استعلام مدرک دیپلم

استعلام مدرک دیپلم



مهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

استعلام مدرک دیپلم را از این سایت دریافت کنید.

سامانه استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir، استعلام با کدملی، پیگیری آخرین مدارک تحصیلی وزارت علوم برای استخدام ارائه شده است.

سامانه استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

برای مشاوره سامانه استعلام مدرک تحصیلی

برای مشاوره سامانه استعلام مدرک تحصیلی

برای ورود مستقیم به سامانه استعلام مدرک تحصیلی کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه استعلام مدرک تحصیلی به نشانی estelam.msrt.ir ارائه شده است .

عناوین اصلی این مقاله

معرفی سامانه استعلام مدرک تحصیلی

نحوه ورود به سامانه استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

نحوه استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

نحوه استعلام مدرک تحصیلی دیپلم

استعلام مدرک تحصیلی با کد ملی

استعلام مدرک تحصیلی برای استخدام

سوالات متداول

سامانه استعلام مدرک تحصیلی به نشانی estelam.msrt.ir، سامانه ای است که برای کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع، تمامی افراد می توانند با ورود به این سایت، از آخرین مدرک تحصیلی خود استعلام بگیرند. سامانه استعلام مدارک تحصیلی زیر نظر وزارت علوم راه اندازی شده است و خدمات آن به صورت کاملا رایگان به افراد ارائه می شود.

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سامانه استعلام مدرک تحصیلی، در این مقاله قصد داریم شما را با این سامانه و جزئیات مربوط به سایت estelam.msrt.ir شامل راهنما ورود به سایت، استعلام مدارک تحصیلی برای استخدام و آخرین مدارک وزارت علوم با کد ملی آشنا کنیم.

معرفی سامانه استعلام مدرک تحصیلی

سامانه استعلام مدرک تحصیلی، سایتی است که به وسیله وزارت علوم و تحقیقات راه اندازی شده است و به افراد این امکان را می دهد که بتوانند مدارک خود را مشاهده کنند. از آنجایی که برای دانشگاه ها و بعضی از شرکت های دولتی و خصوصی، استعلام مدارک تحصیلی بسیار مهم است، این سامانه از اهمیت بالایی برخوردار است.سامانه استعلام مدرک تحصیل به نشانی estelam.msrt.ir، این امکان را فراهم کرده است که متقاضیان بتوانند به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز مربوطه و صرف وقت و انرژی، به صورت اینترنتی و غیر حضوری، اطلاعات مدارک تحصیلی خود را دریافت کنند و در مواقعی که به مدارک خود دسترسی ندارند بتوانند آن ها را مشاهده کنند. استفاده از این سامانه بسیار راحت می باشد و موجب سردرگمی افراد نخواهد شد.

بیشتر بخوانید : سایت دانشگاه آزاد

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

نحوه ورود به سامانه استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

با توجه به اینکه در حال حاضر، بسترهای مناسب برای ارائه خدمات غیر حضوری به کلیه دانشجویان داخل کشور فراهم شده است، وزارت علوم اقدام به راه اندازی سامانه ای به نام سامانه استعلام مدرک تحصیلی کرده است. کلیه دانشجویانی که قصد دارند آخرین مدرک تحصیلی خود را دریافت کنند، می توانند به estelam.msrt.ir وزارت علوم وارد شوند و از آخرین مدرک تحصیلی خود استعلام بگیرند.

لازم به ذکر است که این سامانه تنها مختص دانشجویان نیست. بلکه تمامی افرادی که اطلاعات آن ها در ثبت احوال وجود داشته باشد و از دانشگاه ها فارغ التحصیل شده اند، می توانند به این سامانه وارد شوند و مراحل مربوط به استعلام مدرک تحصیلی خود را انجام دهند. در صورتی که قصد ورود به این سایت را دارید، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

نحوه ورود به سامانه استعلام مدرک تحصیلی

ابتدا نشانی اینترنتی سایت استعلام مدرک تحصیلی به آدرس estelam.msrt.ir را در مرورگر خود بنویسید تا به صورت مستقیم به سایت استعلام مدرک تحصیلی وارد شوید و صفحه زیر برای شما ظاهر شود.

سایت سجاد وزارت علوم، سامانه ای است که برای ارائه خدمات غیر حضوری به دانشجویان داخل و خارج از کشور راه اندازی شده است که در مقاله زیر می توان اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کرد.

بیشتر بخوانید : سامانه سجاد

نحوه استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

همانطور که در این مقاله توضیح داده شد، تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان می توانند به سامانه استعلام مدرک تحصیلی وارد شوند و مراحل مربوطه را انجام دهند. لازم به ذکر است که پس از ورود به این سامانه، لازم است که افراد اطلاعات خواسته شده را مطابق با شناسنامه خود وارد کنند تا سایت بتواند آن ها را شناسایی کند.

در صورتی که قصد استعلام مدرک تحصیلی خود را دارید، می توانید پس از ورود به سامانه استعلام مدرک تحصیلی به نشانی estelam.msrt.ir، طبق مراحلی که در ادامه توضیح داده می شود، پیش بروید.

به این نکته توجه کنید که در حال حاضر اتباع خارجی امکان استعلام مدرک تحصیلی خود در این سامانه را ندارند؛ چرا که اطلاعات این سامانه بر اساس کد ملی اشخاص است.

نحوه استعلام مدرک تحصیلی

ابتدا به سامانه استعلام مدرک تحصیلی به نشانی estelam.msrt.ir وارد شوید.

شما باید سه مرحله را برای استعلام مدرک تحصیلی انجام دهید. در اولین مرحله اطلاعات خواسته شده مانند نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد و ... را وارد کنید و سپس بر روی گزینه صدور کد رهگیری کلیک نمایید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.samanehha.com

estelam.msrt.ir

در این مقاله سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم به طور کامل معرفی شده و نحوه استعلام مدارک در این سامانه برای متقاضیان توضیحاتی ارائه داده شده است.

سامانه استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

متقاضیانی که به دنبال استعلام مدرک تحصیلی خود از وزارت علوم هستند، از این پس می توانند به صورت الکترونیکی با مراجعه به سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم، به تمامی اطلاعات تحصیلی خود دست یابند. برای ورود به این سامانه به سایت estelam.msrt.ir مراجعه کرده و سپس با درج کد ملی و سایر اطلاعات فردی به استعلام مدرک تحصیلی خود بپردازید.

برای مشاوره سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم

برای مشاوره سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم

شیوع بیماری کرونا و مشکلاتی که مراجعه حضوری برای داوطلبان ایجاد کرده است، باعث راه اندازی سامانه استعلام مدرک تحصیلی با همکاری وزارت ارتباطات و وزارت علوم و آموزش و پرورش شد تا اینگونه داوطلبان تنها با ارائه مشخصات هویتی شخصی خود بتوانند وارد سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم به نشانی estelam.msrt.ir شوند.

برای ورود مستقیم به سامانه استعلام مدرک تحصیلی کلیک کنید.

برای دریافت استعلام مدرک خود به estelam.msrt.ir مراجعه کنید.

داوطلبان پس از تکمیل اطلاعات شخصی خود، کدی را به عنوان کد رهگیری دریافت کرده تا با استفاده از آن، وارد سیستم شوند. از آنجایی که این سامانه به تازگی راه اندازی شده و ممکن است داوطلبان اطلاعات کافی درباره نحوه استعلام مدارک خود نداشته باشند، در ادامه مقاله به بررسی سایت استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم estelam.msrt.ir می پردازیم.

ورود به سامانه استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

مدتی است که سامانه استعلام مدارک تحصیلی وزارت علوم فعال شده و دانش آموزان و داوطلبان دانشگاهی می توانند برای استعلام مدارک تحصیلی خود به جای مراجعه حضوری به مراکز مختلف، به صورت الکترونیکی و با مراجعه به سایت estelam.msrt.ir اقدامات لازم را برای مشاهده سوابق تحصیلی خود انجام دهند.

برای ورود مستقیم به سامانه استعلام مدرک تحصیلی کلیک کنید.

علاوه بر سامانه استعلام مدرک تحصیلی وزارت علوم، سامانه دیگری نیز تحت عنوان سامانه سجاد وزارت علوم وجود دارد که تمامی فعالیت های آموزشی از قبیل امور دانش آموختگان، صدور گواهی نامه دانشجویان داخل کشور، ارزشیابی مدارک تحصیل در خارج و ... در آن انجام می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به مطالعه مقاله زیر بپردازید.

بیشتر بخوانید: سامانه سجاد

راهنمای استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

برای ورود به سامانه استعلام مدارک تحصیلی، پس از مراجعه به سایت estelam.msrt.ir باید اطلاعاتی را که برای ورود به سامانه درخواست شده است را به درستی درج کرده و سپس کد رهگیری ورود به سایت را دریافت نمایید. بدین منظور طبق راهنمای تصویری زیر مراحل لازم را سپری کنید.

مراجعه به سامانه estelam.msrt.ir

اطلاعات هویتی نظیر نام، نام پدر، شماره موبایل، کد ملی و شماره شناسنامه را در بخش های مورد نظر وارد کرده و گزینه " صدور کد رهگیری " را انتخاب کنید.

پس از درج اطلاعات، کد رهگیری به شماره موبایل ثبت شده ارسال شده و می توانید وارد مرحله دوم استعلام مدرک تحصیلی شوید. ممکن است پس از دریافت کد، بخش مشاهده استعلام مدرک تحصیلی چند روز پس از ثبت اطلاعات به نمایش در آید.

متقاضیانی که به دنبال اخذ تاییدیه تحصیلی هستند نیز می توانند با مطالعه مقاله زیر اطلاعات لازم را کسب کرده و برای دریافت تاییدیه تحصیلی خود اقدام نمایند.

بیشتر بخوانید: گرفتن تاییدیه تحصیلی اینترنتی

ویرایش اطلاعات استعلام مدرک تحصیلی estelam.msrt.ir

متقاضیان دریافت استعلام مدرک تحصیلی می توانند، جهت مشاهده و دریافت استعلام مدرک تحصیلی خودو برای ویرایش اطلاعات وارد شده در این سایت اقدام نمایند. برای این کار لازم است متقاضی، با استفاده از اطلاعات شخصی خود وارد سامانه استعلام مدرک تحصیلی شده و بعد از مشاهده کد رهگیری خود، درصورتی که برخی از قسمت های مشخصات وارد شده، با اطلاعات صحیح متقاضی مغایرت داشت، می تواند با استفاده از گزینه ویرایش اطلاعات فردی موجود در سامانه، به ویرایش اطلاعات خود بپردازد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.heyvagroup.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب