میترا طاهری و همسرش

میترا طاهری و همسرشمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

میترا طاهری و همسرش را از این سایت دریافت کنید.

بیوگرافی میترا طاهری مجری ایرانی در شبکه خبر فرانسه + تصاویر

میترا طاهری مجری ایرانی در شبکه خبر فرانسه است که بیوگرافی این مجری جوان در ادامه گردآوری شده است میترا طاهری نام خود را در فرانسه به ملیس

بیوگرافی میترا طاهری مجری ایرانی در شبکه خبر فرانسه + تصاویر

مجموعه : بیوگرافی بازیگران و مشاهیر

میترا طاهری مجری ایرانی در شبکه خبر فرانسه است که بیوگرافی این مجری جوان در ادامه گردآوری شده است. « میترا طاهری » نام خود را در فرانسه به « ملیسا توریو » تغییر داده و در فرانسه او را با هر دو اسم می شناسد .

او در سال 2008 در ماه مارس با یک کمدین مشهور به نام « جمال دیوزی » که فرانسوی ، مراکشی بوده ، آشنا می شود و در همان سال در ماه می با وی ازدواج می کند . آنها خیلی سریع بچه دار میشوند و در سال 2008 در ماه سپتامبر فرزند پسرشان به دنیا می آید و نامش را لئون می گذارند .

میترا طاهری مجری جوان 36 ساله ای است که در شبکه ی « lci » فرانسه به عنوان گوینده ی خبر کار می کند . وی پدری ایرانی و مادری از توابع فرانسه دارد و یک دختر دورگه محسوب می شود .

او در سن 3 سالگی یک بار به ایران آمده و باقی عمر خود را در فرانسه گذرانده است . میترا ، شهرتش را مدیون زیبایی خدادادی خود می باشد و بخاطر چهره ی زیبا و جذابش چندین سال پیاپی به عنوان زیباترین مجری جهان انتخاب شده است.

آنها بعد از 3 سال در سال 2011 دوباره بچه دار شده و این بار نام فرزند دخترشان را لیلا که یک نام ایرانی است ، می گذارند . این زوج محبوب در سال 2012 طی رای گیری هایی که مجله ی « گالا » بین محبوب ترین زوج های فرانسه ، راه اندازی کرد ، برنده شدند و رتبه ی اول را به خود اختصاص دادند .

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.samatak.com

زندگینامه کامل میترا طاهری مجری ایرانی شبکه خبر فرانسه + اینستاگرام

زندگینامه کامل میترا طاهری با نام اصلی ملیسا توریو مجری ایرانی شبکه خبر فرانسه و همچنین زیباترین گزارش‌ گر اخبار دنیا در سایت جدولیاب منتشر شد!

زندگینامه کامل میترا طاهری مجری ایرانی شبکه خبر فرانسه + اینستاگرام

در این مطلب، درباره زندگینامه کامل میترا طاهری مجری زیبای ایرانی شبکه خبر فرانسه توضیحاتی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. میترا طاهری با نام اصلی ” ملیسا توریو ” ، گوینده اخبار شبکه‌ M6 کشور فرانسه و همچنین روزنامه نگار متولد ۱۸ ژوئیه سال ۱۹۷۸ میلادی در منقطه اشیرول واقع در شهرستان ایزر کشور فرانسه می باشد.

زندگینامه کامل میترا طاهری

میترا طاهری پدری ایرانی و مادری از توابع کشور فرانسه دارد و یک دختر دورگه به شمار می آید! او در سن سه سالگی یک بار به ایران آمده است و باقی عمر خود را در کشور فرانسه گذرانده است! بد نیست بدانید میترا در مصاحبه ای درباره علاقه ی خود به ایران چنین می گوید: ” من با اینکه فقط یک‌ بار و در سن سه‌ سالگی به همراه پدر و مادرم به ایران سفر کرده ام، ولی خود را از نسل پاک آریایی می‌ دانم و فرزند کوروش پادشاه ایران هستم و فرزندانم نیز باید آریایی باشند. “

میترا دیپلم فنی دانشگاهی خود را در رشته ارتباطات جدید از دانشگاه فنی پیرمندس کشور فرانسه در شهر گرونوبل (مرکز استان ایزر در ناحیه رُن-آلپ کشور فرانسه) دریافت کرده است؛ وی سپس مدرک کارشناسی‌ ارشد خود را در رشته ی روزنامه‌ نگاری صوتی و تصویری از انیستیتوی ارتباطات و رسانه‌ ها در شهر اشیرول (شهری در ناحیه رون-آلپ کشور فرانسه) دریافت کرده است.

او با تمام علاقه و پشتکار فراوان به فعالیت در رشته ی خود ادامه داد. وی در سال ۲۰۰۲ میلادی، گزارشگر تلویزیون ورزشی Match TV بود! از سال ۲۰۰۳ میلادی میترا، گزارشگر و گوینده اخبار ” شبکه اخبار ” با نام اصلی ” La Chaîne Info ” می باشد، ” شبکه اخبار ” برای مردم فرانسه به خوبی هر چه تمام شناخته شده است.

میترا طاهری و همسرش

پیشرفت غیر منتظره میترا طاهری با کار کردن به عنوان گوینده و مجری برنامه‌ ای درباره سفر در شبکه اخبار ادامه یافت! لازم به بیان است برنامه‌ های او شامل برنامه صبحگاهی با نام ” LCI Matin ، اجرای اخبار ساعت ۶:۴۰ در شبکه اخبار یا همان ” LCI ” و همچنین ” TF1 ” در روزهای دوشنبه تا پنج‌ شنبه بود.

برنامه وویاژ با نام اصلی ” Voyages ” نیز درباره مسافرت بود که در ساعت ۱۳:۵۵ روزهای چهارشنبه در ” LCI ” با اجرای میترا پخش می‌ شد؛ این برنامه سبب شد تا در میان مردم فرانسه، به خوبی هر چه تمام شناخته شود!

در ماه می سال ۲۰۰۶ میلادی، میترا با نپذیرفتن پیشنهاد گویندگی اخبار عصرهای تعطیلات آخر هفته در ” TF1 ” آن‌ هم به عنوان جانشین تابستانی گوینده ی دائمی این شبکه، میر کمپانی ” TF1 ” یعنی کلر شازل را شگفت‌ زده کرد!

زندگینامه کامل میترا طاهری

ماجرای محبوبیت و شهرت میترا طاهری

روزنامه‌ های کشور فرانسه، میترا را به عنوان زیباترین گزارش‌ گر اخبار انتخاب کردند! همین واکنش سبب شد تا میترا طاهری به پدیده‌ ای اینترنتی تبدیل شود! البته لازم به بیان است این اتفاق پس از بارگذاری مجموعه‌ ای از اخبار خوانده شده توسط وی در اینترنت شکل گرفت. میترا در مصاحبه ای در این باره چنین می گوید: ” نمی‌ توانم آن را توضیح دهم… من مطلقاً به دنبال تبلیغات نیستم! “

بد نیست بدانید در سال ۲۰۰۶ میلادی، روزنامه دیلی اکسپرس، میترا را به عنوان زیباترین گزارش‌ گر اخبار دنیا معرفی کرد! همچنین در ماه می سال ۲۰۰۷ میلادی مجله فرانسوی FHM میترا را به عنوان زیباترین زن دنیا برگزید و ” پاریس مچ ” نیز از او به عنوان بمب تلویزیونی یاد کرد!

میترا هم‌ اکنون کمک‌ سردبیر و گوینده اخبار ” منطقه ممنوعه ” با نام اصلی ” Zone Interdite ” در تلویزیون کشور فرانسه می باشد.

زندگینامه کامل میترا طاهری

فعالیت های میترا طاهری در کمپین های خیریه و…

در مارس سال ۲۰۰۷ میلادی، میترا طاهری به همراه پنج روزنامه‌ نگار دیگر شامل کلر شازل ، ماری دوکر ، لورانس فراری ، بئاتریس شونبرگ و همچنین تینا کیفر سازمانی را با نام سازمان ” رز ” و با نام اصلی ” La Rose ” پایه‌ گذاری کردند! بد نیست بدانید سازمان ” رز ” با یونیسف یا صندوق کودکان سازمان ملل متحد برای کمک به تحصیل دختران همکاری دارد.

میترا طاهری و همسرش

زندگی شخصی میترا طاهری

در ۲۹ مارس سال ۲۰۰۸ میلادی، میترا طاهری با یک کمدین فرانسوی و مراکشی به نام جمال دبوزی نامزد شد! آن ها در ۷ ماه می سال ۲۰۰۸ میلادی با یکدیگر ازدواج کردند. میترا طاهری و جمال دبوزی در سوم سپتامبر سال ۲۰۰۸ میلادی صاحب پسری به نام ” لئون ” و در سال ۲۰۱۱ میلادی نیز صاحب دختری به نام ” لیلا ” شدند.

بد نیست بدانید آن ها در سال ۲۰۱۲ میلادی در یک رای‌ گیری توسط مجله بین المللی Gala ، در بین محبوب‌ ترین زوج‌ های فرانسوی، در بالای فهرست ده زوج محبوب قرار گرفتند!

آدرس اینستاگرام میترا طاهری

https://www.instagram.com/melissatheuriau/?hl=en

لینکداین تامبلر پینتریست Reddit VKontakte پاکت واتس آپ تلگرام وایبر

اشتراک گذاری با ایمیل

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : jadvalyab.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب