عزیزان اسمانی عیدتان مبارک

عزیزان اسمانی عیدتان مبارکمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

عزیزان اسمانی عیدتان مبارک را از این سایت دریافت کنید.

متن زیبای سال نو و جای خالی عزیزان

با رسیدن عید نوروز جای خالی عزیزان از دست رفته بیشتر از همیشه حس می شود. می توانید برای تسلی قلب خود این متن های زیبا و احساسی را بخوانید.

متن زیبای سال نو و جای خالی عزیزان

با رسیدن عید نوروز جای خالی عزیزان از دست رفته بیشتر از همیشه حس می شود. می توانید برای تسلی قلب خود این متن های زیبا و احساسی را بخوانید.

سرگرمی -> اس ام اس

زیباترین جملات و متن های مناسب سال نو و جای خالی عزیزان

شاید در روزهای عادی هیچکدام به‌فکر و یاد عزیزانمان نباشیم ولی به‌ایام عید که‌نزدیک می‌شویم دلتنگیمان نسبت به‌عزیزانی که‌آسمانی شده‌اند و در کنارمان نیستند بیشتر میشوید و زمان هم نبودنشان را مدام به‌رخمان میکشد و چه‌سخت است مرور روزهایی که‌در کنارمان بودند و اینک نیستند و وقتی که‌از لمس وجود مهربانشان عاجز هستیم و تنها دلخوشیمان قاب های عکسی است که‌در کنار طاقچه‌ها جا خوش کرده‌است.

بخش گوناگون مجله اینترنتی فنجان همدردی خود را با شما همراهان همیشگی که‌امسال عزیزانتان را در کنار سفره‌هفت سین خود ندارید، اعلام می‌دارد و در این بخش مجموعه‌ای از بهترین پیامک ها را جهت تسلی قلب پر رنجتان گرد آوری کرده‌است اگرچه‌هیچ چیزی نمیتواند جای خالی آنها را برایتان پر کند.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

فلک اخر ربودی سرور فرزانه‌ما را به‌خاموشی سپردی محفل وکاشانه‌ما را

ندانم ازچه‌روکردی شعار خویش گل چیدن گل ما چیدی وبرهم زدی گلخانه‌مارا

داداش گلم سال نو رو بهت میگم ولی امسال با بغض

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

سال نو را نه‌بی تو! که‌با تو آغاز می‌کنم. تو رفتی اما یاد تو هر لحظه‌و همه‌جا با من است و نبودت را در باورم نمی کنجاند. سال نو مبارک.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

عید امسال هم باید تنها باشم و تو نیستی. ای کاش حال تنهایی مرا در لحظه‌تحویل سال می‌دانستی که‌چه‌غمگینانه‌به‌آیینه‌خیره‌می‌شوم. عیدت مبارک ای آسمانی.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

بر فراز این زندگانی تنها می‌توان آسمان را پناهگاهی امن برای ستاره‌هایی مانند این سالخورده‌های بی مثال پیدا کرد، امروز مانند روز های دیگر نبود، به‌شکلی که‌در هر ثانیه‌اش به‌یاد پدر بزرگم و آن شوخی های بی مثالش می‌افتم، امروز مانند روز های دیگر شروع شد تنها با این تفاوت که‌وقتی صبح از خواب بیدار شدم فهمیدم که‌امروز روز سالگرد پدربزرگ است و دقیقا یک سال می‌شود که‌او در کنار ما نیست و جای خالیش همیشه‌ما را آزار می‌دهد. بعد از اینکه‌از رختخواب بلند شدم تازه‌فهمیدم که‌در هرجا و هر موضوعی یک خاطره‌ی بسیار شیرین از پدربزرگ به‌خاطر دارم، درست در مقابل آینه‌بودم که‌ناگهان چشمم به‌شانه‌و ریش تراش افتاد و اشک به‌صورت ناخودآگاه‌از چشمانم سرازیر شد.

پدر بزرگ نازنینم عیدت مبارک

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

چند سالی است که‌من بی تو، عیدی ندارم. یعنی تحولی نیست و همه‌چیز در زمان رفتنت متوقف شده‌است. من عید ندارم اما عید تو مبارک عزیزترینم!

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

حلول سال نو به‌همه‌پدران و مادران آسمانی و فوت شده‌مبارک. برای شادی روح همه‌پدران و مادران سفر کرده‌و در گذشته‌صلوات.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

اکنون یک سال است که‌جای خالی تو در زندگی، خانه‌و قلب من حس می‌شود و نمی توانم هیچ جایگزینی را برای تو پیدا کنم زیرا که‌تو بنیان اصلی خانه‌و کاشانه‌ی ما بوده‌ای و بعد از رفتنت دیگر هیچ چیز مانند قبل تکرار نشد و تکرار نیز نمی شود زیرا که‌تو شمع و چراغ پر نور خانه‌بودی و بعد از اینکه‌رفتی چراغ و نور خانه‌از بین رفت و برای ابد خاموش شد، این خانه‌تا ابدیت خاموش می‌ماند و همیشه‌فکر و ذکر تو در قلب و ذهن ما خواهد بود و هیچ گاه‌تو را فراموش نخواهیم کرد.

عیدت مبارک بهترینم

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

شد فصل بهار و شدم از غصه‌هلاک

دارم جگری کباب و چشمی اشک آلود

گلها همه‌سر ز خاک بیرون کردند

الا گل من که‌سر فرو برده‌به‌خاک

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

خودم را به‌چیزهای زیادی شبیه‌کردم تا در فراق تو شعری تازه‌بگویم

اما برعکس شد

همهء آن چیزها شبیه‌تو شدند و درد فراق گرفتند

عیدت مبارک

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

دلم غرق تماشا بود ، رفتی

میان اشک و آه‌و دود ، رفتی

کنار حسرتی دیرینه‌ماندم

برادر من ، داداش من ، زود رفتی . . .

عیدت مبارک

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

باز هم بهار و سالی بی تو فرا رسید. امسال هم همچون سال های گذشته‌سفره‌هفت سین را روی سنگ مزار تو چیده‌ام تا با هم سال را تحویل کنیم. تو در آسمان و من در زمین!

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

دلم از نبودنت پر است.

آنقدر که‌اضافه‌اش از چشمانم می‌چکد!!!

عیدت مبارک

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

مامان مهربونم اگرچه‌کنارم نیستی، ولی وجودتو همیشه‌در کنارم حس می‌کنم و می‌دونم همیشه‌مواظبم هستی … دوستت دارم و همیشه‌دل تنگم که‌فقط یک بار دیگه‌دستانتو بگیرم.

عیدت مبارک

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

- عزیز از دست رفته! هیچ بهاری بی تو، بهار نیست. بهارهای بی تو، همه‌زمستانند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : fenjanmag.ir

جملات زیبا ویژه عید نوروز برای عزیزان آسمانی

باز هم عید است و نبود عزیزان آسمانی بزرگترین غصه بر دل نشسته بسیاری از ما. اما باید زندگی کرد حتی با خاطرات عزیزان آسمانی‌مان.

جملات زیبا ویژه عید نوروز برای عزیزان آسمانی

باز هم عید است و نبود عزیزان آسمانی بزرگترین غصه بر دل نشسته بسیاری از ما. اما باید زندگی کرد حتی با خاطرات عزیزان آسمانی‌مان.

زمان تقریبی مطالعه :

6 دقیقه

تاریخ : شنبه 1399/12/23 ساعت 09:50

امسال وقتی سر سفره هفت سین نشسته اید و در شروع سال تحویل؛ دستان مادر خود را محکم بگیرد و ببوسید، شاید امسال اولین سالی باشد که خیلی ها هنگام تحویل سال کنار خاک مادر نشسته باشند و در حسرت بوسیدن دستان او اشک می ریزند.

دلنوشته هایی برای تبریک نوروز عزیزان آسمانی

- باز هم بهار و سالی بی تو فرا رسید. امسال هم همچون سال‌های گذشته سفره هفت سین را روی سنگ مزار تو چیده‌ام تا با هم سال را تحویل کنیم. تو در آسمان و من در زمین!

*********

- تحویل سال نزدیک است. هفت سین را می‌چینم.

مامان مهربونم اگرچه کنارم نیستی، ولی وجودتو همیشه در کنارم حس می‌کنم و می‌دونم همیشه مواظبم هستی … دوستت دارم و همیشه دل تنگم که فقط یک بار دیگه دستانتو بگیرم.

سین اول: سبزی یاد تو.

بیشتر بخوانید:

متن و عکس نوشته برای تبریک عید نوروز مادران فوت شده

سین دوم: سرازیری غم‌ روزهای بی تو.

سین سوم: سزای ناشکری من در ایام حضورت.

سین چهارم: سیمای عکس قاب شده تو.

سین پنجم: ساقه خشکیده گلدان.

سین ششم: سراب بودن تو.

سین هفتم: سوز دل من.

*********

- عزیز از دست رفته! هیچ بهاری بی تو، بهار نیست. بهارهای بی تو، همه زمستانند.

*********

- ای کاش امشب و در این لحظات آغاز سال نو در کنارم بودی و عید را برایم معنا می‌کردی که از سالی که نیستی، هرگز عید نداشته ام. عزیز از دست رفته، عیدت مبارک!

*********

- هفت سین امسال من، باز هم تو را کم دارد. این هفت سین بدون تو هفت سین نیست. چگونه بی تو سال را تحویل کنم ای عزیز آسمانی من.

*********

- امسال، نخستین سالی است که در کنار ما نیستی و ما با مرور خاطرات ایام بودنت، سال نو را آغاز می‌کنیم. آسمانی من! عیدت مبارک که بی تو، عیدی نداریم.

*********

- سالی نو فرا رسیده و تو تنها گمشده این ایام من هستی. عزیز از دست رفته من وعده دیدار به قیامت. سال نو مبارک.

*********

- چند سالی است که من بی تو، عیدی ندارم. یعنی تحولی نیست و همه چیز در زمان رفتنت متوقف شده است. من عید ندارم اما عید تو مبارک عزیزترینم!

*********

- همه در تکاپوی سال جدید هستند و من در مرور خاطرات تو هستم. تا کی نیستی و من باید با خاطراتم زندگی کنم؟ کِی و کجا می‌توان تو را دید که بهار من؟

*********

- سال نو را نه بی تو! که با تو آغاز می‌کنم. تو رفتی اما یاد تو هر لجظه و همه جا با من است و نبودت را در باورم نمی‌کنجاند. سال نو مبارک.

*********

- عید امسال هم باید تنها باشم و تو نیستی. ای کاش حال تنهایی مرا در لحظه تحویل سال می‌دانستی که چه غمگینانه به آیینه خیره می‌شوم. عیدت مبارک ای آسمانی.

*********

- امسال تو در کنار خدایی و من اینجا تنها. تو چگونه سال را تحویل می‌کنی و من چگونه؟ ای کار بودی و باز هم با گرمای وجودت معنای سال جدید را اثبات می‌کردی. عیدت مبارک!

*********

- و باز هم بهار، باز هم سالی جدید. باز هم تداعی نبود تو و باز هم دنیای بی تو. من چگونه سال را تحویل کنم بی حضور تو؟!

*********

- مادر عزیزم سخت دلتنگم سپردمت به خدا دعا میکنم که همواره در بهشت ابد مخلد و از نعمت های بهشتی متنعم باشی یاد و خاطره ات تا همیشه در قلب ماست.

*********

- بهار آمد تا به ما اثبات کند قیامت را.

بیشتر بخوانید:

متن و شعرهای زیبا در وصف امیرالمومنین

زنده شدن مردگان را. و من در انتظار این روز می‌نشینم تا باز هم تو را ببینم و بی شک آن روز، برای من عید است. عیدت مبارک ای رفته از دست.

*********

- تحویل سال نو بدون تو! سال من بدون تو تحویل نمی‌شود. سالی که تو را از من گرفت همان بهتر که تا سالیان سال بماند. تحویل شود که چه؟ اصلا سالی که تو در آن نیستی نباید تحویل شود.

*********

- بی تو، بدون تو چگونه من سال را تحویل کنم؟! با چه امیدی و چه آرزو کنم؟! اصلا چرا سال را عوض کنم؟!

*********

- مادرم از وقتی که تو رفتی، هیچ سالی برایم تحویل نشد. گویا زمان در لحظه فوت تو متوقف شد و دیگر زمان نچرخید. همه جشن سال حدید را گرفته‌اند و من عزای نبودن تو را.

*********

- مادر آسمانی من تو نیستی و سال‌ها بدون تو می‌گذرند. نه بهار با زمستان فرقی دارد و نه شب با روز. می‌خواهد عید باشد و می خواهد نباشد. تو باید باشی که دیگر نیستی. هر چه می‌خواهد بشود، بشود دیگر مهم نیست.

*********

- می‌گویند عید است اما نیست! آخر مگر می‌شود بدون تو سال و زندگی و زمان عوض شود؟! از وقتی که تو رفتی همه چیز تکراری است و دلگیر. هیچ چیز زیبا و جذاب نیست به جر یاد خاطرات روزهای با تو بودن.

*********

- من چگونه تنهایی پای سفره هفت سینی بنشینم که تو دیگر نیستی؟ اصلا چه عیدی و چه هفت سینی؟ من نمی‌خواهم عیدی که تو نباشی را.

*********

- عزیزترینم ﺳﻼﻡ. ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﭼﻪ ﺧﺒﺮ؟ ﻣﯿﻬﻤﺎﻧﯽ ﺧﺪﺍ ﺗﻤﺎﻡ ﻧﺸﺪ ﮐﻪ ﺑﺮﮔﺮﺩﯼ؟ ﻣﺮﺍ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﺗﺎ ﺩﺳﺘﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺭﺳﻢ ﺍﺩﺏ ﺑﺮ ﺩﯾﺪﻩ ﺑﮕﺬﺍﺭﻡ. ﻣﺮﺍ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﻫﻢ ﺳﻦ ﺗﻮ می‌ﺸﻮﻡ. عزیز از دست رفته، ﺁﻏﻮﺵ ﺗﻮ ﺍﻣﻦ‌ﺗﺮﯾﻦ ﺟﺎﯼ ﺟﻬﺎﻥ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ‌ﺍﺵ ﺁﺭﺯﻭیم ﺷﺪه است. امسال هم نیستی.

*********

- حلول سال نو به همه پدران و مادران آسمانی و فوت شده مبارک. برای شادی روح همه پدران و مادران سفر کرده و در گذشته صلوات.

*********

- عید نوروز بدون مادر و جای خالی آن ها در کنار سفره هفت سین یکی از غمگین ترین صحنه برای فرزندان است و جای خالی مادر، تصور کتاب قرآن بدون اسکناس‌های تا نخورده عیدی، تصور سال اینکه بجای بوسیدن روی ماهش سنگ بی جان و سیاه را در آغوش بگیری و ببوسی از تلخ ترین روزهای سال است.

*********

- خیلی دلم می‌خواست با بهار که همه چی جان می‌گیرد و زنده می‌شود تو هم جان بگیری و زنده شوی. لیک افسوس… عیدت مبارک عزیز از دست رفته من.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : article.tebyan.net

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب