پخش زنده والیبال برزیل اسلوونی بدون سانسور امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱پخش زنده والیبال برزیل اسلوونی بدون سانسور امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان 2022 شنبه شب 19 شهریور با دو دیدار در سالن اسپودک آرنا شهر کاتوویتسه پیگیری شد.

در نخستین مسابقه تیم ملی والیبال لهستان در دیداری نزدیک و زیبا سه بر دو برزیل پرافتخارترین تیم جهان را شکست داد و با کسب ششمین برد متوالی خود در این رقابت‌ها به دیدار نهایی راه یافت.

عقاب‌های لهستانی در ست‌های اول و چهارم با امتیازهای 25 بر 23 و 25 بر 21 مغلوب حریف سرسخت خود شدند، اما در ست‌های دوم، سوم و پنجم با حمایت تماشاگران و هواداران عظیم حاضر در سالن به ترتیب با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 20 و 15 بر 12 برزیل را شکست دادند تا به عنوان نخستین فینالیست جام بیستم جهان معرفی شوند.

درآمد واقعی روزانه 1 میلیون تومان

درآمد واقعی روزانه 1 میلیون تومان


مشاهده ویدئو

تبلیغ

مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها در مسیر صعود به دیدار نهایی موفق به شکست تیم‌های بلغارستان، مکزیک، آمریکا (دوبار)، تونس و برزیل شد تا شایستگی‌های خود را برای کسب مقام قهرمانی به سایر حریفان نشان دهد.

در دیگر مسابقه مرحله نیمه‌نهایی تیم‌های ایتالیا و اسلوونی به مصاف یکدیگر رفتند و نماینده سرزمین چکمه‌ها در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 22 و 25 بر 21 به پیروزی رسید تا حریف لهستان در دیدار نهایی شود.

ایتالیا نیز همانند لهستان با شش برد متوالی به دیدار نهایی راه یافت و در این مسیر موفق به شکست تیم‌های کانادا، ترکیه، چین، کوبا، فرانسه و اسلوونی شد.

تیم‌های ایتالیا (سه طلا و یک نقره) و لهستان (سه طلا و یک نقره) بعد از روسیه پرافتخارترین کشور این رقابت‌ها و برزیل (سه طلا و دو نقره) که مقام دوم این رتبه‌بندی را دارد، در جایگاه‌های سوم و چهار پرافتخارترین کشورها قرار دارند و در این مسابقات به دنبال چهارمین قهرمانی خود در جهان هستند و این موضوع جذابیت دیدار نهایی این رقابت‌ها را دو چندان خواهد کرد.

اسلوونی هم با پذیرش دومین شکست خود در این رقابت‌ها حریف برزیل در دیدار رده‌بندی شد تا در آخرین گام برای مقام سومی جهان به مصاف برزیلی برود که سه مدال طلا و یک نقره جهان در گنجینه افتخارات خود دارد و تا کنون در رتبه سوم قرار نگرفته است.

برنامه دیدار رده‌بندی و نهایی بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان به قرار زیر است:

یکشنبه 20 شهریور

اسلوونی – برزیل ساعت 20:30

پخش زنده

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب