خزنده های انسان نما

خزنده های انسان نمامهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

خزنده های انسان نما را از این سایت دریافت کنید.

خزندگان فرازمینی

خزندگان فرازمینی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

از مجموعه مقالات درباره

فراهنجار گسترش مقالات اصلی گسترش شک‌گرایی گسترش مقالات مرتبط گسترش فراروان‌شناسی نبو رپتیلین‌‌ها

مقایسه یک انسان و رپتیلین

گروه نوعی از زیست فرازمینی

موجوات مشابه بیگانه خاکستری، مردان سبز کوچک

فولکلور یوفوشناسی، نظریه توطئه

نام(های) دیگر خزندگان فرازمینی، خزندگان انسان‌نما، سوسمار انسان‌نما

منطقه جهانی

جزئیات موجوداتی شبیه انسان و خزندگان با قدی نسبتاً بلند، پوستی مانند خزندگان و توانایی تغییر شکل

رپتیلین‌ها، خزندگان فرازمینی، خزندگان انسان‌نما یا سوسمارهای انسان‌نما (انگلیسی: Reptilians)، طبق یک نظریه توطئه، نوعی از موجودات هوشمند فرازمینی هستند. طبق این نظریه، رپتیلین‌ها (موجودات خزندهٔ انسان‌نما) توانایی تغییر شکل دارند و زمین را کنترل می‌کنند.

دیوید آیک از طرفداران این نظریه است و دربارهٔ نظریه‌های توطئه پژوهش می‌کند. طبق تخمین‌های او، امروزه حدود صد میلیون نفر در سرتاسر جهان به این نظریه اعتقاد دارند. این نظریه یک نظریهٔ نیازمند اثبات است.

باورها[ویرایش]

طبق باور برخی از طرفداران این نظریه توطئه، رپتیلین‌ها زمانی که دچار افت انرژی می‌شوند، کنترلی بر خود ندارند و به طور ناخواسته تغییر شکل می‌دهند، اما به سرعت به حالت عادی خود برمی‌گردند و شبیه انسان‌ها می‌شوند. همچنین رپتیلین‌ها دارای حس غرور و تکبر و قدرت‌طلبی هستند و علاقه‌ ندارند با انسان‌ها ارتباط برقرار کنند. آن‌ها علاقه دارند انسان‌ها را به بردگی بگیرند و بر آن‌ها تسلط داشته باشند و حکومت کنند. [۱]

جستارهای وابسته[ویرایش]

بیگانه خاکستری شیء ناشناس پرنده برخورد نزدیک فضانوردان باستان دیوید آیک

منابع[ویرایش]

↑ Chidester, David (2005). (به انگلیسی). University of California Press. p. 122. ISBN 978-0-520-24280-7. Retrieved 2 March 2018.

مشارکت‌کنندگان ویکی‌پدیا. «Reptilians». در ، بازبینی‌شده در ۱۱ اکتبر ۲۰۱۷.

پیوند به بیرون[ویرایش]

در ویکی‌انبار پرونده‌هایی دربارهٔ خزندگان فرازمینی موجود است.

رده‌ها: اسطوره انسان‌نمارابرت هاواردشبه‌علمصورت فلکی اژدهاعناصر تخیلی معرفی‌شده در ۱۹۲۹ (میلادی)نظریات توطئه

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : fa.wikipedia.org

آیا وجود خزندگان فرازمینی انسان نما یا رپتایل‌ها حقیقت دارد؟

اسناد و مدارک بسیاری وجود دارند مبنی بر اینکه خزندگان فرازمینی انسان نما یا رپتایل‌ها می‌توانند وجود داشته باشند و یا اینکه حداقل در گذشته وجود داشته اند.

آیا وجود خزندگان فرازمینی انسان نما یا رپتایل‌ها حقیقت دارد؟

اسناد و مدارک بسیاری وجود دارند مبنی بر اینکه خزندگان فرازمینی انسان نما یا رپتایل‌ها می‌توانند وجود داشته باشند و یا اینکه حداقل در گذشته وجود داشته اند.

به گزارش وب گردي خبرگزاري صدا وسيما؛  خزندگان فرازمینی، خزندگان انسان‌نما، رِپتایل‌ها، انسان‌های مارمولکی یا رِپتیلین‌ها (انگلیسی: Reptilians‎) مطابق ادعاهای این نظریه موجودات خزندهٔ انسان‌نمای فضایی که قابلیت تغییر شکل دارند، در واقع زمین را در کنترل خود دارند. دیوید آیک از پیروان این نظریه است و در زمینهٔ نظریهٔ توطئه پژوهش می‌کند و طبق تخمین‌هایش امروزه حدود صد میلیون نفر در سرتاسر جهان به این نظریه اعتقاد دارند. این نظریه یک نظریهٔ نیازمند اثبات است ولی فیلم های زیادی در این مورد پخش شده که معلوم نیست واقعی هست یا نه.

رپتایل‌ها یا خزندگان انسان نمای فرازمینی بر اساس یک نظریه خزنده‌های فرازمینی هستند که شکل و شمایل انسان‌ها را دارند و در بین مردمان کره زمین زندگی می‌کنند.

بر اساس نظریه رپتایل‌ها این موجودات خزنده انسان نما که فرازمینی باشند قابلیت تغییر شکل و ساختار فیزیکی دارند و یکی از باور‌ها در رابطه با رپتایل‌ها این است که رپتایل‌ها درحال کنترل و تعیین سرنوشت کره زمین می‌باشند. به طوری که برخی حتی بر این باور می‌باشند که برخی سیاستمداران بزرگ جهان از جمله باراک اوباما رپتایل هستند.

البته لازم به ذکر است که نظریه رپتایل بودن سیاستمداران آمریکایی و… در جهان پرواضح است که به هیچ عنوان حقیقت نداشته و تنها ساخته و پرداخته مجلات زرد جهت جذب مخاطب حداکثری است.

آیا وجود خزندگان فرازمینی انسان نما یا رپتایل‌ها حقیقت دارد؟

در پاسخ به این که آیا خزندگان فرازمینی انسان نما یا همان رپتایل‌ها حقیقت دارند یا خیر باید به شما بگویم که من حقیقتاً نه می‌توانم وجود رپتایل‌ها را تایید کنم و نمیتوانم وجودشان را تکذیب کنم. ولی در این میان اسناد و مدارک بسیاری وجود دارند مبنی بر اینکه رپتایل‌ها می‌توانند وجود داشته باشند و یا اینکه حداقل در گذشته وجود داشته اند. وجود رپتایل‌ها به این معنی نیست که آنان خود را به شکل انسان درآورده اند و… بلکه میتواند بدین معنی باشد که رپتایل‌ها حداقل در گذشته دور در میان انسان‌ها میزیسته و به یاری آنان میپرداخته اند. چنان چه در نقاشی‌های باستانی و مجسمه‌های کشف شده متعلق به عصر باستان شاهد موجودات انسان مانندی هستیم که سرشان با انسان متفاوت است.

مستندات وجود رپتایل‌ها در کره زمین:

بزرگترین و مستند‌ترین سند مبنی بر وجود رفتار‌ها مجسمه‌ها و نقاشی‌های باستان هستند. نقاشی‌ها و مجسمه‌هایی به شکل انسان با سر حیوان یا حیوان با سر انسان و مجسمه‌های دارای شکل‌های عجیب و غریب که به باور من نمی‌توانند ساخته و پرداخته تخیلات انسان‌های آن زمان باشد. تصویرسازی و تصور چیزی که وجود ندارد بسیار سخت و مشکل است مخصوصاً برای مردم زمان‌های باستان که مثل این زمان نبودند! منظورم از این زمان این است که ما انواع فیلم‌های مختلف و داستان‌های مختلف را در عصر حاضر مشاهده کرده‌ایم و از این رو می‌توانیم تصویرسازی‌های ذهنی زیادی انجام داده و مجسمه‌هایی دارای شکل‌های مختلف بسازیم.

ولی این موضوع در رابطه با داستانی آن صدق نمی‌کند چرا که آنان هرگز همچین چیز‌های تخیلی‌ای را ندیده بودند که بخواهند آن را تصویرسازی نیز بکنند! مگر آنکه آنان مشاهدات واقعی‌ای داشته و سپس با توجه به مشاهدات واقعی شان مجسمه‌ها را ساخته اند! حتی یکی از آشکار‌ترین نقش برجسته‌ها متعلق به بنایی هستند که بر روی سر در آن تصاویر “تانک” , “هلیکوپتر” و یک “جت جنگی” یا “سفینه فضایی” حکاکی شده است! البته کلیپ‌هایی نیز وجود دارند که لحظات وجود رپتایل‌ها را شکار کرده اند و تنها کافی است در بخش ویدیو‌های گوگل عبارت “رپتایل” را سرچ کنید تا مشاهده کنید!

آیا رپتایل‌ها یا همان خزندگان انسان مانند فرازمینی در حال کنترل و تعیین سرنوشت کره زمین هستند؟

راستش را بخواهید در رابطه با این موضوع که آیا رپتایل‌ها در حال کنترل و تعیین سرنوشت کره زمین می‌باشند باید بگویم راستش را بخواهید مستنداتی وجود دارند که حتی خودم را نیز به شک انداخته اند! یکی از مستنداتی که واقعاً من را به این شک انداخته است که شاید وجود رپتایل‌ها حقیقت داشته باشد و این نیز حقیقت داشته باشد که آن‌ها در حال کنترل و تعیین سرنوشت زمین هستند همین ویروس کرونا است! البته نه خود و ویروس کرونا بلکه کتاب “پیشگویی سیلویا براون” که شیوع ویروس کرونا را در سال ۲۰۲۰ پیش بینی کرده بود!

سخن پایانی:

در پایان باید بگویم کلیه محتوایی که در این مقاله مطالعه کردید تنها بر مبنای تئوری‌ها و نظریه‌های وجود رپتایل‌ها می‌باشد. ما در این مقاله سعی کردیم به صورت بی طرفانه خزندگان انسان نمای فرازمینی یا همان رپتایل‌ها را مورد بررسی قرار دهیم و برای آنکه محتوای این مقاله خسته کننده نباشد برایتان این مقاله را کوتاه و مختصر نوشته ایم. ما نمی‌توانیم وجود رپتایل‌ها را تایید یا تکذیب کنیم.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.iribnews.ir

نظر خود را بنویسید