پرداخت قبض با شناسه

پرداخت قبض با شناسهمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

پرداخت قبض با شناسه را از این سایت دریافت کنید.

استعلام قبض و مشاهده قبوض

پرداخت قبض و استعلام و مشاهده قبض، روش پرداخت قبض موبایل و تلفن همراه و تلفن ثابت و مشاهده قبض برق، آب و پرداخت قبض گاز قبض منزل و چاپ ، پرداخت قبضینو

استعلام و پرداخت همه قبض ها با شناسه قبض و پرداخت

خلافی عوارض آزادراه عوارض سالیانه طرح ترافیک پارک حاشیه‌ای عوارض ملک قبض تلفن قبض آب قبض برق قبض گاز قبض همراه‌اول قبض ایرانسل قبض رایتل سایر قبوض

پرداخت قبض کاغذی

قبضینو در راستای خدمت رسانی رایگان با ارائه امکانات پرداخت تجمیعی قبوض و سبد قبض، استعلام آسان قبض، نمایش کامل جزئیات قبوض، ثبت سوابق پرداختی و ارائه قبض الکترونیکی، عدم پرداخت قبض تکراری و پیگیری قبض پرداختی، گامی بلند در راستای حل مشکلات پرداخت قبض برداشته است. با حذف قبوض کاغذی، در قبضینو می‌توانید تمام قبض‌های خود را بدون نیاز به شناسه پرداخت و شناسه قبض، استعلام و پرداخت کنید. سرویس‌های پرداخت قبضینو شامل استعلام خلافی خودرو، پرداخت قبض تلفن ثابت، قبض موبایل همراه‌اول و بقیه اپراتورها، قبض برق، قبض آب، گاز و عوارض مربوط به خودرو و شهرداری است. برای استعلام قبض آب، گاز و برق با وارد کردن شناسه قبض خود به راحتی می توانید جزئیات قبض‌های خود را مشاهده و پرداخت نمایید. در بخش تلفن ثابت و تلفن همراه اول تنها با وارد کردن شماره تلفن قادر به استعلام و پرداخت قبض تلفن خواهید بود. در کنار نسخه تحت وب قبضینو می‌توانید از نسخه‌های اندرویدی و IOS قبضینو نیز استفاده کنید. پشتیبانی آنلاین سایت و پشتیبانی تلفنی قبضینو آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات مخاطبین است.

@[email protected]#=img=#

پرداخت گروهی انواع قبوض

با استفاده از سبد قبض قبضینو می‌توانید قبض‌های تلفن، قبض آب، قبض برق، قبض گاز و خلافی خودرو را انتخاب و به صورت گروهی پرداخت کنید. قبضینو امکان پرداخت آنلاین و آفلاین قبض‌ها را نیز فراهم کرده است.

@[email protected]#=img=#

نمایش جزئیات قبوض

در راستای ارایه قبض‌های الکترونیکی، قبضینو جزئیات کامل قبوض و اطلاعات نظیر مهلت پرداخت، زمان قرائت، میزان مصرف، بدهی قبلی، اوج مصرف و ... را در اختیار مشترکین قرار می‌دهد.

@[email protected]#=img=#

نامگذاری و دسته‌بندی قبوض

با یکبار وارد کردن شناسه قبض، اطلاعات قبض در قبضینو ذخیره خواهد شد. برای این قبوض می توان نام مشخص کرده و همچنین امکان دسته‌بندی و مدیریت هوشمند این قبوض ایجاد شده است.

@[email protected]#=img=#

سوالات متداول

در پرداخت اینترنتی قبوض با قبضینو نیاز به مراجعه حضوری است؟

کلیه خدمات پرداختی ارایه شده از سمت قبضینو به صورت الکترونیکی است و کاربر نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از ارگان ها را ندارد.

نحوه پیگیری قبوض پرداختی با قبضینو چگونه است؟

در بخش سوابق پرداختی امکان دسترسی به جزئیات قبض ها و تراکنش ها وجود داد. همچنین از لینک https://ghabzino.com/paid امکان پیگیری پرداخت وجود دارد. در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با شماره پشتیبانی قبضینو و یا پشتیبانی تلگرامی مندرج در فوتر سایت مراجعه کنید.

سرویس های پرداخت قبض قبضینو شامل چه قبض هایی است؟

با قبضینو امکان پرداخت قبض تلفن ثابت، پرداخت قبض همراه اول، پرداخت قبض ایرانسل، رایتل، پرداخت قبض برق، گاز و پرداخت جرایم رانندگی وجود داد.

امکان پرداخت قبض بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت وجود دارد؟

بله، در قبضینو امکان پرداخت قبض تلفن ثابت، پرداخت قبض همراه اول، رایتل و ایرانسل با شماره تلفن،پرداخت قبض گاز با شناسه اشتراک، پرداخت قبض برق و آب با شناسه قبض و قبض خلافی با کارت ماشین وجود دارد. برای استفاده از این سرویس ها به صفحه اول سایت قبضینو مراجعه کنید.

امکان پرداخت با اسکن بارکد وجود دارد؟

در صورت داشتن قبض کاغذی می توانید در اپلیکیشن قبضینو با اسکن بارکد، قبض مورد نظر را پرداخت کنید.

نحوه دسترسی به اپلیکیشن قبضینو

قبضینو را می توانید از کافه بازار، گوگل پلی، سیپ چه و یا سایت قبضینو دانلود و نصب کنید. کلیه خدمات پرداختی قبضینو رایگان است.

امکان پرینت از نتیجه پرداخت قبض وجود دارد؟

پس از حذف قبض کاغذی، قبضینو قبض الکترونیکی ارایه می دهد. این قبض شامل جزئیات کامل قبض است و امکان چاپ آن وجود دارد و همچنین در بخش سوابق، قبض در دسترس است.

سرویس‌های قبضینو

خلافی عوارض آزادراه عوارض سالیانه طرح ترافیک پارک حاشیه‌ای عوارض ملک قبض تلفن قبض آب قبض برق قبض گاز قبض همراه‌اول قبض ایرانسل قبض رایتل سایر قبوض

اخبار و مقالات مرتبط

پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

در بسیاری از قبوض مانند قبض خلافی خودرو، قبض برق و قبض گاز و … پس از پرداخت قبض، میزان بدهی به شرکت مربوط صفر نمی شود به عبارتی قبض پرداخت شده در سیستم با تاخیر ثبت می شود و شما هر چند قبوض خودر را پرداخت کرده اید ولی همچنان شما را به عنوان بدهکار در نظر می گیرد. در این پست از وبلاگ پرداخت قبضینو روش های پیگیری قبوض پرداخت شده به همراه پرداخت دو باره و تکراری قبض را بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

روش های دریافت قبض الکترونیکی و مشاهده قبض، دریافت قبوض با اسم ام اس و پیامک

با استفاده از سامانه مشاهده قبض قبضینو به راحتی میتوانید از جزئیات تمام قبض های خود مطلع شوید. برای مشاهده جزئیات قبض نیازی به قبض کاغذی نیست و امکان مشاهده انواع قبوض مانند مشاهده قبض برق، مشاهده قبض تلفن ثابت، مشاهده صورت حساب همراه اول و دریافت قبض و … وجود دارد. تنها با یک بار ثبت نام در سامانه قبضینو و یا نصب اپلیکیشن قبضینو بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت میتوانید مبلغ تمام قبض های دوره ای و ماهانه خود را مشاهده کنید.

انواع روش‌های پرداخت قبض در کشور

در این پست از وبلاگ قبضینو می خواهیم در مورد انواع روش های پرداخت قبض در کشور صحبت کنیم. سالیانه حدود یک میلیارد انواع قبض در کشور صادر می گردد. همین آمار نشان می دهد که باید راهکارهای مختلف برای پرداخت این تعداد قبض وجود داشته باشد. در کشورهای مختلف سیستم های متنوعی برای دریافت هزینه خدمات شهری پیاده‌ سازی شده است. در این مقاله، علاوه بر بیان روش‌های پرداخت هزینه خدمات شهری در کشورهای دیگر، به روش‌های پرداخت در ایران نیز اشاره خواهیم کرد.

دانلود قبضینو

اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : ghabzino.com

پرداخت قبض:پرداخت قبض برق،قبض تلفن ثابت و همراه و تمامی قبوض

پرداخت قبض: اپلیکیشن تاپ،آسان ترین و امن ترین راه پرداخت قبوض از جمله قبض برق، قبض گاز، قبض آب، قبض تلفن ثابت، قبض تلفن همراه

تاپ امن ترین اپلیکیشن پرداخت قبض (پرداخت قبوض)

شماره تلفن خود را جهت دریافت رسید وارد کنید *

لطفا عبارت امنیتی روبرو را وارد کنید

استعلام

استعلام و پرداخت تمامی قبوض با سامانه مدیریت قبوض تاپ

با تاپ می‌توانید در کمتر از 100 ثانیه قبوض خود را به راحتی و با امنیت بالا پرداخت کنید. سرویس پرداخت قبوض تاپ زیر نظر پلیس فتا، بانک مرکزی و بانک پارسیان به‌صورت رایگان و با مراحل بسیار ساده در بستر وب‌سایت و اپلیکیشن برای کاربران دردسترس است. از مهم‌ترین ویژگی‌های سرویس پرداخت قبض تاپ می‌توانیم به امکان ثبت اطلاعات قبض‌ها اشاره کنیم که باعث افزایش سرعت و سهولت در استعلام قبوض و پرداخت آن در مراتب بعدی می‌شود.

استعلام و پرداخت قبض

در سال‌های نه چندان دور واژه‌ای به ‌اسم استعلام قبوض وجود نداشت و تمامی قبض‌ها به‌صورت کاغذی در اختیار کاربران قرار می‌گرفت. در حال حاضر مدتی است که فرایند حذف قبوض کاغذی آغاز شده و عموما قبوض به‌صورت پیامکی به کاربران ابلاغ می‌شود. در حال حاضر تاپ با ارائه خدمات استعلام و پرداخت کلیه قبوض اعم از آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه و ... دستیاری گوش به‌فرمان در تلفن همراه کاربران است.

برای پرداخت قبض اگر هنوز قبوض کاغذی دریافت می‌کنید، می‌توانید از امکان بارکد خوان تاپ استفاده کنید تا اطلاعات قبض به شما نمایش داده شود. کاربرانی هم که دیگر قبض کاغذی برای آن‌ها صادر نمی‌شود می‌توانند با درج اطلاعات مورد نیاز مانند شناسه قبض، برای پرداخت قبوض خود اقدام کنند. همانطور که گفتیم شما می‌توانید با انتخاب گزینه افزودن قبض بدون وارد کردن شناسه قبض و یا شناسه پرداخت در مراتب بعدی برای استعلام و پرداخت قبوض خود اقدام کنید و شانس خود را برای شرکت در جشنواره‌های فصلی تاپ افزایش دهید.

چرا استعلام و پرداخت قبوض با تاپ

سرعت، سهولت و امنیت؛

زیر نظر بانک مرکزی و پلیس فتا؛

وابسته به بانک پارسیان؛

امکان ثبت اطلاعات قبوض؛

تسویه حساب آنی قبوض؛

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته.

برای پرداخت تمامی قبوض از طریق اپلیکیشن می‌توانید از کارت‌های بانکی یا اعتبار موجود در تاپ کیف خود (کیف پول اعتباری تاپ) استفاده کنید.

رای استعلام و پرداخت قبض برق شما به شناسه قبض و شناسه پرداخت نیاز دارید. شناسه قبض در تمامی قبوض واحد است و صرفا در هر دوره شناسه پرداخت متفاوت است. گاهی ممکن است که قبض دوره‌ای برای شما به دلایلی ارسال نشود، در این شرایط کافیست تا برای دریافت شناسه قبض با شماره کنتور (عدد بالا یا پایین بارکد) به اداره برق منطقه مراجعه کنید.

پرداخت قبض برق با موبایل در اپلیکیشن تاپ

سوپر اپلیکیشن تاپ بهترین روش برای پرداخت قبض برق با موبایل است، زیرا شما علاوه‌بر پرداخت قبوض به ده‌ها خدمات دیگر هم دسترسی خواهید داشت. مراحل پرداخت قبض برق از طریق اپلیکیشن تاپ به شرح زیر است:

با ورود به قسمت قبض در تاپ، گزینه افزودن قبض را انتخاب کنید؛

گزینه قبض برق را انتخاب کنید و در مرحله بعد شناسه قبض خود را وارد کنید؛

نامی دلخواه انتخاب کنید تا دیگر در مراحل بعدی به ورود اطلاعات نیاز نباشد؛

پس از لمس گزینه تایید به شما مبلغ پرداختی نمایش داده می‌شود.

ناگفته نماند که با مراجعه به بخش جزئیات قبض می‌توانید اطلاعاتی هم‌چون نام مشترک، شماره موبایل مشترک، تاریخ قرائت، مهلت پرداخت، کدپستی، شرکت توزیع و آدرس را مشاهده کنید.

پرداخت قبض برق از وب سایت تاپ

یکی دیگر از روش‌ها برای پرداخت قبوض مراجعه به وب‌سایت تاپ است. برای پرداخت قبض از وب سایت تاپ شما علاوه‌بر شناسه پرداخت به شناسه قبض هم نیاز دارید، البته که شماره تلفن همراه هم از اطلاعاتی است که زمان استعلام و پرداخت قبض از طریق وب سایت باید وارد کنید. اگر به هر دلیلی به اپلیکیشن تاپ دسترسی نداشتید می‌توانید از طریق وب سایت تاپ قبض برق خود را پرداخت کنید.

استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت

یکی از قبوضی که پرداخت آن معمولا پشت گوش انداخته می‌شود، قبض تلفن است که معمولا با یک طرفه شدن تلفن همراه می‌شود. اپلیکیشن و وب‌سایت تاپ با توجه به ارتباط مستقیم با شرکت مخابرات بهترین روش برای پرداخت قبض تلفن ثابت به‌شمار می‌رود. شما می‌توانید با ثبت شماره تلفن خود در اپلیکیشن در اولیم مرتبه، بدون نیاز به وارد کردن اطلاعاتی دیگر برای دریافت استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت اقدام کنید یا اگر به اپلیکیشن دسترسی نداشتید، می‌توانید از وب سایت برای پرداخت قبض تلفن اقدام کنید.

پرداخت قبض تلفن با موبایل در اپلیکیشن تاپ

برای پرداخت قبض تلفن خود باید مسیر زیر را طی کنید تا در کمتر از 90 ثانیه قبض تلفن خود را تسویه کنید:

با ورود به قسمت قبض در تاپ، گزینه افزودن قبض را انتخاب کنید؛

گزینه اول که برای پرداخت تلفن ثابت و تلفن همراه است را انتخاب کنید؛

شماره تلفن ثابت را با پیش شماره شهر مورد نظر وارد کنید؛

از المان دفتر تلفن می‌توانید از لیست مخاطبین شماره مورد نظر را انتخاب کنید؛

نامی دلخواه انتخاب کنید تا دیگر در مراحل بعدی به ورود اطلاعات نیاز نباشد؛

با انتخاب شماره مورد نظر از لیست قبوض، مبلغ به شما نمایش داده می‌شود.

صرفا دو قبض تلفن همراه و تلفن ثابت به‌صورت میان دوره و پایان دوره به شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید از میان این دو، قبض خود را پرداخت کنید.

پرداخت قبض تلفن ثابت از وب سایت تاپ

یکی دیگر از روش‌ها برای پرداخت قبض تلفن ثابت مراجعه به وب‌سایت تاپ است. برای پرداخت قبض تلفن از وب سایت تاپ شما علاوه‌بر شناسه پرداخت به شناسه قبض هم نیاز دارید، همچنین برای دریافت رسید لازم است تا حتما شماره موبایل خود را هم وارد کنید. پس از وارد کردن این اطلاعات مبلغ قبض به‌شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید پس از اتصال به درگاه بانک پارسیان برای پرداخت قبض خود اقدام کنید.

استعلام و پرداخت قبض آب

برای استعلام و پرداخت قبض آب شما به شناسه قبض و شناسه پرداخت نیاز دارید. شناسه قبض در تمامی قبوض واحد است و صرفا هر دوره شناسه پرداخت متفاوت است. گاهی ممکن است که قبض دوره‌ای برای شما به دلایلی ارسال نشود، کافیست به وب‌سایت آبفایار مراجعه کنید و عدد 10 رقمی برروی پلاک آبی رنگ درب منزل که شماره اشتراک یا کد اشتراک نام دارد را در وب سایت وارد کنید تا شناسه قبض به شما نمایش داده شود.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : top.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب