فیلم انفجار در بابل عراق شوملی ۱۴۰۱ | انفجار در کربلا | حادثه امروز کربلافیلم انفجار در بابل عراق ۱۴۰۱ | انفجار در کربلا | حادثه امروز کربلا و شوملی کجاست و تصادف امروز در عراق کشته شدگان شهدا زایران ایرانی در ادامه مطلب.

 حادثه تصادف بابل شوملی عراق و انفجار در منطقه شوملی عراق گفت: در این انفجار تاکنون ۱۱ نفر کشته و ۳۱ نفر دیگر مجروح شده‌اند.‌

وی به شدت حادثه اشاره کرد و یادآور شد: تعداد تلفات این حادثه و ملیت افراد کشته و مصدوم فعلا مشخص نیست و اعلام تعداد قطعی کشته و مجروح نیز نیازمند بررسی بیشتر است.

‌علی‌محمدی در ارتباط با هویت مجروحان حادثه گفت: فعلا هویت مجروحان حادثه برای هلال احمر ایران مشخص نشده است.

آموزش شطرنج با احسان‌قائم‌مقامی | ۲۵٪ تخفیف تابستانه

آموزش شطرنج با احسان‌قائم‌مقامی | ۲۵٪ تخفیف تابستانه


شروع یادگیری

تبلیغ

رئیس جمعیت هلال احمر ایلام خاطر نشان کرد: انتقال مجروحان به داخل ایران انجام نشده و تا زمان بهبود شرایط و تکمیل خدمات درمان آنان و برخورداری از سلامت نسبی در عراق خواهند ماند.

یک خودروی ون برخورد می‌کند، تصریح کرد: به علت ‌اینکه این ون ‌کپسول گاز به همراه داشته ‌انفجار رخ می‌دهد و کامیونی ‌که جلوتر بوده نیز دچار انفجار شده ‌وتعداد قابل توجهی از مسافران در این حادثه فوت و مصدوم شده‌اند.

وی با بیان اینکه آمبولانس‌ها اورژانس عراق بلافاصله مصدمان را به بیمارستان دیوانیه ‌‌منتقل کردند، ادامه داد: ‌‌به دلیل پروتکل‌های عراق، مصدومان باید ابتدا در بیمارستان این کشور بستری شوند و بعد از تعیین تکلیف نسبت به اعزام آنها به ایران اقدام خواهد شد.

معاون مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر  با بیان اینکه در این حادثه برخی‌ مصدومان دچار سوختگی شدید شد‌ه‌اند و آمار دقیقی از ایرانی بودن مصدومان نداریم، خاطرنشان کرد: امکان انتقال مصدومان ‌را طبق قوانین عراق فعلا نداریم‌.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب