پخش زنده بازی رئال مادرید مایورکامهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

پخش زنده بازی رئال مادرید مایورکا را از این سایت دریافت کنید.

آنتن

.سامانه برخط پخش برنامه های ویدیویی. در این سامانه شما می توانید برنامه های زنده و آرشیو را از طریق وب سایت آنتن یا اپلیکیشن تلفن همراه تماشا کنید

لیست برنامه‌ها

امروز یکشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۰ -

والیبال لهستان - ایتالیا

فینال والیبال قهرمانی جهان

-

فوتبال یوونتوس - سالرنیتانا

هفته 6 سری آ ایتالیا

-

فوتبال موناکو - لیون

هفته 7 لیگ یک فرانسه

-

فوتبال رئال بتیس - ویارئال

هفته 5 لالیگا فردا دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۱ -

فوتبال بوکاجونیورز - ریورپلاته

هفته 18 لیگ برتر آرژانتین

تنیس کارلوس آلکاراز - کسپر رود

فینال تنیس 2000 امتیازی آزاد آمریکا

لیگ اسنوکر باشگاه های کشور

اسنوکر یادواره شهید مدافع حرم سید هادی سلطانزاده

مسابقات کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۲

کشتی قهرمانی جهان - صربستان

مسابقات کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۲

کشتی قهرمانی جهان - صربستان

-

فوتبال امپولی - آاس رم

هفته 6 سری آ ایتالیا

سه شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۲

مسابقات کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۲

کشتی قهرمانی جهان - صربستان

مسابقات کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۲

کشتی قهرمانی جهان - صربستان

-

فوتبال اسپورتینگ - تاتنهام

لیگ قهرمانان اروپا -

فوتبال ویکتوریا پلژن - اینتر

لیگ قهرمانان اروپا -

فوتبال لیورپول - آژاکس

لیگ قهرمانان اروپا -

فوتبال بایرن مونیخ - بارسلونا

لیگ قهرمانان اروپا -

فوتبال پورتو - کلوب بروژ

لیگ قهرمانان اروپا -

فوتبال بایرلورکوزن - اتلتیکومادرید

لیگ قهرمانان اروپا -

فوتبال رنجرز - ناپولی

لیگ قهرمانان اروپا چهار شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۳ -

فوتبال میلان - دیناموزاگرب

لیگ قهرمانان اروپا -

-

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.anten.ir

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا – تی وی تو

بازی زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا امروز - پخش زنده بازی رئال مادرید مایورکا - گزارش آنلاین بازی زنده رئال مادرید مایورکا را رایگان تماشا کنید

بازی زنده رئال مادرید مایورکا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید مایورکا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید مایورکا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی رئال مادرید مایورکا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی رئال مادرید مایورکا را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی رئال مادرید مایورکا، شما می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید مایورکا را در همین صفحه دنبال کنید.

در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید مایورکا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید مایورکا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا

مایورکا و رئال مادرید مقابل هم صف آرایی کردند.رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۶، روی همکاری کروس و وینیسیوس، یک موقعیت خوب نصیب بنزما شد اما ضربه او را سرخیو ریکو دفع کرد.

برتری رئال ادامه داشت اما در دقیقه ۱۱ این مایورکا بود که صاحب یک موقعیت خوب شد و می توانست به گل برسد ولی ضربه موریکی روی ارسال خطرناک اولیوان از کنار دروازه به بیرون رفت.

حملات دو تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۲۷پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا ، روی پاس خوب بابا، این اولیوان بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را کورتوا به خوبی مهار کرد.

یک دقیقه بعد همکاری وینیسیوس و بنزما، موقعیتی خوب برای کروس ایجاد کرد اما شوت خطرناک او از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۳۵ مایورکا بار دیگر صاحب موقعیت شد اما این بار هم ضربه مافئو با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقایق پایانی این رئالی ها بودند که بر بازی مسلط شدند و در دقایق ۴۱ و ۴۳ صاحب دو موقعیت خوب شدند اما ضربات کروس و وینیسیوس راهی به چارچوب دروازه مایورکا پیدا نکرد و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد تا اینکه در دقیقه ۵۵، وینیسیوس رئال را به گل اول رساند. روی پرس سنگین والورده بود که بابا پشت محوطه جریمه مایورکا توپ را از دست داد و با پاس بنزما، وینیسیوس دروازه را باز کرد.

بعد از این گل این تیم میزبان بود که حملات خطرناک تری روی دروازه رئال داشت اما واکنش های خوب کورتوا، دروازه میهمان را بسته نگه داشت.

در ادامه پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا رئالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه ۷۵ به گل دوم رسیدند. خطای اولیوان روی وینیسیوس درون محوطه جریمه مایورکا باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. بنزما پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه محکم کار را تمام کرد.

فشار رئال بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۸۲ این تیم به گل سوم رسید. این بار مارسلو بود که در نقش گلساز ظاهر شد و ارسال خطرناک او را بنزما با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا اختلاف به سه گل افزایش پیدا کند.

در دقایق پایانی رئالی ها فرصت داشتند تا به گل های بعدی برسند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه ۳-۰ به پایان رسید.

مایورکا  رئال مادرید

۳۷% مالکیت ۶۳% ۳ شوت در چارچوب  ۵

۷ شوت خارج از چارچوب ۳

۲ مهار دروازه بان ۳ ۳۳۵ تعداد پاس ۵۷۷ ۲۶۶ پاس صحیح ۵۰۳ ۱۹ سانتر ۱۰ ۱ کرنر ۶ ۱۳ خطا ۱۵ ۰ آفساید ۴ ۳ کارت زرد ۳

پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا

رئال مادرید در هفته ششم از رقابت‌های لالیگای اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو از رئال مایورکا میزبانی کرد و به برتری بزرگ شش بر یک دست یافت.

در این بازی ابتدا کریم بنزما در دقیقه ۳ و سپس مارکو آسنسیو در دقیقه ۲۴ دو بار میزبان را پیش انداختند. تیم مایورکا در ادامه روی دروازه رئال فشار وارد کرد که در دقیقه ۲۵ مزد آن را گرفت، جایی که کینگ‌اِن‌لی روی پاس متیو هوپ دروازه کورتوا را گشود. هنوز خوشحالی پس از گل در رختکن مهمان پایان نیافته بود که مارکو آسنسیو در دقیقه ۲۹ با پاس بنزما اختلاف را دوبرابر ساخت تا نیمه اول با برتری رئالی‌ها خاتمه یابد.

در نیمه دوم نیز شاهد سه گل دیگر بودیم که پس از پذیرفته نشدن گل دقیقه ۴۹ بنزما، روی پاس این بازیکن آسنسیو در دقیقه ۵۵، خود بنزما در دقیقه ۷۸ (با پاس دیوید آلابا) و ایسکو (با پاس وینیسیوس) در دقیقه ۸۴ نتیجه را ۶ بر ۰ ساختند.

در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید مایورکا با این برتری شاگردان آنچلوتی ۱۶ امتیازی شدند و در صدر جایگاه شان را مستحکم ساختند.

رئال مادرید  مایورکا

۵۹% مالکیت ۴۱% ۱۲ شوت در چارچوب  ۵

۴ شوت خارج از چارچوب ۷

۴ مهار دروازه بان ۵ ۵۳۴ تعداد پاس ۳۶۶ ۴۷۵ پاس صحیح ۳۱۲ ۱۳ سانتر ۱۰ ۳ کرنر ۲ ۱۸ خطا ۸ ۲ آفساید ۰ ۲ کارت زرد ۱

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا

رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در دقیقه هفت دروازه مایورکا را باز کند، اما رینا در دو صحنه متوالی موفق شد ضربات کریم بنزما و گرت بیل را به خوبی دفع کند.در دقیقه ۱۰ و بعد از دفع شدن ارسال رودریگز، بابا فرصت خوبی برای باز کردن دروازه رئال مادرید داشت، اما ضربه او با مهار کورتوا همراه شد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : tveto.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب