محرومیت تعلیقی فوتبال چیست

محرومیت تعلیقی فوتبال چیستمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

محرومیت تعلیقی فوتبال چیست را از این سایت دریافت کنید.

توضیحات فدراسیون فوتبال درباره محرومیت تعلیقی پرسپولیس

تهران- ایرنا- روابط عمومی فدراسیون فوتبال پیرو موضوعات مطرح شده در خصوص رای کمیته انضباطی این فدراسیون مواردی را اعلام می نماید.

۱۹ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۶

کد خبر: 83432396 T T ۰ نفر محمدرضا تاج دوزیان

توضیحات فدراسیون فوتبال درباره محرومیت تعلیقی پرسپولیس

تهران- ایرنا- روابط عمومی فدراسیون فوتبال پیرو موضوعات مطرح شده در خصوص رای کمیته انضباطی این فدراسیون مواردی را اعلام می نماید.

بر اساس رای کمیته انضباطی که در تاریخ ۱۷ تیرماه از طریق سایت فدراسیون منتشر شده دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان به محرومیت تعلیقی از حضور تماشاگران خود در یک مسابقه محکوم شدند که در متن ابتدایی خبر منتشر شده اشاره ای به تعلیقی بودن این حکم نشده و در پی آن به همین صورت در کلیه رسانه ها منتشر گردیده است. پس از انتشار خبر ،روابط عمومی فدراسیون به سرعت حکم منتشره را اصلاح نموده و تعلیقی بودن محرومیت در خبر قید گردیده است.

با این وجود به دلیل اختلاف متن خبر با اخبار منتشر شده در رسانه ها متاسفانه سوء برداشتی در خصوص این اشتباه صورت گرفت.

بر همین اساس تصاویر رای صادره همچنین رای ابلاغ شده به دو باشگاه نیز که همراه با عبارت تعلیق می باشد (به تاریخ رای) مستندا به پیوست ارسال می گردد.

در تاریخ ۱۷ تیرماه خبری در سایت رسمی فوتبال منتشر شده بود مبنی بر این که  با اعلام کمیته انضباطی تیم پرسپولیس به دلیل پرتاب اشیای محترقه، استفاده از لیزر و شعارهای موهن و تحریک تماشاگران تیم مقابل به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تماشاگران این تیم از حضور در یک مسابقه از همراهی تیم خود محروم هستند. (این رأی قابل تجدید نظر است)

امروز باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای اعلام کرد محرومیت هواداران پرسپولیس طبق حکم کمیته انضباطی تعلیقی است و هواداران این تیم محروم نیستند این درحالیست که روز ۱۷ تیر که فدراسیون خبر کمیته انضباطی را در مورد بازی سپاهان و پرسپولیس منتشر کرد از محرومیت هر دو تیم در یک بازی خانگی خبر داد.

برچسب‌ها

باشگاه پرسپولیس سرخط اخبار ورزش

قطبی: پاسپورت نباید تعیین کننده کیفیت یک مربی باشد

۱۵ دقیقه قبل

میلان بار دیگر شانس خود را برای جذب طارمی امتحان کرد/رقم پیشنهادی وسوسه انگیز است

دیروز ۲۳:۴۲

وزارت ورزش مذاکره با کی‌روش را تکذیب کرد

دیروز ۲۳:۳۱

زارع: کی‌روش مجانی هم بیاید نباید او را قبول کنیم/ بازیکن نباید تصمیم گیرنده باشد

دیروز ۲۳:۲۷

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.irna.ir

نکته ویژه/ نادری و ترابی محروم نشدند؛ محرومیت فقط تعلیقی است!

پایگاه خبری فوتبالی- دو بازیکن استقلال و پرسپولیس که سابقه همبازی بودن را دارند به خاطر درگیری در دربی از همراهی تیمهایشان دچار محرومیت قطعی نشدند.به گزارش فوتبالی، جرقه درگیری در دربی از تکل محمد نادری روی پای میلاد سرلک شروع شد که اعتراض مهدی ترابی,محمد نادری,مهدی ترابی,استقلال,پرسپولیس,دربی,پیشنهاد سردبیر,کمیته انضباطی

نکته ویژه/ نادری و ترابی محروم نشدند؛ محرومیت فقط تعلیقی است!

پایگاه خبری فوتبالی- دو بازیکن استقلال و پرسپولیس که سابقه همبازی بودن را دارند به خاطر درگیری در دربی از همراهی تیمهایشان دچار محرومیت قطعی نشدند.

به گزارش فوتبالی، جرقه درگیری در دربی از تکل محمد نادری روی پای میلاد سرلک شروع شد که اعتراض مهدی ترابی به همبازی فصل گذشته‌اش در پرسپولیس را در پی داشت.

در رایی که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اتفاقات دربی 95 صادر کرده، به نام این دو بازیکن هم اشاره شده است.

طبق رای کمیته انضباطی، مهدی ترابی و محمد نادری هر کدام به یک جلسه محرومیت تعلیقی و پرداخت مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال یا ۷۵ میلیون تومان محکوم شدند.

لازم به ذکر است مدت تعلیق تا ابتدای شروع فصل جدید مسابقات لیگ برتر ادامه خواهد داشت و چنانچه در طی این مدت این نفرات در کنار بهزاد غلامپور و فرشاد فرجی مرتکب هر گونه تخلفی در این مسابقات شوند مجازات تعلیق شده به همراه مجازات مربوط به تخلف جدید توامان اجرا خواهد شد.

ترابی و نادری می‌توانند به بخش جریمه مالی هم اعتراض کنند اما محرومیت تعلیقی قطعی است.

1984

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : footballi.net

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب