، وارد اینترنت بانک شوید.

راهنمای تصویری راهنمای ورود به اینترنت بانک ملت ebanking.bankmellat.ir برای اشخاص حقیقی، حقیقی دارای کسب و کار و حقوقی به شرح زیر است:

ورود اشخاص حقیقی به اینترنت بانک ملت

در این سامانه اشخاص حقیقی از خدماتی نظیر مدیریت حواله، مدیریت خدمات بانکی، مشاهده اطلاعات حساب، خدمات تسهیلات و … برخوردار هستند و برای ورود به اینترنت بانک ملت می بایست مطابق مراحل زیر اقدام نمایند.

مرحله اول: ابتدا در مرورگر خود نشانی اینترنت بانک ملت به آدرس ebanking.bankmellat.ir را وارد کنید.

مرحله دوم: همان طور که مشاهده می کنید، صفحه جدیدی که پیش روی شما باز شده برای ورود اشخاص حقیقی طراحی شده است. شناسه مشتری و رمز عبور خود را وارد کرده و پس از ورود رمز یکبار مصرف بر روی دکمه "ورود" کلیک کنید.

ورود اشخاص حقوقی به اینترنت بانک ملتبانک ملت با هدف تسهیل ارائه خدمات به مشتریان حقوقی غیر دولتی خود سامانه مجزایی راه اندازی کرده است. برای ورود به اینترنت بانک ملت مطابق روش زیر اقدام کنید.

مرحله اول: ابتدا در مرورگر خود نشانی اینترنت بانک ملت به آدرس ebanking.bankmellat.ir را وارد کنید.

مرحله دوم: از منوی بالای صفحه گزینه اشخاص حقوقی را انتخاب کنید.

مرحله سوم: از صفحه جدیدی که رو به روی شما باز شده است بر روی دکمه "ورود به سامانه" کلیک کنید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.samanehha.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب