قاب گچی روی دیوار

قاب گچی روی دیوارمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

قاب گچی روی دیوار را از این سایت دریافت کنید.

قاب گچبری دیوار و سقف پیش ساخته گچی با قیمت در انواع طرح ها

ارائه طرح های برتر گچبری قاب و قیمت قاب گچبری دیوار و سقف پیش ساخته برای محیط داخلی خانه و ساختمان که در سبک های مختلف مدل سازی گردیده و از جنس گچ می باشد .

قاب

راهنمایی ها ، معرفی و قیمت طرح های برتر برای کار با قاب گچی دیوار و سقف گچبری قاب

در طرح های امروزی یکی از گزینه هایی که برای دکوراسیون محیط داخلی به کار می رود گچ تزئینی روی دیوار و سقف و طرح های قاب بندی گچبری می باشد .

گچ در بهترین حالت باعث می شود که سطوح سخت و مقاوم باشد. در حالتی گچ از نوع گچبری قاب سقف و دیوار دیگر نیز سبب زیبایی در محیط داخلی می شود .

نصب خوب و حرفه ای قاب گچبری گچی به چنیدن عامل بستگی دارد . یک نصاب خوب شرایط نصب را برای رنگ آمیزی خوب نیز فراهم می کند .رنگ مناسب برای رنگ آمیزی قاب های دیواری و سقفی انتخاب نمایید .

در یک خانه نوساز یا نیاز مند بازسازی ، می توانید قاب بندی ها را اضافه کنید و  در اینجا چندین طرح ترکیبی آماده با گچ آورده شده است.

در اینجا طرح های زیبایی در مورد گچبری های پیش ساخته آورده شده است . این طرح ها در سبک های مدرن و کلاسیک ، باروک نیز موجود می باشد .

نمایش 1–15 از 60 نتیجه

قیمت قاب بندی شماره 47 دیواری با ابزار گچبری واحد

نمره

4.00

از 5

تماس بگیرید

گچبری قاب کلاسیک کد 58 با تاج متشکل از چند قطعه چیدمان شده

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

قاب با گوشه سفارشی شماره 45 و دو لایه

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

قاب دیواری کلاسیک 57 سه تایی دیوار – 1 تاج ترکیبی و 4 گوشه

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

طرح قاب باریک شماره 59 برای دیوار هایی با عرض کم

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

قاب گچبری روی دیوار مناسب اجرای دور درب 2

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

قاب بندی گچی دیوار 46 با گوشه گچبری مخصوص ست شده با ابزار

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

قاب بندی دیوار با کاغذ دیواری گچبری پیش ساخته کد 6

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

قاب بندی دیوار با گچ آماده و پیش ساخته در منازل کد 5

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

طرح قاب دیوار مبلمان 50 و بردر طراحی شده برای نشیمن

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

قاب بندی دیوار کلاسیک ( باروک ) شماره 7 اجرا برای فضای داخلی

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

قاب گچی دیواری 8 مدل کلاسیک مناسب برای نصب قاب طولی

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

گچبری قاب تلویزیون با طرح 52 ابزار ساده و زمینه رنگ تیره

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

قاب بندی دیوار مدرن شماره 9 و سبک نئوکلاسیک باروک

نمره

0

از 5

تماس بگیرید

قاب آینه گچی یا آینه کاری شده برای نصب در دیوار

نمره

0

از 5

تماس بگیرید
برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : gachborieslam.ir

قاب بندی روی دیوار با ابزار گچبری پیش ساخته پلي يورتان

معرفی ابزار قاب بندی روی دیوار همراه با مجموعه ای از ایده های منحصر به فرد طرح گچبری روی دیوار با ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان درنیکا دکور

قاب بندی روی دیوار – به طراحی داخلی خود سبک و استایل ضافه کنید.

ابزار گچبری قاب بندی روی دیوار را می توان در طراحی داخلی برای ایجاد فضای زیبا و دلنشین استفاده کرد. ما به شما یک چشم انداز متفاوت و مجموعه ای از ایده های منحصر به فرد تزئین دیوار را نشان خواهیم داد. این ایده های قاب بندی از تکنیک های تزئین ویژه و گزینه های دکوراتیو جدید استفاده می کنند. در این تکنیکها از ابزار گچبری قاب بندی پلی یورتان استفاده می شود.

چگونه از قاب بندی روی دیوار استفاده کنیم؟

چگونه از قاب بندی استفاده کنیم؟ برای ایجاد یک محیط منحصر به فرد گاهی اوقات راه حل های ساده بهترین گزینه می باشند. دکوراتیوها و طراحان با تجربه از تکنیک های بسیاری برای طراحی منحصر به فرد فضای زندگی استفاده می کنند تا سبک زندگی صاحب خانه را به نمایش بگذارند. یکی از این تکنیک ها استفاده از قاب بندیها است. زیرا آنها می توانند با بسیاری از سبک های طراحی – کلاسیک، شیک شیک، مدرن یا سنتی کار کنند. معمولا مردم برای تزئین سقف از ابزار دکوراتیو گلویی استفاده می کنند. با این حال، قاب بندی روی دیوار می تواند به ظاهر یکنواخت یک دیوار طرح ویژه ای را اضافه کند. زیرا انواع مختلفی از پروفیلهای گچبری قاب بندی با طرحهای بسیار متنوع وجود دارد.

مشخصات ابزار دکوراتیو قاب بندی روی دیوار

شکل و عرض ابزار دکوراتیو قاب بندی می تواند از ساده ترین پروفیل ها تا طرحهای گلدار و با جزئیات زیاد متفاوت باشد. معمولا پروفیل های قاب بندی از پلاستیک، پلی اورتان یا پلی استایرن ساخته می شوند. محبوبیت و انتخاب جنس ازار قاب بندی نتیجه قیمت مقرون به صرفه، سهولت نصب و عملکرد آنها است. آنها مقاوم، با دوام و سبک وزن هستند. ابزار گچبری روی دیوار از روشهای به نمایش گذاشتن المانهای دکوراتیو طراحی شده برای فضای داخلی ساختمان می باشند. و میتوانند یک حس منحصر به فرد به فضای اتاق اضافه نمایند.

به جز ایجاد حس بصری زیبا و چشمگیر،قاب بندی روشی خلاقانه برای پنهان کردن برخی از نواقص می باشد. یک تکنیک فراگیر برای اینکه نظرها را از یک مسیر خاصی دور کنید و بر روی نقطه مشخصی متمرکز نمایید. روش این کار  این است که از چندین قاب بندی استفاده و آنها را در رنگهای متضاد رنگ کنید یا با کاغد دیواری طرح دارمختلف تزئین کنید.

ابزار قاب بندی دیوار – ایده های جذاب طراحی داخلی

هنگام استفاده از ابزار قاب بندی به عنوان دکوراسیون دیوار، باید مراقب باشید که تعادل را در فضای داخل ایجاد کنید. طراحان ازابزارهای دکوراتیو برای تزئین دیوارها، سقف، درب ها و پنجره ها استفاده می کنند. ابزارهای دکوراتیو می توانند سبک و استایل را به هر نوع فضای داخلی اضافه نمایند. به عنوان مثال، پنلهای صاف و محکم مناسب فضای داخلی مدرن می باشند. پروفیلهای قاب بندی سبک کلاسیک را ایجاد می کنند. روشها و توصیه های خاصی وجود دارد که به شما کمک می کند نحوه استفاده ازابزار قاب بندی دکوراتیو را به عنوان دکوراسیون دیوار مورد استفاده قرار دهید.

توصیه می شود از استفاده از ابزار قاب بندی حجیم در اتاق های کوچک اجتناب کنید. در یک فضای محدود، ابزار دکوراتیو باریک و ظریف، احساس پیچیدگی و ظرافت را اضافه می کند و به نظر اضافی نمی آید. ابزار دکوراتیو عریض با تزئینات زیاد مناسب فضای داخلی کلاسیک و اتاق های بزرگ با سقف های با ارتفاع بالا است. هنگامی که شما می خواهید یک ظاهر هماهنگ و ظریف در اتاق ایجاد کنید، توصیه می شود ترکیبات رنگی را با دقت انتخاب کنید تا فضای داخلی بیش از حد با تنوع زیاد رنگ ها شلوغ نشود.

شما می توانید از ابزار قاب بندی دیوار در هر اتاق از خانه استفاده کنید:

قاب بندی دیوار سالن پذیرایی و ناهارخوری

قاب بندی فضاهای مسکونی

قاب بندی دیوار شو روم

قاب بندی دیوار فضاهای اداری و تجاری

قاب بندی دیوار لابی

قاب بندی فضاهای مسکونی – پذیرایی ، ناهارخوری ، اتاق خواب ، تی وی روم و …

قاب بندی دیوار بوتیک کلاسیک

هنگامی که با سبک طراحی کلی هماهنگ می شود، اثر بصری کاملا قابل توجه است!

ابزار قاب سازی و بردر پلی یورتان

قاب بندی روی دیوار جزو ۷۰ ایده برتر در دکوراسیون داخلی محسوب می گردد و بیش از صد سال است که طرحهایی مانند وینسکات (Wainscoting) در بهترین و مجلل ترین ساختمانها و خانه ها اجرا شده است.

قاب سازی متناسب با طول و ارتفاع دیوار در دکور خانه بسیار تعیین کننده است. در صورتی که ارتفاع سقف کوتاه باشد بهتر است از مدل قاب ساده با کادربندی های عمودی و با عرض کم بر روی دیوار اجرا شود تا جلوه وسیعتری به سقف دهد. در غیر اینصورت اگر ارتفاع سقف بلندتر بود بهتر است از طرح یک قاب در بالا با ارتفاع بیشتر و قرینه آن یک قاب در پایین با ارتفاع کمتر و سپس از یک ابزار بُردر طرح دار یا ساده بصورت افقی در امتداد طولی بعنوان کمربند میانی دیوار استفاده کرد که علاوه بر زیبایی بیشتر باعث عدم آسیب پذیری دیوار از برخورد مبلمان می گردد. در نهایت برای حاشیه پایین دیوار از قرنیز با ارتفاع متناسب استفاده می شود.

ویژگی ابزار قاب سازی و بردر پیش ساخته پلی یورتان:

ساخته شده از مواد پلی یورتان با دوام و استحکام بالا

عدم تغییر شکل و ترک به مرور زمان و عمر بسیار بالای آن نسبت به ابزار پیش ساخته گچی

مقاوم در برابر خوردگی و مواد اسیدی و قلیایی (این ویژگی می تواند همیشه ثبات مواد را حفظ کند)

ضد آب بودن و عدم جذب رطوبت و امکان استفاده ابزار گلویی پلی یورتان در فضاهای مرطوب مانند سقف حمام و سرویس های بهداشتی

رنگ پذیری عالی ابزار پیش ساخته پلی یورتان و استفاده از انواع رنگ مبتنی بر پایه آب و روغن، همینطوربرای داشتن جلوه زیباتر استفاده از تکنیک های هنری مانند: پتینه، رنگ شویی و کهنه کاری، ورق طلا و…

نصب سریع و آسان و تمیز با کمترین مقدار پرت در هنگام اجرا

انتخابی هوشمندانه برای باز سازی و اصلاح معماری و بطور کل استفاده در صنعت ساخت و ساز ساختمان

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : dornicadecor.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب