اینترنت رایگان اربعین ایرانسل ۱۴۰۱ | هدیه کد اینترنت ایرانسل اربعینتغییر مالکیت سیم کارت ایرانسل غیر حضوری

اینترنت رایگان اربعین ایرانسل ۱۴۰۱ | هدیه کد اینترنت ایرانسل اربعین رایگان مجانی و بسته مکالمه رایگان ایرانسل محرم و اربعین و کد دستوری اینترنت در ادامه مطلب.

ایرانسل برای اربعین 1401 اینترنت رایگان و کد دستوری بسته مکالمه در نظر گرفته است.

با هدف تسهیل ارتباطات و دسترسی به اینترنت برای زائران اربعین، سه بسته جدید را به فهرست بسته‌های اینترنت رومینگ ویژه اربعین اضافه کرد.

این سه بسته جدید، شامل بسته ۷۵ مگابایتی با قیمت ۳۶ هزار تومان، بسته ۱۵۰ مگابایتی با قیمت ۶۶ هزار تومان و بسته ۳۰۰ مگابایتی با قیمت ۱۲۶ هزار تومان هستند.

چه ماشینی آرزوته بخری؟ تجارت کن و ثروتمند شو!

چه ماشینی آرزوته بخری؟ تجارت کن و ثروتمند شو!


مشاهده

تبلیغ

ایرانسل پیش از این، دو بسته دیگر، شامل بسته ۶۰۰ مگابایتی با قیمت ۲۵۰ هزار تومان و بسته یک گیگابایتی با قیمت ۳۹۰ هزار تومان را در این رابطه معرفی کرده بود. تمامی بسته‌های فوق، هفت روز اعتبار دارند و در مناطق تحت پوشش سه اپراتور کشور عراق، شامل Zain، Asiacell و Korek، قابل استفاده هستند.

بسته‌های اینترنت رومینگ، ویژه ایام اربعین، از طریق کد دستوری #۴*۱۱۱۱* و نیز سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من، قابل فعال‌سازی هستند همچنین مشترکان ایرانسل باید توجه داشته باشند که بسته‌های اینترنت، مکالمه و پیامک فعال در شبکه ایران، هنگام حضور در کشور عراق، قابل استفاده نخواهند بود و لازم است که در صورت نیاز، بسته‌های اینترنت ویژه رومینگ را فعال کنند.

 

با ما همراه باشید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب