فورد برانکو Aged؛ نسخه ای برای علاقه مندان به رترو استایلفورد برانکو Aged برانکو Aged

به تازگی، کمپانی فورد نسخه ای ویژه از برانکو را برای علاقه مندان به رترو استایل معرفی و نام آن را مزین به پسوند Aged کرده است.

فهرست مطالب

بررسی ظاهری فورد برانکو Agedپیشرانه فورد برانکو Agedقیمت پایه

فورد برانکو Aged در واقع برای زنده نگه داشتن یاد اولین نسل از این خودرو که در سال ۱۹۶۶ پا به عرصه حیات نهاد، معرفی شده است.

بررسی ظاهری فورد برانکو Aged

در ابتدا به جالب ترین نکته در خصوص Aged می پردازیم؛ یکی از مزایای این نسخه امکان سفارش و پیاده سازی آن روی هر دو مدل دودر و چهاردر است.

فورد برانکو Agedبرانکو Aged فورد برانکو Agedبرانکو Aged

در قسمت دماغه خودرو شاهد استفاده از یک جلوپنجره بزرگ و سفید رنگ به همراه نوشته قرمز BRONCO در نوار میانی این جلوپنجره هستیم.

فورد برانکو Agedبرانکو Aged فورد برانکو Agedبرانکو Aged

در نمای کناری، خطوط سفیدرنگ به همراه سقف و رینگ های سفید نیز از دیگر نکاتی هستند که ما را به یاد اولین نسل از برانکو می اندازند.

کابین فورد برانکو Agedکابین برانکو Aged

پیشرانه فورد برانکو Aged

برای برانکو Aged از یک پیشرانه ۲.۳ لیتری توربوشارژ با حداکثر قدرت ۳۰۰ اسب بخار استفاده شده است و جعبه دنده این مدل هم از نوع ۷ سرعته دستی و یا ۱۰ سرعته اتوماتیک، برای مشتریان قابل انتخاب خواهد بود.

نسخه لیمیتد ادیشن، که در ظاهر با رینگ های وسط مشکی قابل شناسایی است، اما با پیشرانه ۲.۷ لیتری ۶ سیلندر با حداکثر قدرت ۳۳۰ اسب بخار و جعبه دنده ۱۰ سرعته اتومات عرضه می شود.

فورد برانکو Agedبرانکو Aged

قیمت پایه

قیمت پایه برانکو Aged برای مشتریان این خودرو ۴۴۳۰۵ دلار تعیین شده است.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب