تعمیر آبگرمکن

تعمیر آبگرمکنمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

تعمیر آبگرمکن را از این سایت دریافت کنید.

تعمیر و رفع ۶ عیب رایج آبگرمکن دیواری

تعمیر آبگرمکن یکی از پر درخواست‌ترین خدمات در تمام طول سال، خصوصاً در فصول سرد است؛ چرا که آبگرمکن رایج‌ترین وسیله تأمین آب گرم مصرفی در خانه‌هاست.

دوشنبه / ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ / ۱۷:۰۵

دسته‌بندی: خبر بازار

کد خبر: 1400051813067

خبرنگار : 30054

تعمیر و رفع ۶ عیب رایج آبگرمکن دیواری

[عیب یابی آبگرمکن دیواری]

تعمیر آبگرمکن یکی از پر درخواست‌ترین خدمات در تمام طول سال، خصوصاً در فصول سرد است؛ چرا که آبگرمکن رایج‌ترین وسیله تأمین آب گرم مصرفی در خانه‌هاست.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام خدمت از ما، برخلاف تصور تعمیر آبگرمکن دیواری اصلاً کار دشواری نیست. اما به دلیل پیچیدگی برخی قطعات این دستگاه لازم است، نکاتی را در حین عیب یابی و تعمیر آبگرمکن مدنظر قرار دهید تا نتیجه تعمیر مورد رضایت شما باشد.

البته اگر خودتان حوصله تعمیرات و یافتن علت خرابی آبگرمکن را ندارید، نگران نباشید. بازار آنلاین «خدمت از ما» با هدف آسان‌تر کردن دسترسی شما به مجرب‌ترین متخصصین در زمینه سرویس و تعمیر وسایل گرمایشی همیشه در کنار شماست. فرقی ندارد که شما به دنبال تعمیر آبگرمکن بوتان باشید یا هر برند دیگری، کافی است درخواست خود را در وب سایت یا اپلیکیشن ثبت کنید و در کوتاه‌ترین زمان بهترین تعمیرکار آبگرمکن را در نزدیکیتان پیدا کنید.

قطعات مهم در آبگرمکن دیواری

فراموش نکنید که برای کارکرد صحیح آبگرمکن، لازم است تمامی قطعات در سلامت کامل باشند. نقص در کارکرد هرکدام ممکن است بر عملکرد کلی این دستگاه تاثیر قابل توجهی بگذارد. از این رو توصیه می‌شود جهت حفظ و بهبود عملکرد دستگاه، سرویس دوره ای آبگرمکن را فراموش نکنید.

از مهم‌ترین قطعاتی که لازم است در تعمیر آبگرمکن بوتان مورد بررسی قرار گیرند می‌توان به کلاهک تعدیل، مبدل حرارتی، شیر گاز، مجرای ورودی آب سرد و رگولاتور آب اشاره کرد که در زمان عیب یابی آبگرمکن دیواری باید مورد بررسی قرار گیرند و در صورت وجود نقص، تعمیر یا تعویض شوند.

مزیت سپردن کار به تعمیرکار آبگرمکن «خدمت از ما» اینست که همواره قطعات لازم جهت تعویض را به همراه دارند و تعمیر بیشتر ایرادات رایج آبگرمکن دیواری را در منزل انجام می‌دهند.

[تعمیر آبگرمکن]

مشکلات رایج آبگرمکن دیواری 

مواردی که در ادامه گفته می‌شوند جزو رایج‌ترین مشکلات آبگرمکن‌ دیواری می‌باشند. پس اگر هر یک از آن‌ها را تجربه کرده‌اید؛ در ادامه با ما همراه باشید تا با نحوه عیب یابی و تعمیر آبگرمکن دیواری خود آشنا شوید.

جرقه نزدن الکترود جرقه زن

روشن نشدن شمعک خاموش شدن شمعک

کوتاه و زرد رنگ بودن شعله شمعک

روشن نشدن مشعل با وجود باز بودن شیر آب گرم

تاخیر در روشن شدن مشعل پس از باز کردن شیر آب گرم

[رایج‌ترین مشکلات آبگرمکن دیواری]

 آموزش عیب یابی و تعمیر آبگرمکن

در ادامه به شما کمک می‌کنیم تا با ساده‌ترین روش مشکلات گفته شده را عیب یابی کرده و به تعمیرات آبگرمکن خود بپردازید.

 عدم جرقه زدن الکترود جرقه زن

در آبگرمکن‌های بدون شمعک، گاهی به دلیل جدا شدن یا شل شدن اتصال وایر، کثیف بودن نوک الکترود جرقه زن یا وجود شکستگی در چینی الکترود، جرقه زن به خوبی عمل نمی‌کند. در این صورت لازم است جرقه زن را تمیز کرده یا بخش معیوب را تعویض کنید.

 روشن نشدن شمعک

روشن نشدن شمعک ممکن است به دلیل بسته بودن شیر پروانه‌ای، گرفتگی صافی یا مجرای نازل ایجاد شده باشد. در حالت اول تنها لازم است شیر را باز کنید. در صورت گرفتگی نیز باید به تمیز کردن صافی و مجرای نازل شمعک، جهت تعمیر آبگرمکن بوتان بپردازید.

 خاموش شدن شمعک

خاموش شدن شمعک آبگرمکن با نقص در کارکرد ترموکوپل ایجاد می‌شود. از این رو توصیه می‌شود ابتدا به بررسی این قطعه از آبگرمکن بپردازید و در صورت اطمینان از نقص کارکردی، ترموکوپل را تعویض کنید. اما در صورت سالم بودن ترموکوپل بهتر است شیر مغناطیسی را بررسی کنید؛ چرا که خراب بودن آن نیز ممکن است موجب خاموش شدن شمعک شود.

شعله کوتاه و زردرنگ شمعک

در وسایل گازسوز، یک شعله مطلوب بلند و آبی رنگ است. در غیر این صورت ممکن است به دلیل گرفتگی صافی شمعک، مجرای نازل آن یا صافی مجرای هوا شعله کوتاه و زرد رنگ شود. در این شرایط تعمیرکار آبگرمکن به تمیز کردن قطعات گفته شده جهت رفع این مشکل خواهد پرداخت.

روشن نشدن مشعل با وجود باز بودن شیر آب گرم

در چهار حالت قطع بودن گاز ساختمان، گرفتگی صافی آب، گرفتگی شیپور رگولاتور و بسته بودن شیر ربع گرد گاز ممکن است چنین مشکلی پیش بیاید. در این شرایط، برای تعمیر آبگرمکن در منزل باید تک تک موارد گفته شده را بررسی کنید. باز کردن شیر ربع گرد گاز، تنظیم شیپور رگولاتور و تمیز کردن صافی آب اقداماتی است که تکنسین سرویس و تعمیر آبگرمکن در چنین شرایطی انجام میدهد.

 تاخیر در روشن شدن مشعل پس از باز کردن شیر آب گرم

تاخیر در روشن شدن مشعل آبگرمکن می‌تواند به دلیل خرابی شیر احتراق آهسته، وجود رسوب روی سوپاپ آب یا نقص در کارکرد اورینگ سوپاپ اصلی گاز پیش بیاید. در این صورت لازم است جهت تعمیر آبگرمکن دیواری، تمامی قطعات گفته شده  بررسی شده و در صورت نیاز تعویض شوند.

[تعمیرکار آبگرمکن]

 سخن پایانی

همانطور که در مطالب بالا گفته شد تعمیر آبگرمکن نیازمند آشنایی با قطعات و رعایت قواعدی است. توصیه می‌شود در صورتی که دانش لازم انجام آن را ندارید، از دستکاری قطعات بپرهیزید. فراموش نکنید که شما می‌توانید با سرویس دوره ای آبگرمکن از بروز مشکلات گفته شده به سادگی جلوگیری کنید.

تصور کنید که در خانه نشسته‌اید و تنها با چند کلیک، متخصص ماهری جهت سرویس و تعمیر سیستم گرمایشی منزل پیدا می‌کنید. در بازار آنلاین «خدمت از ما» این یک رویا نیست. در بستر آنلاین خدمات، می‌توانید علاوه بر اطلاع از قیمت تعمیر آبگرمکن، سوابق کاری تعمیرکاران را هم مشاهده و مقایسه کنید و در کوتاهترین زمان ممکن با ماهرترین تعمیرکار و سرویسکار آبگرمکن شهر خود ارتباط برقرار کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.isna.ir

تعمیر آبگرمکن

سرویس و تعمیر انواع مدل های آبگرمکن های دیواری و ایستاده با تکنسین های مجرب آچاره به همراه ضمانت بالاترین کیفیت ممکن خدمات تعمیر آبگرمکن و پشتیبانی 12 ساعته.

تعمیر آبگرمکن و سرویس آبگرمکن در منزل

بازه قیمت:

160,000

تا

450,000

تومان شروع کنید 22 هزار سفارش موفق 4.8 (5568 نظر) 8636 متخصص تایید شده

راهنمای قیمت

شرح خدماتواحد / قیمت (تومان)

سرویس کامل: هر عدد / 450,000 - 350,000 اسیدشویی: هر عدد / 300,000 - 250,000 نصب آبگرمکن دیواری: هر عدد / 250,000 - 200,000 نصب آبگرمکن زمینی: هر عدد / 320,000 - 250,000

تعویض منبع آبگرمکن زمینی:

هر عدد / 700,000 - 580,000

* در صورت عیب یابی (دست به آچار شدن متخصص) و پس از آن عدم توافق بین طرفین، متخصص مجاز به دریافت هزینه 100000 تومانی تحت عنوان هزینه کارشناسی میباشد. *

نظرات کاربران

عرفان ا. (هلال احمر, تهران)

9 روز پیش امتیاز به سفارش

دستشون درد نکنه خیلی ادم با انصاف و کار درستی بودن

متخصص

مهدی عابدینی

نوید م. (چهارصد دستگاه(کرج), کرج)

10 روز پیش امتیاز به سفارش عالی متخصص

شهرام خدابندلو

رسول ت. (هنگام, تهران)

10 روز پیش امتیاز به سفارش

با سلام آبگرمکن دیواری بوتان رو ایشون سرویس کردند. در مورد حضور به موقع نسبتا خوب بودند. در مورد هزینه غیر ضروری خوب عمل کردند و یک سرویس غیر ضروری رو حذف کردند. ضمنا مودب هم بودند

متخصص

مهدی عابدینی

درباره سرویس تعمیر آبگرمکن و سرویس آبگرمکن در منزل

فهرست مطالب

تعمیر آبگرمکن با آچاره چگونه انجام می‌شود؟

چرا برای تعمیر آبگرمکن آچاره را انتخاب کنیم؟

نحوه محاسبه هزینه تعمیر آبگرمکن در محل

آموزش ثبت درخواست تعمیر آبگرمکن در محل آچاره

انواع آبگرمکن

مشکلات رایج در تعمیر آبگرمکن

صداهای غیرمتعارف آبگرمکن و نحوه رفع آن‌ها

نشانه‌های نیاز به تعمیر آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن یا تعویض آن؟

نکات مهم در انتخاب آبگرمکن و مخزن آن

چه برندهایی در آچاره تعمیر می‌شود؟

آبگرمکن‌ها تقریبا در تمام خانه‌هایی که از پکیج استفاده نمی‌کنند، وجود دارند تا آب را برای مصارف خانگی گرم کنند. یکی از مشکلات رایج آبگرمکن‌ها جرم‌گرفتگی آنها است. با وجود اینکه آب منازل در شبکه آبرسانی شهری تصفیه می‌شود، اما تشکیل رسوب در لوله‌ها باعث کاهش بازده و حتی مختل شدن عملکرد آن می‌شود. البته این تنها مشکل آبگرمکن نیست و ممکن است برای موارد دیگری مانند روشن نشدن آبگرمکن، گرم نشدن آب، یکسره کار کردن آبگرمکن، نشتی گاز، گرم شدن بیش از حد آب، خرابی سنسور حرارتی، ترکیدگی لوله‌ها، سرد و گرم شدن آب و ... نیاز به تعمیر آبگرمکن پیدا کنید. آچاره، ارائه‌دهنده گسترده‌ترین خدمات و تعمیرات منزل با بیش از 6500 تعمیرکار ماهر و واجد شرایط آماده تعمیر آبگرمکن شما در سریع‌ترین زمان ممکن است.

تعمیر آبگرمکن با آچاره چگونه انجام می‌شود؟

ممکن است آبگرمکن شما پس از چند وقت کار کردن دچار نقص شده و نیاز به تعمیر یا سرویس داشته باشد. نقص در عملکرد آبگرمکن می‌تواند به دلایل مختلفی باشد و یکی از مشخص‌ترین علائم آن، گرم نشدن آب یا تولید صداهای غیر متعارف است. در چنین مواقعی باید سریعا اقدام به تعمیر آبگرمکن خود کنید چون خرابی وسایل گازسوز می‌تواند بسیار خطرناک باشد و نباید آن را به تعویق انداخت. شما می‌توانید در صورت مشاهده چنین علائمی از طریق وبسایت، اپلیکیشن یا خط اختصاصی آچاره با شماره 1471 بهترین متخصصان را درخواست کرده و نسبت به سرویس یا تعمیر آبگرمکن خود اقدام کنید. متخصصین ماهر این مجموعه با قیمت مصوب و پشتیبانی 12 ساعته آماده ارائه خدمت به شما هستند.

چرا برای تعمیر آبگرمکن آچاره را انتخاب کنیم؟

در آچاره امکانی فراهم کرده‌ایم تا بتوانید بدون پرداخت هزینه سفارش تعمیر آبگرمکن خود را ثبت کنید و با تعمیرکاران ما درباره مشکل خود صحبت کنید. سپس با توجه به نتیجه توافقات خود با تعمیرکار، امتیاز تعمیرکار و نظرات دیگران درباره او تصمیم بگیرید. اگر از مشخصات یا قیمت اعلام شده راضی نبودید می‌توانید بدون هزینه سفارشتان را لغو کنید یا از متخصص دیگری کمک بگیرید.

پشتیبانی  12 ساعته آچاره همواره در کنار شماست. اگر حین تعمیر آبگرمکن یا بعد از آن مشکلی برای شما پیش آمد می‌توانید مطمئن باشید که شکایت شما توسط نیروهای متعهد آچاره پیگیری می‌شود.

شما می‌توانید از کانال‌های متنوع آچاره شامل وبسایت، اپلیکیشن، خط تلفن اختصاصی 1471 و حتی شبکه‌های اجتماعی سفارش تعمیر آبگرمکن  خود را ثبت کنید.ی

تمام فرایند از ثبت سفارش تا وقتی اولین تعمیرکار به شما پیشنهاد بدهد معمولا کمتر از 10 دقیقه طول می‌کشد.

شما سفارش تعمیر آبگرمکن را به سامانه‌‌ای ممتاز می‌دهید که 3 سال پیاپی در سال‌های 1397، 1398 و 1399 اپلیکیشن برتر کشور در حوزه خدمات منزل در جشنواره وب و موبایل شده است.

با استفاده از خدمات باکیفیت آچاره سهمی در اشتغال متخصصان و تعمیرکاران کشور ایفا می‌کنید و از تعمیرکاران آموزش‌دیده که صلاحیت فنی و اخلاقی آنها تائید شده کمک می‌گیرید.

شما در این انتخاب تنها نیستید. بیش از 17000 نفر تاکنون از این خدمات استفاده کرده‌اند و رضایت آنها سرمایه اصلی این مجموعه است.

بیش از 6500 تعمیرکار آبگرمکن باتجربه در آچاره مشغولند که شما می‌توانید بهترین سرویسکار آبگرمکن و تعمیرکار پکیج را از میان آنها انتخاب کنید. در این انتخاب ما با ارائه نظرات واقعی مشتریان سابق و امتیازاتی که آنها به متخصصان داده‌اند به شما کمک می‌کنیم تا آگاهانه تصمیم بگیرید.

آچاره تمام خدمات و متخصصین خود را بیمه کرده است تا شما عزیزان هنگام استفاده از خدمات، هیچ دغدغه‌ای بابت خطرات احتمالی حین انجام کار نداشته باشید و با خیالی راحت تعمیرات لوازم منزل خود را به ما بسپارید. به این ترتیب، نیروهای متخصص اعزامی به محل، در برابر حوادث احتمالی بیمه هستند و خسارات مالی تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : achareh.co

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب