نمای ساختمان مسکونی همکف

نمای ساختمان مسکونی همکفمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

نمای ساختمان مسکونی همکف را از این سایت دریافت کنید.

نمای ساختمان با بیش از 1000 نمونه طراحی خاص + نکات اجرایی

انواع نمای ساختمان شیک و مدرن خواسته اکثر مالکان و سازندگان است. با ما باشید با زیباترین نمای ساختمان های مدرن و کلاسیک و نئوکلاسیک و..

نمای ساختمان

A BEAUTIFUL APPEARANCE نمای ساختمان ترکیب توان مهندسی فن آوری های نوین ، تجربه ، هنر، خلاقیت و استفاده از عناصر بصری و دیداری در کنار یکدیگر است و هنگامی که بر مبنای اصول و هارمونی طراحی شود ، علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب ، می تواند فارغ از محدودیت های زمان و مکان ، به اثری جاودانه تبدیل شود. نمای ساختمان  همانند لباس ، معرف هویت و شخصیت ظاهری یک ساختمان محسوب می شود ،که سیرت داخل یک ساختمان را هم به ما نشان می دهد.

نمای مدرن ساختمان

نمای مدرن در نظام بصری و فضای شهری از قوانین و قوائد خود استفاده می کند. استفاده از ریتم های عمودی و افقی و زاویه دار و همچنین مصالح نوین و تکنولوژی های جدید بر جذابیت و پویایی نمای مدرن می افزاید.

نمای کلاسیک

نمای کلاسیک یا نمای رومی یکی از دوست داشتنی ترین نمای ساختمان در ایران محسوب می شود. تقارن یکی از مهمترین اصول طراحی نمای کلاسیک به حساب می آید.نمای کلاسیک از اصالت زیادی برخوردار است.

نمای نئوکلاسیک

نمای نئوکلاسیک از معماری روم باستان و یونان و از سبک معماری رنسانس و همچنین باروک ایده می گیرد. نمای نئوکلاسیک به نوعی سبک مدرنی است که همانند پوسته و لایه ایی بر معماری و نمای کلاسیک کشیده شده .

نمای ساختمان دانشی به روز و همیشه در حال متحول شدن است. در این حوزه‌ی چالش برانگیز و جذاب با ابهامات و سوالات بسیار زیادی در خصوص نما روبرو می‌شویم که جواب آن بسیار سخت و دشوار است. ولی در بین همه این سوالات جواب دادن  به این سوالها از همه دشوارتر است؛ “کدام سبک و مصالح برای من مناسب تر است ؟”در این مقاله قصد داریم با بررسی انواع نما ها در ایران، سبکهای مختلف ،مصالح رایج و همچنین نمونه قبل و بعد پروژه های انجام شده بپردازیم .همچنین ما اقدامی فراهم نموده ایم تا بتوانید با تماس با مشاورین خانه معماراز خدمات مشاوره رایگان استفاده نمایید.

از نمونه پروژه های طراحی نمای ساختمان به صورت قبل و بعد توسط خانه معمار دیدن کنید

نام کارفرما : آقای مهاجرمحل پروژه : پارسیانسبک طراحی : مدرنطراح : ابوالفضل مجاهدیتوسط : خانه معمارقبل >>

بعد >>

قبل >>

بعد >>

نام کارفرما : آقای فروردینمحل پروژه : استان فارسسبک طراحی : نئوکلاسیکطراح : ابوالفضل مجاهدیطراحی توسط : خانه معمارنام کارفرما : آقای حسن بحریمحل پروژه : بندر لنگهسبک طراحی : مدرنطراح : ابوالفضل مجاهدیطراحی توسط : خانه معمارقبل >>

بعد >>

قبل >>

بعد >>

نام کارفرما : خانم سپهرمحل پروژه : تهرانسبک طراحی : نئو کلاسیکطراح : ابوالفضل مجاهدیطراحی توسط : خانه معمارنام کارفرما : آقای اسماعیلیمحل پروژه : شیرازسبک طراحی : کلاسیکطراح : ابوالفضل مجاهدیطراحی توسط : خانه معمارقبل >>

بعد >>

قبل >>

بعد >>

نام کارفرما : آقای بابک رحمانیانمحل پروژه : استان فارسسبک طراحی : مدرنطراح : ابوالفضل مجاهدیطراحی توسط : خانه معمارنام کارفرما : آقای اکبریمحل پروژه : استان مازندرانسبک طراحی : مدرنطراح : ابوالفضل مجاهدیطراحی توسط : خانه معمارقبل >>
برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.khaneh-memar.com

نمای مدرن ساختمان مسکونی همکف و یک طبقه

در این مقاله تصاویری از جدیدترین و زیباترین نمای بیرونی ساختمان همکف، یک طبقه و سرامیکی را خواهید دید.

خانه > طراحی فضای خارجی > طراحی نمای ساختمان > نمای مدرن ساختمان مسکونی همکف و یک طبقه

نمای مدرن ساختمان مسکونی همکف و یک طبقه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۳ دقیقه تاریخ نگارش: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳

تعداد رای‌دهندگان: ۲ ۳

دسته ها: طراحی نمای ساختمان

بزرگنمایی

در این مقاله تصاویری از جدیدترین و زیباترین نمای بیرونی ساختمان همکف، یک طبقه و سرامیکی را خواهید دید.

فهرست موضوعات نمای ساختمان همکف

نمای ساختمان یک طبقه

نمای ساختمان یک طبقه ویلایی

نمای ساختمان یک طبقه ساده

نمای ساختمان با سرامیک

معایت و مزایای نمای سرامیک ساختمان

مزایای نمای سرامیک معایب نمای سرامیک

مدل‌های مختلف سرامیک برای نمای ساختمان

نحوه نصب سرامیک نما

حتما برای شما هم پیش آمده زمانی که از کوچه‌ای گذر می‌کنید چشمتان ناخود آگاه جذب معماری و نمای ساختمان‌ متفاوت و خاص آن کوچه یا خیابان شود و حتی برای همیشه ساختار و ظاهر زیبا و چشم نواز آن در خاطر شما ثبت شود. نمای ساختمان هر کشور، شهر و منطقه بنا به اقلیم و شرایط آب و هوایی، سبک و فرهنگ هر مکان متفاوت و منحصر به فرد است.

امروزه به دلیل گسترش شهر نشینی و بیشتر شدن تعداد طبقات ساختمان‌ها در کمتر جایی نمای ساختمان مسکونی همکف ساده را می‌توان مشاهده کرد. با این حساب معماران می‌توانند زیباترین نمای ساختمان همکف و یک طبقه  را به صورت امروزی و مدرن ساخته و نمایی قابل قبول و شیکی را ارائه دهند.

در این مقاله همراه بساز و بچین باشید تا با هم تصاویری از نمای ویلاهای یک طبقه، ساختمان‌های مسکونی همکف و نمای سرامیکی را بررسی کنیم.

نمای ساختمان همکف

اگر علاقه به داشتن خانه همکف شیک را دارید اما در تهران یا شهرهای بزرگ ایران زندگی می‌کنید ولی داشتن اینچنین ساختمانی برای شما نه صرفه اقتصادی دارد و نه کاربرد، بهترین راه برای ساختن یک خانه نقلی همکف با سقف شیروانی رنگارنگ در مناطق شمالی کشور و یا در باغی در حومه شهر است، تا با گذارندن اوقات فراغت در آن آرامش لازم را کسب کنید. در این صورت می‌توانید نمای بیرونی ساختمان ویلایی را به سلیقه خود به معماران سفارش دهید تا برای شما طراحی دقیق و کارشناسانه‌ای را انجام دهند.

در این مقاله از نمای ساختمان ویلایی کوچک تا تصاویری که برای نمای ویلاهای شمال مناسب هستند را جمع آوری کرده‌ایم. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

حتما بخوانید: انواع نمای بیرونی ساختمان مسکونی در ساختمان‌های چند طبقه لاکچری

نمای ساختمان یک طبقه با سرامیک و سنگ جدید و مدرن

@[email protected]#=img=#

نمای ساختمان مسکونی همکف ایرانی جدید 2021

@[email protected]#=img=#

نمای ساختمان همکف مدرن و شیک با نورپردازی زیبا

نمای خانه شیروانی مدرن و لوکس همکف

نمای ساختمان سنگ همکف مدرن و شیک

@[email protected]#=img=#

نمای ساختمان ویلایی کوچک مناسب خانه‌های ویلایی شمال ایران

@[email protected]#=img=#

نمای سنگی ساختمان همکف بزرگ و مدرن

@[email protected]#=img=#

ویلای مدرن یک طبقه شیروانی دار با نمای سنگی و دارای پارکینگ

@[email protected]#=img=#

نمای ساختمان همکف مدرن و لاکچری 2021

نمای ویلای شیروانی مدرن و جدید برای ساختمان‌های شمال ایران

حتما بخوانید: نمای سنگی ساختمان مسکونی از یک تا سه طبقه همراه تصاویر

مدل نمای ویلای همکف مدرن و لوکس

نمای ساختمان یک طبقه

نمای ساختمان یک طبقه ویلایی

مدل ساختمان‌های ویلایی همکف با ظاهری لاکچری و مدرن

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده کردید، نمای ساختمان‌های همکف امروزی بیشتر به شکل نمای خانه شیروانی هستند و در آن‌ها از نمای ساختمان رومی استفاده نشده است. ساختمان‌های همکف مدرن امروزه بیشتر به عنوان ویلاهایی لوکس و لاکچری ساخته می‌شوند و طرفداران بسیاری دارند، در حالی که ساختمان‌هایی که نمای رومی دارند ما را به یاد ساختمان‌های شهر می‌اندازند و کمتر درخواست می‌شوند.

ساختمان همکف با نمای سنگ مدرن و لوکس

نمای ساختمان همکف مدرن و لاکچری 2021

نمای ساختمان همکف مدرن با چوب و سنگ

نمای ساختمان ویلایی یک طبقه در فضای سبز

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : besazobechin.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب