پلیس عکس کلاهبردار سریالی و اغفال زنان را منتشر کرد / زنانی که طعمه‌ او بودند شناسایی کنندپلیس عکس کلاهبردار سریالی و اغفال زنان را منتشر کرد / زنانی که طعمه‌ او بودند شناسایی کنندپلیس عکس کلاهبردار سریالی و اغفال زنان را منتشر کرد / زنانی که طعمه‌ او بودند شناسایی کنند

شیطان تهران شخصی که از زنان با وعده ازدواج و مهاجرت به کشورهای اروپایی کلاهبرداری می‌کرد دستگیر شد و رئیس پلیس آگاهی پایتخت اعلام کرد مال باختگان ، متهم را شناسایی کنند.

کلاهبرداری‌های سریالی از زنان

سرهنگ کارآگاه علی‌ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، اعلام کرد: با وقوع کلاهبرداری‌های سریالی از زنان در شرق تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت.در تحقیقات ابتدایی کارآگاهان مشخص شد، مرد جوان با شگرد چرب‌زبانی، مهاجرت به کشورهای‌اروپایی و وعده‌های‌دروغین ازدواج، از ۴ زن به مبلغ ۱۰ میلیاردریال  کلاهبرداری‌کرده و ناپدید شده است. بنابر حساسیت‌ موضوع، کارآگاهان وارد عمل شدند و با تحقیقات شبانه‌روزی متوجه شدند، مرد جوان در حال حاضر با یک زن در فضای‌ مجازی ارتباط دارد و درحال کلاهبرداری است.

کارآگاهان پایگاه چهارم پس از دریافت این اطلاعات مهم، رصدهای اطلاعاتی را کلید زدند و با اقدامات خاص پلیسی هویت و مخفیگاه اصلی متهم را در شمال تهران شناسایی کردند.

این مطلب را از دست ندهید. دستگیری گرداننده سایت همسریابی در شیراز به جرم کلاهبرداری

اغفال‌زنان و کلاهبرداری از آنها با شگرد مهاجرت به کشورهای‌اروپایی

وی در ادامه گفت : همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با هماهنگی با مرجع قضائی راهی محل مورد نظر در شرق تهران شوند و طی یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر کنند.

متهم پس از انتقال به پایگاه چهارم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم اغفال‌زنان و کلاهبرداری از آنها با شگرد مهاجرت به کشورهای‌اروپایی و وعده‌های دروغین ازدواج به ارزش ۱۰ میلیارد ریال اعتراف کرد.

پلیس عکس کلاهبردار سریالی و اغفال زنان را منتشر کرد

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به دستگیری این کلاهبردار دستور انتشار تصویر بدون پوشش‌چهره این مجرم از سوی بازپرس شعبه‌دهم دادسرای ناحیه ۴ تهران صادر شد؛ اگر شهروندانی که به‌ این شیوه و شگرد هدف کلاهبرداری قرار گرفتند برای تشکیل پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب