مدل میکروبلیدینگ ابرو

مدل میکروبلیدینگ ابرومهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

مدل میکروبلیدینگ ابرو را از این سایت دریافت کنید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ – 30 مدل میکرو ابرو –سالن نیلسا

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ | بیش از 30 مدل میکرو بلیدینگ ابرو یا مدل ابرو میکرو شده |فیبروز ابرو | تاتو ابرو | مدل میکرو ابرو | عکس میکرو ابرو قبل و بعد

بررسی میکروبلیدینگ ابرو و چگونگی انجام آن به همراه بیان تاثیراتی که دارد برای خانم‌هایی که می‌خواهند ابروهایی پر با جلوه‌ای طبیعی داشته باشند بدون اینکه روزانه وقت زیادی را صرف آرایش ابرو کنند.

ابرو یکی از مهم‌ترین قسمت‌های صورت است که سهم زیادی در زیبایی و جذابیت چهره دارد. خانم‌هایی که ابروهایی کم‌پشت و کم‌رنگ دارند، روزانه وقت زیادی را برای آرایش ابرو اختصاص می‌دهند که کاری خسته‌کننده است. میکروبلیدینگ ابرو یک روش نیمه دائمی برای آرایش ابرو محسوب می‌شود که در ادامه به بررسی و بیان تمام جزئیات و تاثیرات آن می‌پردازیم.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ یک روش جدید برای اصلاح فرم و پرکردن قسمت‌های خالی ابرو است. این روش به‌صورت نیمه تهاجمی انجام می‌شود؛ یعنی مانند جراحی‌های زیبایی به‌صورت تهاجمی و دخالت در قسمت‌های بدن صورت نمی‌گیرد همچنین این روش نیمه دائمی است و برای مدت نسبتاً طولانی ماندگاری دارد.

نمونه کار میکروبلیدینگ ابرو سالن زیبایی نیلسا

در این روش متخصص زیبایی به کمک ابزار مخصوص خراش‌هایی را در ناحیه ابرو ایجاد می‌کند تا رنگ‌دانه‌هایی را به لایه زیرین پوست اعمال کند. در میکروبلیدینگ خطوطی شبیه به موهای ابرو در ناحیه موردنظر ایجاد می‌شود و ظاهری مانند ابروی طبیعی ایجاد می‌کند.

مقایسه میکروبلیدینگ ابرو با سایر روش‌های پرکردن ابرو

خانم‌ها برای پرکردن و خوش‌فرم کردن ابروها از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند که مزایا و معایبی را به دنبال دارد مثل؛ استفاده از میکروشیدینگ ابرو، کاشت ابرو، تاتو، هاشور، آرایش روزانه ابروها و… که به بررسی و مقایسه آنها با روش میکروبلیدینگ می‌پردازیم.

مقایسه روش میکروشیدینگ ابرو با میکروبلیدینگ

روش میکروشیدینگ برای پرکردن قسمت‌های خالی ابرو بکار می‌رود و نسبت به میکروبلیدینگ روش ملایم‌تری است. در هر دو روش رنگ‌دانه‌هایی به لایه زیرین پوست وارد می‌شود که در میکروشیدینگ نقطه‌های ریزی در قسمت‌های خالی ابرو ایجاد می‌شود ولی در میکروبلیدینگ خطوط تارهای ابرو طراحی می‌شوند؛

میکروبلیدینگ ابرو در سالن زیبایی نیلسا

در نتیجه میکروشیدینگ برای کسانی که پوست حساس یا چربی دارند و همچنین می‌خواهند تغییرات جزئی در ابرو ایجاد کنند گزینه مناسبی است. میکروبلیدینگ، رنگ‌دانه‌ها را در عمق بیشتری نسبت به میکروشیدینگ وارد می‌کند و ماندگاری بیشتری دارد همچنین نه فقط برای پرکردن ابرو بلکه برای فرم دهی و طراحی ابرو استفاده می‌شود.

مقایسه کاشت ابرو با میکروبلیدینگ

کاشت مو یک عمل زیبایی تهاجمی است و فرد پس از آن نیاز به مراقبت و استراحت دارد همچنین روشی دائمی است که ظاهری طبیعی دارد و مانند ابروی طبیعی رشد می‌کند ولی معایبی هم دارد که اکثر افراد آن را ترجیح نمی‌دهند.

میکروبلیدینگ ابرو در سالن زیبایی نیلسا

روش کاشت ابرو هزینه‌ی بالایی دارد همچنین برخی از افراد به علت ترس از جراحی یا نداشتن بانک موی مناسب از روش‌های دیگری مانند میکروبلیدینگ ابرو استفاده می‌کنند که هزینه کمتری دارد ولی روشی نیمه دائمی است که نیاز به ترمیم دارد همچنین ظاهری طبیعی در مقایسه با کاشت ابرو ندارد ولی نسبت به سایر روش‌ها طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.

مقایسه روش تاتوی ابرو با میکروبلیدینگ

روش تاتو نیز قبلاً طرف‌داران زیادی داشت ولی با روی کار آمدن روش‌هایی مانند میکروبلیدینگ جذابیت خود را از دست داد. در روش تاتو به‌جای رنگ‌دانه از جوهر استفاده می‌شود همچنین جوهر را در عمق بیشتری از پوست وارد می‌کنند به همین دلیل ماندگاری بیشتری نسبت به میکروبلیدینگ دارد ولی با گذشت زمان جوهر استفاده شده در آن تغییر رنگ می‌دهد و گاهی ممکن است رنگ سبز یا آبی به خود بگیرد.

روش میکروبلیدینگ ظاهر طبیعی‌تر و زیباتری نسبت به تاتو ایجاد می‌کند ولی ماندگاری آن نسبت به تاتو کمتر است.

بیشتر بخوانید: میکروبلیدینگ ابرو یا تاتو؟

مقایسه روش هاشور ابرو با میکروبلیدینگ

تفاوت عمده‌ای که میان روش هاشور و میکروبلیدینگ وجود دارد در ابزار کار آنها است که نتیجه‌ی کار را مشخص می‌کند. در هاشور ابرو از یک تیغه‌ی تکی استفاده می‌شود که پس از ایجاد خراش بر اساس فرم دلخواه، رنگ‌دانه‌ها را باتوجه‌به رنگ ابرو وارد لایه زیرین پوست می‌کنند ولی در میکروبلیدینگ از تیغه‌ای با سوزان‌های ریز استفاده می‌شود که خطوطی شبیه تارهای ابرو روی پوست ایجاد کند؛

بنابراین روش هاشور برای کسانی که ابروهایی پر دارند و صرفاً می‌خواهند تغییرات جزئی در ابروی خود بدهند مناسب است. افرادی که ابروهای کم‌پشت دارند اگر از روش هاشور ابرو استفاده کنند به ظاهری طبیعی و مطلوب نمی‌رسند همچنین روش میکروبلیدینگ ماندگاری بیشتری نسبت به هاشور دارد.

مقایسه آرایش روزانه ابرو با میکروبلیدینگ

آرایش روزانه ابرو کاری زمان‌بر و خسته‌کننده است، از طرفی لوازم آرایشی نامرغوب ممکن است باعث ریزش ابروها شود و به ابرو آسیب برساند. آرایش ابرو در عین اینکه به مهارت و حوصله بالایی نیاز دارد در نهایت نیز جلوه‌ای طبیعی و زیبا به ابروها نمی‌دهد درحالی‌که روش میکروبلیدینگ ابرو مدت طولانی‌تری ماندگاری دارد و ظاهری طبیعی به ابروها می‌دهد.

انواع میکروبلیدینگ ابرو چگونه انجام می‌شود؟

میکروبلیدینگ با اینکه در آرایشگاه‌ها هم انجام می‌شود ولی باید دقت کنید که در مراکز معتبر و توسط افراد متخصص صورت گیرد. در ادامه به بررسی چگونگی انجام میکروبلیدینگ در مراحل جداگانه می‌پردازیم.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : nilsabeauty.com

۳۰ مدل میکرو ابرو جذاب برای انواع فرم صورت

میکرونیدلینگ و میکروپیگمنتیشن از روش های پرطرفدار و بسیار جذاب آرایش دائم ابرو هستند. برای آشنایی با زیباترین مدل میکرو ابرو با ما همراه باشید

صفحه اصلی آرایش دائم

۳۰ مدل میکرو ابرو برای انواع فرم صورت

نویسنده: الهام علیزاده دی 10, 1400

تخفیف، جایزه و آموزش رایگان در اینستاگرام

فالو میکنم فهرست مقاله

زیباترین مدل های میکروبلیدینگ ابرو

مهم نیست چه سن و سالی داشته باشید. مشکلات عدم قرینگی، کم پشتی، و بدحالتی ابروها در هر سنی ممکن است خانم ها و حتی آقایان را آزار دهد. آیا می دانید برای رفع این مشکلات چه راه حل هایی وجود دارد؟ بله، آرایش دائم یکی از روش های بسیار پرطرفدار و موثر برای رفع این مشکلات با هزینه بسیار کم است. در حال حاضر تکنیک های مختلفی برای این روش زیبایی ابروها وجود دارد. مانند میکروبلیدینگ ابرو، میکروپیگمنتیشن و فیبروز ابرو که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و در برخی موارد خاص با هم متفاوت هستند. اما در میان آن ها، میکروبلیدینگ روشی است که نتایج بسیار طبیعی را ارائه می دهد. به ظوری که حتی دختران جوان هم می توانند از آن برای زیباتر شدن ابروهای خود استفاده کنند. به همین دلیل دختران بسیاری از انواع مدل میکرو ابرو با توجه به فرم صورت و سلیقه خود استقبال می کنند تا ابروهای خوش حالت تر و پرپشت تری داشته باشند.

اگر شما هم از فرم ابروهای خود راضی نیستید و دچار ریزش ابرو و کم پشتی ابرو شده اید، در این مقاله با ما همراه باشید تا با زیباترین و طبیعی ترین مدل های میکروبلیدینگ ابروی دخترانه آشنا شوید. همچنین، اگر به این شغل علاقه دارید و دوست دارید به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوید، می توانید در دوره آموزش میکروبلیدینگ شرکت کنید.

زیباترین مدل های میکروبلیدینگ ابرو

مدل میکرو ابرو دخترانه

میکروبلیدینگ ابروی ضخیم

مدل میکرو ابرو طبیعی

میکرو ابرو پهن

مدل فیبروز ابرو پهن

میکرو ابرو گرد

مدل میکرو ابرو برای صورت کشیده

میکروبلیدینگ ابرو طبیعی

هاشور ابرو به همراه سایه ابرو

تاتو ابرو به روش میکروبلیدینگ

هاشور ابرو دخترانه

سایه ابروی زیبا و طبیعی

آرایش دائم ابرو به روش میکرو

مدل ابرو میکروبلیدینگ دخترانه

میکروبلیدینگ به همراه میکروپیگمنتیشن ابرو

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : deterland.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب