اموزش دست خط

اموزش دست خطمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

اموزش دست خط را از این سایت دریافت کنید.

آموزش تصویری و گام به گام خط ریز با خودکار +فیلم رایگان

در مطلب قبلی 8 فیلم کاربردی آموزش خوشنویسی برای کودکان به زبان ساده را مشاهده نمودید. امروز می خواهیم آموزش تصویری و گام به گام خط ریز با خودکار را به شما

آموزش خطاطی با خودکار و قلم (تصویری)

آموزش تصویری و گام به گام خط ریز با خودکار +فیلم رایگان

میلاد حیدری28 بهمن 139726 خواندن این مطلب 5 دقیقه زمان میبرد

در مطلب قبلی 8 فیلم کاربردی آموزش خوشنویسی برای کودکان به زبان ساده را مشاهده نمودید. امروز می خواهیم آموزش تصویری و گام به گام خط ریز با خودکار را به شما آموزش دهیم. همچنین ویدئوی آموزشی را که در همین خصوص در ابتدای متن قرار داده ایم به شما در یادگیری بهتر خوشنویسی با خودکار کمک خواهد کرد.

مقدمه:

خوشنویسی هنری است که تمامی افراد علاقه به یادگیری آن دارند. آموزشگاه های خط و قلم به دلیل بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در عرصه خوشنویسی قدمهای بسیار مثبتی برداشته اند. اما خیلی از افراد هم هستند که وقت کافی برای مراجعه به این آموزشگاه ها را ندارند. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که حتما از بسته های مفید و آموزنده بهترین آموزش خوشنویسی با خودکار استفاده نمایید تا خطاطی با خودکار را در کمترین زمان و خیلی آسان یاد بگیرید.

درس 1 آموزش خط خودکاری(ویدئوی آموزشی):

علاقمندان بخوانند: 5تا از بهترین کلاس های آموزش خطاطی و خوشنویسی با خودکار و قلم در ایران

آنچه در خوشنویسی مهارت شما را بالا می برد تمرین زیاد شماست و اینکه این تمرینات با علاقه و ذوق همراه باشند، تأثیری دوچندان در خط شما خواهند داشت. مهمترین مسئله در یادگیری خط این است که شما بخواهید خطتان خوب شود و اصلاً عجله نداشته باشید و به زمان ابتدا ممکن است روند یادگیری شما خیلی تند نباشد و مجبور باشید خیلی آرام و باحوصله خطوط را بکشید. در یادگیری خط اولین و مهمترین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید سرمشقهایی است که به شما داده میشوند. باید با دقت و خوب سرمشق خوشنویسی را نگاه کنید و همه تلاشتان را بکنید که دقیقاً شبیه آنها بنویسید. در واقع، تنها کاری که شما باید انجام دهید کپی کردن از روی آنها است. در آموزش خوشنویسی با خودکار باید از روی سرمشقی که به شما داده میشود کپی کنید. البته نحوه حرکت خودکار یا قلم شما در نوشتن حروف اهمیت خود را دارد.

توی این پک های فوق العاده، خوش خطی رو با بهترین اساتید یاد بگیر، جوری که توی هیچ کلاسی یادت نمیدن. خط نشونه شخصیت آدمه فقط 2 هفته وقت بذار!

 نحوه نوشتن حروف

شاید مطالعه این پست آموزشی را دوست بدارید: آموزش تصویری خوشنویسی با خودکار علی فراهانی +فیلم رایگان

اصول و قواعد خوشنویسی با خودکار

فاصله چشم تا صفحه کاغذ چقدر باشد؟

رعایت فاصله چشم تا صفحه کاغذ ضامن سلامتی چشم است، عوامل متعددی از جمله نور و دید چشم و اندازه کلمات در میزان فاصله موثر است، اما بنا بر اندازه متعارف کلمات در خط تحریری و نور کافی و بینایی معمولی، فاصله چشم تا صفحه کاغذ حدود ۲۵ سانتیمتر باید باشد، و از نزدیک بینی جدا پرهیز کنید.

طریقه صحیح نشستن در خوشنویسی با خودکار چگونه است؟

طریقه صحیح نشستن و تمرین کردن به خصو تمرینات طولانی از جهت سلامت جسم دارای اهمیت فوق العاده است، زیرا نشستن نامناسب به ستون فقرات و گردن آسیب جدی می رساند، لذا انجام تمرینات بر روی زمین بسیار نامناسب و مضر است و باید پرهیز شود، پس روش صحیح استفاده از میز شیب دار مخصوص تحریر و یا نشستن بر روی زمین و تکیه دادن است.

روش صحیح گرفتن قلم در دست چیست؟

باید قلم در میان دو انگشت شست و اشاره قرار می گرد و به انگشت وسط تکیه می کند. قلم را باید قدری راحت در دست گرفت زیرا محکم گرفتن قلم موجب خستگی زودهنگام و مخل به آموزش است.

میزان فشار بر قلم و روی کاغذ چه مقدار باشد؟

میزان فشار بر قلم در خط تحریری کاملا طبیعی است و راحتی و سهولت در نوشتن یک اصل است و همچنین اصل اینست که ضخامت همه قسمت های کلمه یکنواخت باشد زیرا نوشتن در خط تحریری توسط ابزار خودکار و مداد و یا روان نویس است، اما در نوشتن خط تحریری هنری میتوان با رعایت ظرافت و ضخامت همانند خط نستعلیق درشت که با قلم نی نوشته می شود جاهای مختلف کلمه را از لحاظ ظرافت و ضخامت تفاوت گذاشت و جذابیت بیشتری به نوشته داد.

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

در خط تحریری اگر به واسطه فشار بر قلم در جاهایی از حروف ضخامت بیشتری می توان ایجاد کرد، قطعا خط تحریری زیباتر و جذاب اری خواهیم داشت، برای این کار زیر دستی ما نباید سفت و سخت باشد تا بتوان به واسطه فشار بر قلم و فشار روی کاغذ ضخامت در نوشته ایجاد کرد.( بهترین نوع زیر دستی برای این کار زیر دستی چرم می باشد)

اما این که در کدام قسمت های قلم فشار بیشتری وارد کنیم و یا در کجای تحریر چه حروفی فشار اعمال کنیم تا ضخیم تر نوشته شود الگوی ما خط درشت است به صورتی که در همتن قسمت های از کلمات که در خط نستعلیق با لم نی کلمه ضخیمتر نوشته می شود در خط تحریری هم این کار صورت می گیرد.

قواعد خوشنویسی با خودکار و اتصالات خط نستعلیق در اول، وسط و آخر کلمه

قواعد خوشنویسی با خودکار ، اتصالات خط نستعلیق تحریری به سه شکل اول، وسط و آخر کلمه تقسیم میشوند در این مطلب به شما یاد خواهیم داد که اتصالات حروف در جایگاه های مختلف کلمه چگونه خواهد بود

قواعد خوشنویسی با خودکار و اتصالات خط نستعلیق در اول، وسط و آخر کلمه

در نوشتن کلمه خط زمینه در نظر گرفته شود.

اندازه و شکل درست نوشته شود.

اتصال صحیح بین حروف در کلمات رعایت شود.

همیشه آخرین حرف اتصال هر کلمه موقعیت آن را نسبت به خط زمینه تعیین می کند.

استفاده مناسب است کشیده ها زیبایی خط را بیشتر می کنند.

قواعد نوشتن حروف در خط نستعلیق

هر حرفی متناسب با موقعیتی که در کلمه دارد می تواند در ابتدا، وسط و انتهای آن نوشته شود.

بعضی از حروف مانند الف ، د ، ر ، و تنها به انتهای کلمات می چسبند.

برخی از حروف دارای اشکال متفاوتی در نوشتن هستند که استفاده از آنها باعث زیباتر شدن خط می شود.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : honarfardi.com

آموزش رایگان خوشنویسی با خودکار (‌ خوش خطی با خودکار )

آموزش رایگان خوش نویسی با خودکار و خط تحریری - یادگیری آسان و رایگان خوش خطی و زیبا نویسی

مرکز تماس: 86175248 - 021

آموزش رایگان خوشنویسی با خودکار (‌ خوش خطی با خودکار )

آموزش رایگان خوش نویسی با خودکار و خط تحریری با یادگیری آسان برای زیبا نویسی (حتما تا انتها این پست را ببینید )

آموزش رایگان در اپلیکیشن خط و قلم

مجموعه ها آموزش خوشنویسی نکات امضا

نوشتن در زندگی همه افراد جزء جدانشدنی است. بسیاری از افراد داشتن دست خط زیبا را نشانه تحصیلات عالیه و سطح بالای سواد می دانند. به این معنا که تصور می کنند افرادی که مطالعه بالایی دارند و به طور مداوم در حال نوشتن دانسته های خود هستند، از دست خط زیباتری برخوردارند. به عبارت دیگر، نوشتن مداوم موجب تمرین دست خط می شود. بنابراین پس از مدتی به طور خودکار خط آنها زیبا می شود. اما این تنها یک نظریه است و اگر بخواهیم به طور علمی به این قضیه نگاه کنیم، هیچ گاه زیاد نوشتن با زیبایی خط ارتباطی نداشته است.

در واقع با نوشتن مداوم هیچ گاه خط زیبا نمی شود. بلکه تمرین مناسب و رعایت اصول درست نوشتن است که به دست خط زیبایی می دهد. خط و قلم زمینه های مناسب برای آگاهی هر چه بیشتر افراد به اصول و قواعد خوش خطی را بوجود آورده که به جرات می توانیم بگوئیم آموزشهای ارائه شده توسط آموزشگاه خط و قلم از هر حیث متفاوت و برای تمامی سنین قابل استفاده خواهد بود .

راه اندازی آزمونهای خوشنویسی با خودکار توسط آموزشگاه خط و قلم که حرکت نوینی در راستای تشویق افراد به خوش خطی می باشد به پیش نیازهایی برای شروع لازم خواهد داشت که در اینجا کلیه مطالب آموزشی و سرمشق ها و ... به صورت دسته بندی شده قرار داده شد تا با سهولت بیشتری آموزش های کاربردی ما را دانلود نموده و با تمرین بر روی سرمشق های ارائه شده، نه تنها تغییرات اساسی به دست خط خود خواهید داد، بلکه با شرکت در آزمونها نیز می توانید خود را محک بزنید.

مزایای شرکت در دوره تعیین سطح دست خط

دست خط شما توسط تیم خط و قلم بررسی میشود و راهنمایی‌هایی در مورد اصلاح آن به شما داده می‌شود.

شما هنردوستان با شیوه های آموزش مجازی خوشنویسی خط و قلم بهتر آشنا می‌شوید و با آرامش بیشتری به آموزش‌تان ادامه دهید.

سطح دستخطتتان را متوجه می‌شوید و برای شرکت در دوره‌ها، امتحانات و دریافت مدرک خوشنویسی با همت بیشتری اقدام خواهید کرد.

میتوانید به سادگی برای هر یک از دوستان و بستگان‌تان که مشکل بدخطی دارند، شرایط آموزشگاه را تعریف کرده و تجربه‌تان را در اختیارشان بگذارید.

برای تعیین سطح دست خط شما از طریق واتساپ به شماره زیر پیامی ارسال نمائید تا راهنمایی های لازم به شما صورت گیرد .

09331575544

آموزش مجازی نه تنها نسبت به کلاس های حضوری محدودیتی ندارد بلکه به دلیل استفاده از فیلم های آموزشی و سرمشق ها، هنرجو به صورت تصویری آموزش میبیند و چون کلاس های مجازی منوط به ساعت خاصی نیستند در برنامه ریزی های روزانه شما منعطف تر است و در هروقت شبانه روز میتوانید زمانی را برای یادگیری خوشنویسی اختصاص دهید و آموزش مجازی خوشنویسی همه جا دردسترس شماست. مفتخریم که مبدع طرح اجرای آموزش خوشنویسی از راه دور به روش الکترونیکی هستیم و شما عزیزان با گذراندن دوره های مجازی آموزش خوشنویسی علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، میتوانید یک هنر بسیار ارزشمند را نیز آموخته و در بین دوستان و آشنایانتان متفاوت باشید.

دانلود فیلمهای آموزش رایگان دروس خوشنویسی

آموزش های رایگان خوشنویسی با خودکار شامل 12 درس کاملا حرفه ای که تمامی حروف و انواع انصالات آن را می توانید فرا بگیرید.

برای دانلود مستقیم فیلم ها و سرمشق های آموزشی از این لینک استفاده نمایید و برای مطالب آموزشی لینک های زیر را دنبال کنید.

درس 1 به همراه توضیحات درس

درس 2 به همراه توضیحات درس

درس 3 به همراه توضیحات درس

درس 4 به همراه توضیحات درس

درس 5 به همراه توضیحات درس

درس 6 به همراه توضیحات درس

درس 7 به همراه توضیحات درس

درس 8 به همراه توضیحات درس

درس 9 به همراه توضیحات درس

درس 10 به همراه توضیحات درس

درس 11 به همراه توضیحات درس

درس 12 به همراه توضیحات درس

درس 13 نحوه نوشتن نقطه و اعداد

فرم ویژه تمرین خوشنویسی با شیوه خط و قلم

فایل آموزش کلمات سخت به صورت Gif

چندین فیلم آموزشی که بر روی کلمات سخت تمرکز شده برای درک هر چه بهتر خوشنویسی در ادامه دانلود نمائید.

فایل آموزشی کلمات سخت شماره 1

فایل آموزشی کلمات سخت شماره 2

فایل آموزشی کلمات سخت شماره 3

فایل آموزشی کلمات سخت شماره 5

فایل آموزشی کلمات سخت شماره 7

فایل آموزشی کلمات سخت شماره 8

فایل آموزشی کلمات سخت شماره 9

سرمشق های خوشنویسی با خودکار

بعد از مشاهده کامل دروس و تمرین بر روی کلمات سخت می توانید سرمشق های زیر را دانلود و بعد از چاپ، بر روی آنها تمرین کنید. این سرمشق ها تاثیرات بسیار زیادی در یادگیری چینش کلمات در کنار هم خواهد داشت.

سرمشق شماره 1 سرمشق شماره 2 سرمشق شماره 3 سرمشق شماره 4 سرمشق شماره 5

تصحیح دست خط برخی از شرکت کنندگان در آزمونهای خوشنویسی

شرکت در آزمونهای خوشنویسی با خودکار فرصت بسیار مناسبی است برای کسانی که میخواهند از نقاط ضعف و قوت دست خطشان آگاه شوند.

در ادامه چند فیلم آموزشی که بر روی دست خط تعدادی از شرکت کنندگان در آزمونها نکات لازم مطرح میشود را دانلود نمائید.

مشاهده تمامی کلیپ ها

بسته آموزش خوشنویسی با خودکار

اگر می خواهید کلیه فیلم های آموزشی ما در قالب یک بسته آموزشی و با کیفیت اورجینال تهیه نمائید به لینک زیر مراجعه نمائید.

خرید بسته آموزش خوشنویسی با خودکار به شیوه خط و قلم

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : khatoghalam.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب