عکس های عروسی بهاره رهنما

عکس های عروسی بهاره رهنمامهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

عکس های عروسی بهاره رهنما را از این سایت دریافت کنید.

همه چیز درباره عروسی بهاره رهنما و همسر جدیدش

همه چیز درباره عروسی بهاره رهنما و همسر جدیدش ،عروسی بهاره رهنما،مراسم ازدواج بهاره رهنما،عروسی بهاره رهنما و همسر جدیدش،تصاویر بهاره رهنما

همه چیز درباره عروسی بهاره رهنما و همسر جدیدش

مجموعه : اخبار سینما

همۀ چیز درمورد عروسی بهاره رهنما و همسر جدیدش 

عروسی بهاره رهنما شنبه شب برگزار شد و همه ي مخاطبین را در بهت فرو برد, اکنون باید ببینیم که داماد و عروس چه ماجراهایی با هم در روز عروسی داشته اند. جشن عروسی بهاره رهنما , واکنش آغاز برخی از ما,بنا به سوابق ذهنی که از بازیگران داریم, این بودکه “حتماً گریم نقش جدیدش هست” اما با دقت اکثر به عکس و کپشن, دوزاری‌مان می‌افتاد :

بهاره‌ رهنما بازیگر مفید کشورمان که مدتی هست از همسر سابقش “پیمان قاسم‌ خانی”فیلم نامه‌نویس و کارگردانِ آثار خنده دار کشورمان جدا شده, این بار با فردی به نام “امیر خسرو عباسی” مالک یک برند آرایشی بهداشتی‌ مطرح, ازدواج کرده است

و هنوز در فضای خارق العاده کلیت ماجرا بودیم که عکس‌هاي جدیدی, توسطِ خود بانو بازیگر,در پیج اینستاگرام 2 میلیون و 600 هزار فالوئری و کانال تلگرامی‌اش که صبح حدود 6 هزار ممبر داشت اما با انتشار اکثر عکس‌هاي این مراسم خصوصی به حدود 20 هزار ممبر رسید, پشت سر هم منتشر شد

و نزدیکی ها بعد از ظهر بود که کلیپی هم متشکل از عکس‌ عقد و حلقه‌ها و سفر و زیارت و خلاصه دونفری‌ هاي بانو رهنما و همسرشان, از راه رسید و دست به دست شد!

در کشور و فرهنگ ما, جشن عروسی افراد به ویژه چهره هاي مشهور یک رخداد خصوصی هست وحتی افراد عادی دوست ندارند عکس و فیلم مراسم شان بین عموم دست به دست شود,چه برسد به چهره‌هاي دنیای ورزش و هنر و سلبریتی‌ها. از آن جا که معمولاً همین سلبریتی‌ها و به شکل خاص,

خود سرکارخانم رهنما از مدافعان سرسخت احترام به حریم خصوصی افراد و چهره‌ها هستندو کافی هست هنگامِ بحران‌هایي مانند جدایی و اختلافات خانوادگی, مردم و طرفدارانشان بپرسند:”چرا و ماجرا چیست”؟ تا اعتراضی به این مضمون داشته باشند که: هر شخصی, حتی چهره‌ها,

حق دارند حریم شخصی خودشان را داشته باشند و درمورد رویدادهاِ زندگی خصوصی‌شان به هیچ کس توضیح ندهند,انتشار بی‌محابای عکس و فیلم‌هاي جشن عروسی, حرکت بسیار عجیبی بود.پرونده امروز زندگی‌درود, قرار هست به بررسی ابعاد رخداد دیروز بپردازد. اگر شما هم مانند ما, فکـتان افتاده

و هنوز جمع نشده, همراهمان باشید تا ضمن بازبینی خصوصیت‌هاي این عروس و داماد و جشنشان,هم گریزی بزنیم به رویدادها تقریباً نمونه و هم برای چندمین بار اعتراض کنیم که:شما بانو یا آقای سلبریتی! تکلیف ما را روشن کن: سرانجام زندگی شخصی تو,یک حریم خصوصی و متعلق به خودت هست یا یک فضای عمومی و جولانگاه مردم؟

*همۀ دعوتید

بانو رهنما این‎بار هم طبق روال مادام العمر‎اش طرحی نو درانداخت و هوادارانش را خیلی خودمانی و محرم دانست و عکس‎هاي عروسی‎اش را هم از زوایای گوناگون منتشر کرد. بهاره رهنما, هم‌چنین کاملا سخاوتمندانه و بدون نگرانی از لوث شدن زحماتش برای خاص برگزار شدنِ مراسم ازدواج خود, از تک تک لحظات عروسی

فیلم و عکس گرفته, در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرامش منتشر کرده‎ و درمورد همه ي‎شان اطلاعات جامع و کاملی در اختیار بیش از دو میلیون مخاطبش قرار داده‎‎هست;

یعنی شما ممکن هست جزئیات مراسم ازدواج خودتان را دقیق به یاد نداشته‎باشید ولی هم اکنون دقیقا می‌دانیدآرایش, تاج, دسته‌گل, لباس و کیک عروس بانو کار چه کسی هست, تشریفات را کدام موسسه برعهده داشتهو کدام استودیوی عکاسی, عکس‎هایي چنین باکیفیت انداخته‎هست.

تاج عروس بانو با سه حرف “ع”, “ش” و “ق” طراحی شده تا به‎خوبی نشان دهنده عشق پرشور زوج ها باشدو با نگین‎هاي فراوان تزیین شده‎ هست; کیک سفید سه طبقه, گردن‎بند بلند مزین به نام الله و ژست‎هاي عاشقانه در زوایای گوناگون هم سوژه بقیه عکس‎هاست. جشن پیوند “بهاره” و “امیرخسرو” هم در یک باغ پرشکوه برگزار شده و میزبان افراد شناخته‎شده‎اي بوده ‏هست.

بانو رهنما فعلاً درگیرودار جشن و سرور هست و بزرگترین دغدغه‎اش این هست که تعدادی “پیج فیک” اینستاگرامی با عکس و نام او ساخته شده و از هوادارانش می‎خواهد این پیج‎ هاي غیرواقعی را “ریپورت” کنند اما باید دید بعد از گذشت زمانی از این خوشحالی و ذوق‎زدگی, در دنیای مجازی و حقیقی, گنجایش بردباری تبعات کارش ” رونمایی از شخصی‌ترین لحظات زندگی را دارد یا باز می‎خواهد دیگران را به فضولی و سرک کشیدن در زندگی خصوصی‎اش متهم کند؟

*واکنش سلبریتی‌هایي که عکس عروسی‌شان لو رفت, چه بود؟

یکی از تلخ ترین اتفاقاتی که ممکن هست برای یک سلبریتی بیفتد, لو رفتن و دست به دست شدن عکس هاو فیلم‌هاي خصوصی‌اش هست و اگر این عکس‌ها متعلق به یکی از خصوصی‌ترین رویدادها زندگی هر شخصیعنی جشن ازدواج باشد, شرایط بدتر می‌شود و اینگونه رویدادها گرچه نادر, به طور معمول و طبیعی با واکنشآن چهره به شکایت از مسببان آن ختم میشود.

یکی از قدیمی ترین رویدادها در این اساس, لو رفتن عکسهای مراسم ازدواج یک فوتبالیست پرطرفدار در اوایل دهه 80 بودکه به سرعت اکران شد. ظاهراً فردی از داخل مراسم این عکس ها را گرفته و در ادامه منتشر کرده بودکه با شکایت آن فوتبالیست همراه شد. منتشر شدن ویدیو عروسی یک بازیگر زن هم در سال 86,صدمات روحی زیادی به او و خانواده اش وارد کرد و این بازیگر زن بعد از اکران شدن آن فیلم, تا مدت ها منزوی شد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.parsnaz.com

عکس های عروسی بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی + فیلم ازدواج

عکس های عروسی بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد. امیرخسرو عباسی مالک برند بهداشتی هاینس و آرایشی ژاکسی ازدواج کرد.

عکس های عروسی بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی + فیلم ازدواج

نادری زاده عکس بازیگران, عکس یک نظر 1,025 بازدید

عکس های عروسی بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی + فیلم ازدواج

عکس های عروسی بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی + فیلم ازدواج

عروسی بهاره رهنما

عکس های عروسی بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد. وی دیشب با امیرخسرو عباسی مالک برند بهداشتی هاینس و آرایشی ژاکسی ازدواج کرد.

عکس های عروسی بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی + فیلم ازدواج

همسر دوم بهاره رهنما کارآفرین برتر در سال های اخیر انتخاب شده بود و مالک برند محصولات آرایشی و بهداشتی هاینس و ژاکسی است که بازیگر کشورمان به عنوان مدلینگ تبلیغاتی فعالیت می کرد.

عکس های عروسی بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی + فیلم ازدواج

برند بهداشتی هاینس و آرایشی ژاکسی با مدیریت مهندس امیرخسرو عباسی اداره میشود و تحت عنوان تجاری گروه پارس فعالیت می کند. گروه پارس پخــش با دو برنـد HIGHNESS و JUXI شروع به کار کرد و موفقیت زیادی را در این راه کسب کرده است.

عکس های عروسی بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی + فیلم ازدواج

اولین کرم شتر مرغ در این برند آرایشی توسط مهندس عباسی تولید شد. ماجرای آشنایی آنها نیز در همین تبلیغات آغاز شد.

عکس های عروسی بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی + فیلم ازدواج

دانلود فیلم بهاره رهنما

گردآوری: برترینا https://bartarina.com

مطالب مرتبط

ازدواج دوم بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی 4 شهریور 96 + عروسی

عکس آزاده نامداری در مراسم عروسی بهاره رهنما با چادر

توهین به تکتم رضایی طراح لباس بهاره رهنما + واکنش تکتم رضایی

اشتباه باورنکردنی بهاره رهنما در توییتر

عکس دختر امیر خسرو عباسی همسر دوم بهاره رهنما

فیلم مراسم عقد بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی در حرم امام رضا

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : bartarina.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب