پیشگویی نوستراداموس در مورد ایران ۱۴۰۱ | پیش بینی های نوستراداموس درباره ایرانپیشگویی نوستراداموس در مورد ایران ۱۴۰۱ | پیش بینی های نوستراداموس درباره ایران و پیش بینی کارتون سیمپسون ها در مورد ایران و پیش بینی نوستراداموس برای ایران حکومت در ادامه مطلب.

پیشگوئیهای نوسترآداموس درباره «جهانی شدن انقلاب اسلامی ایران و پیش بینی نوستراداموس در مورد ایران و آینده ایران بسیار شگفت انگیز و جالب است.

نوستراداموس ظهور آیت الله مصباح را پیش بینی کرده بود!

پیش‌بینی نوستراداموس: ترامپ در سال جاری ترور می‌شود

عرضه لایسنس محصولات اصلی(اورجینال) مایکروسافت

عرضه لایسنس محصولات اصلی(اورجینال) مایکروسافت


مشاهده

تبلیغ

نوستراداموس مدرن: پیشگویی مایاها درباره پایان دنیا مبنای علمی ندارد

پیشگویی عجیب نوستراداموس عرب درباره مقامات عربستان!

پیشگوئیهای شگفت آور نوسترآداموس را مورد بررسی و مداقه قرار داده و این پیشگوئیها را که اغلب درباره ایران یا کشورهای اسلامی بوده; مورد بررسی قرار دهد . البته بایستی در نظر گرفت که بدون شناخت این پیشگوی کبیر نمی توان حساسیتهای انسان غربی نسبت به انسان شرقی را شناخت; چرا که اغلب سیاستمداران و متفکران غربی عمیقا به ستاره شناسی، طالع بینی و آینده نگری همراه با ادبیات رمزی (Occult) معتقدند و حتی نظریه پرداز معروف هاروارد; یعنی ساموئل هانتینگتون نیز تئوری برخورد تمدنها Theclashof civilizations را از نوسترآداموس به عاریت گرفته است . پیشگویی نوسترآداموس درباره واقعه یازدهم سپتامبر و تاثیر شگرفی که بر نگرش و فرهنگ آمریکایی گذاشت می تواند منجر به تحولی اساسی نسبت به دیدگاه غرب درباره انقلاب اسلامی ایران شود، همانکه نباید به سادگی از کنار آن گذشت .

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب