چگونه با عراق تماس بگیریم ۱۴۰۱ | نحوه تماس از ایران با عراقچگونه با عراق تماس بگیریم ۱۴۰۱ | نحوه تماس از ایران با عراق و کد تلفن شماره عراق برای اربعین چگونه زنگ بزنیم در ادامه مطلب.

نحوه تماس با زائران کربلا چگونه است؟

نحوه ارتباط با زائران کربلا چگونه است ؟

زائران امام حسین (ع) در اربعین حسینی  توصیه هایی را ارائه کرد.

کاهش 90 درصدی هزینه های شما

کاهش 90 درصدی هزینه های شما


مکالمه رایگان

تبلیغ

 

*قبل از عزیمت به عتبات عالیات، از پرداخت آخرین قبض موبایل خود مطمئن شوید.

 

*حتی الامکان قبل از سفر ، دریافت پیامک های تبلیغاتی بر روی موبایل خود را مسدود کنید.

 

*حتی المقدور سیم کارت های اپراتورهای مختلف ایرانی را به همراه داشته باشید.

 

*برای استفاده از امکانات ارتباطی بهتر  با حفظ جنبه های امنیتی از گوشی های هوشمند استفاده کنید.

 

*قبل از نزدیک شدن به نواحی مرزی عراق ، که احتمال تداخل شبکه های  رادیویی دو کشور بیشتر می شود  تنظیمات گوشی را به گو نه ای انتخاب کنید که انتخاب شبکه (Network)  بر روی آن به صورت  دستی(Manual)  انجام شود.

 

* از تماس های تلفنی غیر ضرور و مکرر اجتناب کنید.

 

*مدت زمان مکالمه خود را کاهش داده، طول پیامکهای ارسالی را کم کنید.این کار ،ضمن کاستن از هزینه های شما فرصت بهتری  را برای سایر زوار  ایجاد میکند.

 

*برای تماس های خود ساعت معینی  را مشخص نکنید و تماس ها را در طول شبانه روز توزیع کنید.قطعا در ساعت استراحت سایرین ، برقراری ارتباط بهتر انجام می شود.

 

*در صورت غیر موفق بودن تماس، از تماس های مکرر در همان لحظه خودداری و این کار را به ساعت دیگری موکول کنید.

 

*زائرینی که به صورت خانوادگی و یا گروهی مسافرت کرده اند، یک نفر را به عنوان نماینده انتخاب و سعی کنند تمامی  تماس هایشان با ایران از طریق او صورت گیرد.

 

*برنامه و قرار ملاقات خود را به نحوی تنظیم کنید که برای پیدا کردن همسفران نیازکمتری  به استفاده از تلفن همراه و ارسال و دریافت  پیامک داشته باشید.

*برای برقراری تماس با تلفن ثابت در ایران، ابتدا شماره 0098 و سپس شماره تلفن ثابت در ایران به همراه کد شهر مورد نظر را (بدون صفر کد) شماره گیری کنید و برای تماس با تلفن همراه در ایران ابتدا شماره 0098 و سپس شماره موبایل را (بدون صفر اول شماره) شماره گیری کنید.

 

با ما همراه باشید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب