سایت ثبت نام مدرسه نمونه دولتیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سایت ثبت نام مدرسه نمونه دولتی را از این سایت دریافت کنید.

سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401

سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402 مراحل نام نویسی ازمون ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ لینک مستقیم سامانه اینترنتی اداره آموزش و پرورش استان ها

سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402

مرکز ایران مشاوره ۴۰ نظرها

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس با مشاوران متخصص نمونه دولتی از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از سراسر کشور : 9099072938

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

مدارس نمونه مردمی و یا نمونه دولتی از سطح کیفیت آموزشی و رفاهی بالایی برخوردار هستند و هر ساله در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم از دانش آموزان باهوش و با استعداد ثبت نام به عمل می آورند. البته در چند سال اخیر، آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم حذف شده و پذیرش آن ها بر اساس سوابق تحصیلی و به صورت مراجعه حضوری انجام می شود.

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم در هر استان به صورت مجزا و از طریق سایت نام نویسی اداره آموزش و پرورش محل زندگی دانش آموزان صورت می گیرد. به همین منظور، در ادامه مطلب، لینک مستقیم سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هر استان و نحوه نام نویسی و… را ذکر کرده ایم.

ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش هر استان صورت می پذیرد.

سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402

همان طور که گفته شد، آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم حذف شده و نحوه گزینش دانش آموزان این مقطع، براساس سوابق تحصیلی خواهد بود؛ به دنبال این موضوع، هیچ نام نویسی الکترونیکی انجام نمی شود و ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی برای ورود به مقطع هفتم دوره متوسطه اول، فقط به صورت حضوری از طریق مدارس پذیرنده انجام خواهد شد.

طبق دستوالعمل صادر شده در خصوص نام نویسی آزمون ورودی پایه نهم به دهم، دانش آموزان می بایست جهت ثبت نام، در تاریخ 30 فروردین ماه الی 10 اردیبهشت ماه 1401 به سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم آموزش و پرورش استان محل سکونت خود مراجعه نمایند. با توجه به این که ثبت نام داوطلبان به صورت استانی انجام می شود، لینک مستقیم سامانه نام نویسی تمامی استان ها را در جدول زیر ارائه نموده ایم.

سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم 1401 – 1402استان آدرس سامانه

آذربایجان شرقی namatest.ir

آذربایجان غربی snj.awaedu.ir

اردبیل 217.219.153.218

اصفهان sanjesh.isfedu.ir

البرز sanjesh.alborzedu.ir

ایلام ilam.natije.ir

بوشهر buedu.ir

تهران azmoon.tehranedu.ir

تهران (شهرستان ها) sanjesh.teo.ir

چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir

خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir

خراسان رضوی 10.69.78.13

خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir

خوزستان azmoon.khouzedu.ir

زنجان sabtenam.zanjanedu.ir

سمنان iranschl.ir

سیستان و بلوچستان 78.38.114.105

فارس sanjesh.farsedu.ir

قزوین nemooneh.qazvinedu.ir

قم qom.natije.ir

کردستان 10.249.7.204

کرمان sanjesh.kermanedu.ir

کرمانشاه azmoonkedu.ir

کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir

گلستان nemooneh.goledu.ir

گیلان sanjesh.giledu.ir

لرستان lorestan.natije.ir

مازندران 217.219.172.53

مرکزی markazi.natije.ir

هرمزگان 10.187.50.20

همدان hamedan.natije.ir

یزد result.yazdedu.ir

مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402

با توجه به این که ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت استانی برگزار می شود، نمی توان اطلاعات دقیق را از روند نام نویسی داوطلبان ارائه نمود. اما روند کلی و همچنین مراحلی که هر یک از دانش آموزان می بایست در راستای نام نویسی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به انجام برسانند، در ادامه ذکر شده است.

ورود به سایت ثبت نام اداره آموزش و پرورش استان محل سکونت خود

درج کد ملی و رمز همگام

تکمیل کادرهای مربوطه با مشخصاتی مانند: نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت، نام و کد دبیرستان، منطقه و استان محل تحصیل و مشخص نمودن نوع سهمیه

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

دریافت رسید و شماره پیگیری

در سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم دانش آموزان می توانند هزینه مربوط به شرکت در این آزمون را پرداخت نمایند. همچنین برای دریافت دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم و اطلاع از زمان نام نویسی، کارت ورود به جلسه و همچنین روز برگزاری آزمون مذکور، می توانید به سایت مربوط به اداره آموزش و پرورش استان محل زندگی خود مراجعه کنید.

سوالات متداول 

1- ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه ششم 1401 - 1402 از چه طریقی انجام می شود؟

برای ورود به مدارس نمونه دولتی این پایه آزمونی برگزار نمی گردد و پذیرش دانش آموزان بر اساس سوابق تحصیلی و مراجعه حضوری به مدرسه صورت می گیرد.

2- برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم 1401 - 1402 به چه سایتی باید مراجعه کرد؟

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : iranmoshavere.com

سایت نمونه دولتی

در این مقاله هیوا درباره سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی در سال تحصیلی 1401 - 1402 و همچنین سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی اطلاعاتی ارائه شده است.

سایت ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی

دانش آموزان پایه دهم برای ورود به مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402 باید در زمانی که وزارت آموزش و پرورش اعلام می کند، با مراجعه به سایت نمونه دولتی استان محل زندگی خود، ثبت نام خود را انجام دهند.

برای مشاوره سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402

برای مشاوره سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، با کسب مجوز از وزارت آموزش پرورش و به صورت استانی انجام می شود. به این صورت که آموزش و پرورش هر استان دارای سایت ثبت نامی مجزا بوده و داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نامی استان خود می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

با توجه به تغییرات گسترده ای که در نحوه برگزاری آزمون های نمونه دولتی انجام شده است. ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت اینترنتی انجام می شود و مدارس هیچ مسئولیتی در قبال ثبت نام دانش آموزان ندارند. به همین دلیل و به منظور راحتی دانش آموزان و اولیای گرامی، در ادامه به بررسی سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402 پرداخته ایم.

سایت ثبت نام نمونه دولتی 1401 - 1402

داوطلبان برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402 می بایست به سایت ثبت نام استانی مراجعه نموده و فرم ثبت نام خود را در سایت نمونه دولتی نهم به دهم مخصوص استان خود تکمیل نمایند. در ادامه می توانید سایت ثبت نام هر استان را در جدول زیر مشاهده نمایید.

نام استان آدرس سامانه نام استان آدرس سامانه

آذربایجان شرقی namatest.ir سیستان و بلوچستان 78.38.114.105

آذربایجان غربی snj.awaedu.ir فارس

sanjesh.farsedu.ir

اردبیل 217.219.153.218 قزوین nemooneh.qazvinedu.ir

اصفهان

sanjesh.isfedu.ir

قم

asazmoon.qomedu.ir

البرز azmoon.albmedu.ir کردستان

azmoon-kurd.medu.ir

ایلام ilam.natije.ir کرمان sanjesh.kermanedu.ir

بوشهر

sanjesh.buedu.ir

کرمانشاه azmoonkedu.ir

تهران

azmoon.tehranedu.ir

کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir

شهرستان های تهران sanjesh.teo.ir گلستان nemooneh.goledu.ir

چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir گیلان

sanjesh.giledu.ir

خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir لرستان lorestan.natije.ir

خراسان رضوی

10.69.78.13

مازندران 217.219.172.53

خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir مرکزی markazi.natije.ir

خوزستان azmoon.khouzedu.ir هرمزگان 10.187.50.22

زنجان sabtenam.zanjanedu.ir همدان hamedan.natije.ir

سمنان iranschl.ir یزد result.yazdedu.ir

درصدهای لازم برای قبولی در آزمون نمونه دولتی یکی از مهم ترین عوامل در مسیر پذیرفته شدن در مدارس نمونه دولتی می باشد. بنابراین دانش آموزان با مشاهده نمونه کارنامه و درصد های آنها می توانند ذهن خود را برای پاسخگویی بهتر به سوالات نمونه دولتی آماده سازند.ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402 از 30 فروردین ماه آغاز خواهد شد.

دانش آموزان علاقه مند به ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی می توانند با مطالعه مقاله زیر از نحوه ثبت نام در این نوع مدارس اطلاعات کافی را کسب و مراحل ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 را بیاموزند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون نمونه دولتی

سایت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402

داوطلبان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402، 4 الی 5 روز قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی می بایست منتظر انتشار کارت ورود به جلسه باشند.

متقاضیانی که در سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و یا سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir نام نویسی خود را انجام داده اند، می توانند با مراجعه به سایت مذکور کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

لازم به ذکر است داوطلبان می بایست به محض اعلام زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 فورا برای دریافت آن به دلیل جلوگیری از ترافیک زیاد بر سایت اقدام نمایند.

این متقاضیان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ باید برای ثبت مهر روی این کارت به مدرسه در حال تحصیل خود مراجعه نمایند. اطلاعات مندرج بر روی این کارت شامل شماره داوطلبی و حوزه برگزاری آزمون می باشد.

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی بر روی کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی درج شده و دانش آموزان نیز می توانند با مطالعه مقاله زیر از زمان دقیق این آزمون مطلع شوند.

بیشتر بخوانید: زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.heyvagroup.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب