نتایج کشتی جهانی

نتایج کشتی جهانی



مهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

نتایج کشتی جهانی را از این سایت دریافت کنید.

گزارش زنده مدال‌ها و نتایج کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2022 + جدول

گزارش لحظه به لحظه از نتایج مسابقات و جدول توزیع مدال‌های رشته کشتی فرنگی در مسابقات کشتی جهانی 2022 صربستان

گزارش زنده مدال‌ها و نتایج کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۲۲ + جدول

کشتیاخبار اختصاصیسایر ورزش ها

آخرین به‌روزرسانی ۱/۰۶/۲۱ ساعت ۲:۰۹:۳۲

@[email protected]#=img=#

9,049اشتراک‌گذاری

برنامه مسابقات کشتی جهانی صربستان در رشته فرنگی مشخص شده است. در این گزارش به صورت لحظه‌به‌لحظه از نتایج مسابقات و مدال‌های مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۲۲ مطلع می‌شوید.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، در پی مشخص شدن برنامه کشتی جهانی ۲۰۲۲، کشتی فرنگی صربستان در حال برگزاری است و در این صفحه می توانید نتایج زنده کشتی فرنگی امروز و مدال های کشتی گیران در این رقابت ها را دنبال کنید.

نتایج کشتی فرنگی صربستان

طبق تاریخ مسابقات جهانی کشتی فرنگی ۲۰۲۲، این مسابقات از جمعه ۱۸ شهریور ماه ۱۴۰۱ با مراسم قرعه کشی کشتی فرنگی صربستان آغاز شده است و ورزشکاران در وزن‌های ۵۵، ۶۰، ۶۳، ۶۷، ۷۲، ۷۷، ۸۲، ۸۷، ۹۷، ۱۳۰ کیلوگرم به رقابت می پردازند. ۱۰ کشتی گیر فرنگی کار کشورمان نیز در اوزان یاد شده به مصاف رقبا می روند و شما می توانید نتایج کشتی فرنگی امروز را در این صفحه دنبال کنید.

گزارش زنده کشتی فرنگی

علاوه بر نتایج، گزارش زنده کشتی فرنگی صربستان را نیز می توانید در این صفحه مشاهده کنید. از شنبه ۱۹ شهریور تا سه شنبه ۲۲ شهریورماه، کشتی فرنگی صربستان برگزار می شود و کشتی گیران بر روی تشک خواهند رفت. نتایج زنده کشتی فرنگی جهانی صربستان اعم از کشتی گیران داخلی و خارجی در این صفحه قابل پیگیری است.

گزارش لحظه به لحظه مسابقات جهانی کشتی فرنگی صربستان ۲۰۲۲:

نتایج زنده کشتی فرنگی صربستان – امروز یک‌‌شنبه ۲۰ شهریور

وزن ۶۳ کیلوگرم: علیرضا نجاتی

علیرضا نجاتی کشتی‌گیر وزن ۶۳ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی کشتی صربستان که با سابقه یک برنز جهانی و مدال‌های رنگارنگ دیگر در سطح جوانان و نوجوانان پای به این مسابقات می‌گذارد، از امیدهای کسب مدال تیم ملی کشتی فرنگی محسوب می‌شود.

– عبدالمحمد پاپی کشتی‌گیر ایرانی‌الاصل تیم ملی آلمان با پیروزی ۸ بر ۰ برابر خوزه رودریگز از مکزیک، حریف علیرضا نجاتی در مرحله بعد شد.

– اریک توربا از مجارستان برابر رضوان آرنات رومانیایی با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد.

– علیرضا نجاتی در اولین دیدار خود به مصاف احمد اویار از ترکیه رفت و با نتیجه ۵ بر ۰ حریف خود را شکست داد.

– لوئیس اورتا سانچز از کوبا توانست الکساندر هیروشین از اوکراین را ضربه فنی کند.

– عبدالجبار جباری نماینده کشور الجزایر با نتیجه ۷ بر یک برابر سباستین ناد از صربستان شکست خورد.

– ارباتو تو از چین با نتیجه ۳ بر ۰ ویرجیل بیکا را شکست داد.

– نیکولای ویچف موفق شد با نتیجه ۹ بر ۰ کایدوناساروف از قزاقستان را در هم بکوبد.

– آکر العبیدی از تیم پناهندگان توانست امرسون فیلیپه گواتمالایی را ضربه فنی کرد.

– ایوان لازاتوویچ کروات با نتیجه ۸-۱ حریف ازبکستانی خود یعنی تورابک تیرکاشف را شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد.

– کریستوبال تورس شیلیایی برابر تینار شارشنبکوف از قرقیزستان ضربه فنی شد و از صعود به مرحله بعد باز ماند.

– ساموئل جونز آمریکایی با نتیجه ۴ بر صفر برابر نیراج از هند شکست خورد.

– ویکتور سیوبانو از رومانی با نتیجه ۴ بر صفر از سد جینسئوب سونگ کره‌ای گذشت.

– الکساندر یورکیانس در یک دیدار یک‌طرفه با نتیجه ۶ بر صفر حریف کنگویی خود یعنی جوردن کایونگو را شکست داد.

– هراکیا پوغوسیان از ارمنستان در دیداری نزدیک با نتیجه ۵ بر دو برابر ریوتو ایکدا ژاپنی برنده شد.

– علیرضا نجاتی در کشتی دور دوم، با نتیجه ۷ بر ۴ برابر عبدالمحمد پاپی کشتی‌گیر ایرانی‌الاصل آلمان به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

– ویکتور سیوبانو از رومانی، آکر العبیدی از تیم پناهندگان را با نتیجه ۹ بر ۰ ضربه فنی کرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد تا به مصاف علیرضا نجاتی برود.

– طالع ممدوف با نتیجه ۷ بر ۳ برابر الکسانتر یورکیانس برنده شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

– لری آبولادزه از گرجستان ارباتو تو از چین را با نتیجه  ۴ بر ۱ شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید.

– رضوان آرنائوت رومانیایی با نتیجه ۵ بر ۱ برابر سباستین ناد از صربستان شکست خورد و از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی باز ماند.

– تینار شارشنبکوف، نیکولای ویچف را با نتیجه ۶ بر ۱ شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

– پوغوسیان از ارمنستان، ایوان لازاتوویچ از کرواسی را کنار زد و حریف سباستین ناد در مرحله یک چهارم نهایی شد.

– لوئیس اورتا سانچز کوبایی حریف هندی خود یعنی نیراج را با نتجیه ۹ بر صفر ضربه فنی کرد و راهی مرحله بعد شد.

– علیرضا نجاتی با نتیجه ۵ بر ۳ از سد قهرمان جهان، ویکتور سیوبانو رومانیایی گذشت و به نیمه نهایی رسید.

– لری آبولادزه گرجستانی و نایب قهرمان سال گذشته جهان با نتیجه ۷ بر ۲ تینار شارشنبکوف قرقیزستانی را شکست داد و حریف نجاتی در مرحله نیمه نهایی وزن ۶۳ کیلوگرم شد.

– طالع ممدوف با پیروزی برابر لوئیس اورتا سانچز راهی مرحله نیمه نهایی شد.

– سباستین ناد با پیروزی ۴ بر ۰ برابر پوغاسیان از ارمنستان، به مرحله نیمه نهایی رسید و حریف طالع ممدوف شد.

-علیرضا نجاتی در دیدار نیمه نهایی وزن ۶۳ کیلوگرم در مقابل لری آبولادزه گرجستانی و نایب قهرمان سال گذشته جهان قرار گرفت که این مصاف در نهایت با پیروزی ۲ بر ۱ آبولادزه به پایان رسید و نجاتی از صعود به فینال مسابقات کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۲ باز ماند.

– سباستین ناد در مرحله نیمه نهایی برابر طالع ممدوف از آذربایجان قرار گرفت و با نتیجه ۵ بر ۰ شکست خورد.

@[email protected]#=img=#

وزن ۶۷ کیلوگرم: محمد رضا گرایی

محمد رضا گرایی ستاره کشتی فرنگی ایران که سابقه یک قهرمانی المپیک و یک قهرمانی جهان را در کارنامه خود می‌بیند، امید اول کاروان کشتی فرنگی ایران برای کسب مدال طلا محسوب می‌شود. محمد رضا گرایی در دور اول از قرعه استراحت بهره‌مند شد و در دور دوم به مصاف برنده دیدار نماینده مجارستان و قرقیزستان خواهد رفت.

– ماته نمس صربستانی با نتیجه ۹ بر ۰ از سد آشو از هند گذشت و به مرحله بعد صعود کرد.

– آمانتور اسماعیلوف با نتیجه ۹ بر ۷ برابر کریسژن وانسزا به پیروزی رسید و حریف محمد رضا گرایی در مرحله بعد شد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : sorkhnews.com

برنامه و نتایج رقابت های کشتی فرنگی و آزاد قهرمانی جهان

برنامه و نتایج کامل مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان در صربستان را در این خبر بخوانید.

خانه منهای فوتبال ورزشی جی پلاس کشتی و رزمی

کد خبر: 1566713 ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ ۲۳:۰۴:۲۵

برنامه و نتایج رقابت های کشتی فرنگی و آزاد قهرمانی جهان

برنامه و نتایج کامل مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان در صربستان را در این خبر بخوانید.

A

کشتی فرنگی

شنبه ۱۹ شهریوروزن 55 کیلوگرم: پویا دادمرز (حذف)وزن 72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری (حذف)وزن 77 کیلوگرم: محمدعلی گرایی (حذف)وزن 87 کیلوگرم: ناصر علیزاده (پنجم)

گزارش تصویری| کشتی فرنگی قهرمانی جهان

یکشنبه ۲۰ شهریوروزن 63 کیلوگرم: علیرضا نجاتی (حذف)وزن 67 کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فینال)وزن 82 کیلوگرم: پژمان پشتام (حذف)وزن 97 کیلوگرم: محمد هادی ساروی (رده بندی)دوشنبه ۲۱ شهریوروزن 60 کیلوگرم: مهدی محسن نژادوزن 130 کیلوگرم: امین میرزازادهمسابقات مقدماتی- شانس مجدد اوزان روز قبل: ساعت 13 تا 17نیمه نهایی: ساعت 19:15 تا 20:15رده بندی و فینال اوزان روز قبل: ساعت 20:30 تا 23:30سه شنبه ۲۲ شهریورمسابقات مقدماتی- شانس مجدد اوزان روز قبل: ساعت 13 تا 17رده بندی و فینال اوزان روز قبل: ساعت 20:30 تا 23:30چهارشنبه ۲۳ شهریور: قرعه کشی کشتی آزاد

کشتی آزاد

پنج شنبه ۲۴ شهریوروزن 70 کیلوگرم: امیرمحمد یزدانیوزن 79 کیلوگرم: محمد نخودیوزن 86 کیلوگرم: حسن یزدانیوزن 125 کیلوگرم: امیرحسین زارعمسابقات مقدماتی- : ساعت 13 تا 17نیمه نهایی: ساعت 19:15 تا 20:15جمعه ۲۵ شهریوروزن 57 کیلوگرم: علیرضا سرلکوزن 74 کیلوگرم: یونس امامیوزن 92 کیلوگرم: کامران قاسم پورمسابقات مقدماتی- شانس مجدد اوزان روز قبل: ساعت 13 تا 17نیمه نهایی: ساعت 19:15 تا 20:15رده بندی و فینال اوزان روز قبل: ساعت 20:30 تا 23:30شنبه ۲۶ شهریوروزن 61 کیلوگرم: رضا اطریوزن 65 کیلوگرم: رحمان عموزادوزن 97 کیلوگرم: محمدحسین محمدیانمسابقات مقدماتی- شانس مجدد اوزان روز قبل: ساعت 13 تا 17نیمه نهایی: ساعت 19:15 تا 20:15رده بندی و فینال اوزان روز قبل: ساعت 20:30 تا 23:30یکشنبه ۲۷ شهریورمسابقات شانس مجدد: ساعت 19 تا 20رده بندی و فینال اوزان روز قبل: ساعت 20:30 تا 23:30

کشتی آزاد کشتی فرنگی رقابت های جهانی کشتی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.jamaran.news

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب