عکس حمیدرضا رضازاده پسر انسیه خزعلی در کانادا + بیوگرافی حمید رضازادهعکس حمیدرضا رضازاده پسر انسیه خزعلی در کانادا + بیوگرافی حمید رضازاده و محمدرضا رضازاده کیست پسر خزعلی در خارج تولید فیلترشکن در ادامه مطلب.

پسر انسیه خزعلی ، حمیدرضا رضازاده در کانادا مشغول تولید فیلتر شکن است و حمیدرضا فرزند انسیه باعث اسعفا ی مادر خود شد.

خبر مهاجرت حمیدرضا رضازاده پسر انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری بسیار جنجال آفرین شد.

انسیه خزعلی متولد سال ۱۳۴۲ در شهر قم است، او دختر آیت الله ابوالقاسم خزعلی و خواهر شهید مهدی خزعلی است. پدرش از فقها و روحانیون سیاستمدار و از فعالین سیاسی در دوران انقلاب اسلامی بود که در سال ۱۳۹۴ از دنیا رفت. وی دارای تحصیلات حوزوی و دانشگاهی است، او مدرک دکترای زبان و ادبیان عرب را از دانشگاه تهران و در سال ۱۳۷۸ دریافت کرده است و دارای تحصیلات حوزوی تا سطح ۳ حوزه علمیه قم (جامعه الزهرا (س)) است.

درآمد واقعی روزانه 1 میلیون تومان

درآمد واقعی روزانه 1 میلیون تومان


مشاهده ویدئو

تبلیغ

ایشان از پیش از پیروزی انقلاب اسلامی در جریان مبارزات علیه رژیم پهلوی فعالیت می کردند و نام مستعار «زینب بروجردی» به ایشان اختصاص داشت. پس از شهادت برادرشان مهدی خزعلی، در مراسم هفتم ایشان در سال ۱۳۵۷ به سخنرانی پرداختند که صحبت های ایشان  به عنوان «پیام خواهر شهید» در کشور منتشر شد، و شهید مطهری هم نوار سخنرانی ایشان را شنیدند و توصیه کردند که این نوار تکثیر و پخش شود، چرا که می تواند در پیشرفت انقلاب موثر باشد.

خزعلی در فاصله سال های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ ریاست دانشگاه الزهرا را برعهده داشته، و ریاست پردیس خواهران دانشگاه علوم اسلامی رضوی را نیز برعهده گرفته است، او استاد تمام گروه ادبیات عرب این دانشگاه نیز هست. در سال ۱۳۸۹- ۹۰ او به عنوان استاد نمونه کشوری از سوی رئیس جمهور معرفی شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب