اینترنت رایگان اربعین همراه اول ۱۴۰۱ | هدیه کد اینترنت اربعین همراه اولعیدی همراه اول ۱۴۰۰ بسته نوروزی همراه اول 1400 طرح عیدانه همراه اول

اینترنت رایگان اربعین همراه اول ۱۴۰۱ | هدیه کد اینترنت اربعین همراه اول و بسته مکالمه رایگان به مناسبت اربعین همراه اول و کد دستوری در ادامه مطلب.

همراه اول برای اربعین 1401 اینترنت رایگان و کد دستوری هدیه مکالمه در نظر گرفته است.

راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع) و استقبال مشترکان اپراتور اول تلفن همراه از بسته های ویژه تدارک دیده شده برای زائران که نهایتا منجر به استفاده از سیم‌کارت ایرانی شان شده، سرویس «محدودیت مصرف دیتا با تعرفه آزاد» را فعال کرد.

این اقدام به منظور کاهش هزینه‌های «رومینگ ناخواسته» مشترکان در عراق صورت گرفته است تا زائران اربعین در صورت استفاده از سیم‌کارت ایرانی خود هنگام رومینگ اپراتورهای عراقی، ناخواسته با هزینه‌های اضافی استفاده از اینترنت مواجه نشوند؛ دقیقا مشابه حالت فعال کردن Data Roaming گوشی که دسترسی به شبکه دیتا در حالت رومینگ را محدود می‌کند؛ این سرویس محدود کننده دیتای رومینگ برای مشترکان به طور خودکار از طریق شبکه همراه اول بر پروفایل زائران ایرانی حاضر در عراق فعال شده است در این حالت، مشترکان نرمال دائمی و اعتباری با حداقل شارژ هزار تومان، می توانند بصورت رایگان از فروشگاه آنلاین همراه اول، اپلیکشن همراه اول و اپلیکیشن روبیکا بصورت رایگان استفاده کنند.

چه ماشینی آرزوته بخری؟ تجارت کن و ثروتمند شو!

چه ماشینی آرزوته بخری؟ تجارت کن و ثروتمند شو!


مشاهده

تبلیغ

البته تمامی مشترکان می توانند در صورت نیاز به دسترسی به وب سایت های «غیررایگان» با استفاده از کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱ ستاره ۴۱ مربع» مصرف آزاد در زمان رومینگ را فعال کنند و با هزینه آزاد به شبکه دیتای همراه اول متصل شوند؛ هر چند پیشنهاد می شود مشترکان ایرانی حاضر در این رویداد مذهبی بزرگ جهان اسلام، با خرید بسته با تخفیف زیاد به شبکه اینترنت متصل شوند.

همراه اول برای ایام اربعین امسال دو بسته ۷ روزه رومینگ ویژه با نام های «دیتای نامحدود» و «اقتصادی زائر» تعریف و طراحی کرده که قطعا خرید و استفاده از آنها برای زائران بسیار مقرون به صرفه تر از حالت عادی استفاده از رومینگ بدون بسته است.

بسته ویژه «دیتای نامحدود» شامل اینترنت نامحدود با سیاست مصرف منصفانه به همراه ۲۵۰ پیامک هدیه و ۲۵ دقیقه مکالمه هدیه با قیمت ۳۵۰ هزار تومان ارائه شده است، بسته «اقتصادی زائر» هم با ۱۵۰مگابایت دیتای رومینگ عراق به همراه ۵۰ پیامک هدیه و ۱۰ دقیقه مکالمه هدیه به قیمت ۱۰۰ هزار تومان عرضه شده که امکان خرید و هدیه به مشترک حاضر در عراق حتی از ایران نیز فراهم شده است. تمامی زائران می‌توانند تا ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ از قیمت های تخفیفی و بسته‌های مقرون به صرفه در خاک عراق بهره‌مند شوند.

 

با ما همراه باشید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب