قفس سهره

قفس سهرهمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

قفس سهره را از این سایت دریافت کنید.

قفس مناسب سهره

قفس مناسب سهره یکی از ملزومات اصلی نگهداری از سهره میباشد که ما قصد داریم دراین مقاله شمارا در این خصوص راهنمایی کنیم

قفس مناسب سهره

مدیر سایت 28 می 2022

اگر به دنبال این هستید تا از یک پرنده مراقبت کنید و آن را به عنوان پرنده خانگی نگهداری کنید ما به شما پیشنهاد می دهیم تا از سهره مراقبت کنید.

بااطلاع از ویژگی های قفس مناسب سهره، قادر خواهید بود تا به خوبی از این پرنده مراقبت کنید. به طور کلی، سهره در میان کسانی که دوستدار پرنده هستند خواهان زیادی دارد.

سهره در رنگ ها و انواع مختلفی را می توان یافت و اینکه مراقبت از آنها بسیار آسان است. لازم به ذکر است که سهره نیاز به فضای زیاد برای نگهداری ندارد. شما می توانید به راحتی از سهره در یک لانه کوچک نگهداری کنید و آن را پرورش دهید. بهتر است جوجه ها را در قفس های مجزا و کوچک نگهداری کنید و در مکان های شلوغ قرار دهید تا زودتر رام شوند.

ویژگی های نگهداری از سهره این است که نیاز نیست تا دائم مراقب آنها بود و یا اینکه به آنها توجه زیادی کرد. کافی است تا برای آن یک قفس مناسب سهره تهیه کرد و به آن آب و غذا داد.

در واقع برخلاف بسیاری از پرندگان که نیازمند توجه هستند و همچنین نیاز است تا با آنها بازی کرد، سهره نیاز به هیچ یک از این کارها ندارد. در واقع این بستگی به خود شما دارد که آیا علاقه مند هستید تا با پرنده خود بازی کنید یا نه.

جفتگیری و تخم گذاری سهره ها در فصل بهار میباشد.در این دوره بسیار مهم، پرنده سهره بین 3 تا 7 تخم میگذارد و سهره ماده به مدت 14 روز بر روی تخم های خود میخوابد.در این مدت سهره نر وظیفه آوردن غذا و رسیدگی به ماده را بر عهده دارد.

رنگ تخم های سهره سفید مایل به آبی است و رنگ جوجه ها رنگ نخودی مایل به خاکستری که مدتی این فرآیند طول میکشد تا جوجه ها رنگ بگیرند.

بسیاری از افراد زمانی که اقدام به نگهداری از یک پرنده خاص مانند سهره می کنند بیشتر علاقه مند هستند تا آن را به عنوان سرگرمی نگاه کند. شما می‌توانید سهره را پرورش دهید و یا با استفاده از یک پرنده دیگر اقدام به جفت گیری کنید و جفت آن را به فروش برسانید و یا اینکه صرفا از آن جفت نگهداری کنید که این کاملا به خودتان بستگی دارد.

قفس مناسب سهره

به هنگام خرید قفس مناسب سهره باید به چه نکاتی توجه کرد؟

خرید قفس مناسب سهره نیازمند رعایت نکات خاصی است که باید حتما به آن توجه شود زیرا اگر بخواهید یک قفس بسیار کوچک را برای آن تعیین کنید ممکن است آسیب‌های جدی به سهره شما وارد شود. با چند مثال این موضوع را مطرح می‌کنیم. زمانی که شما اقدام به تهیه قفس سهره می کنید باید توجه داشته باشید که اگر در ورودی قفس کوچک باشد نیاز است تا پرنده را در دستان خود مشت کرده و آن را به بیرون بیاورید.

از این جهت ممکن است پرنده آسیب‌های بسیار زیادی ببیند. بنابراین این اصلا روش مناسبی برای بیرون آوردن پرنده نیست. جهتی دیگر ممکن است که قفس‌پرنده بسیار کوتاه و کوچک باشد و این باعث می شود تا پرنده سهره به هنگام پرواز آسیب‌های جدی ببیند

بنابراین اگر می خواهید تا پرنده سهره شما عمر طولانی داشته باشد، به شما پیشنهاد می شود تا یک قفس مناسب سهره را برای آن تهیه کنید. یک قفس مناسب در واقع ویژگی های خاص خود را دارد.

قفس مناسب سهره حداقل شامل یک آبخوری و یک سینی فضولات می شود. این که شما بخواهید با استفاده از یک زیر استکان به سهره غذا دهید و یا اینکه در آن آب بریزید تا سهره بنوشد، این یک کار کاملا غیر استاندارد و غیر بهداشتی است. از این جهت ممکن است شما نیاز داشته باشد تا از آن زیر استکان استفاده کنید و زمانی که سهره در آن آب خورده باشد، ممکن است ویروس‌هایی بر روی سطوح زیر استکان باقی بماند. بنابراین نیاز دارید تا حد ممکن از آبخوری مخصوص خودش را استفاده کنید.سینی برای فضولات پرندگان بسیار مهم است.

قفس مناسب سهره معمولا در سایز های 35*25*34،33*23*33 هستند که میتوانید به راحتی از طریق شرکت ما آن را تهیه و استفاده کنید

به هنگام انتخاب قفس مناسب سهره جهت نگهداری این پرنده، باید دقت داشته باشید که این قفس مجهز به سینی مخصوص فضولات باشد. اگر شما بخواهید یک قفسی را تهیه کنید که سینی نداشته باشد، بنابراین فضولات حیوانات و پرندگان بر روی زمین یا فرش می ریزد که پس از آن شما نیاز دارید تا فرش را بشویید و یا اینکه زمین را پاکسازی کنید و دردسرهای خاص آن را طی کنید.

نگهداری سهره

بنابراین با انتخاب یک قفس مناسب سهره مناسب شما قادر خواهید بود تا از این مشکلات به دور باشید و همچنین با بالا بردن سطح بهداشتی ،مراقبتی خود از پرنده،به طول عمر و نتیجه دلخواهتان برسید.

نگهداری از سهره برای دوست داران پرنده کاری لذت بخش است.زیرا سهره پرنده ای است که اگر خوب نگهداری و بزرگ شود در آواز خوانی نمونه ای عالی به حساب می آید و رقیبی برای قناری است.در حال حاضر بازار کسب و کار و درآمد از راه فروش این پرنده بسیار داغ است واگر اطلاعات کافی در زمینه پرورش آن دارید مستوانید یک منبع درآمد عالی برای خود بسازید.

همه گونه های فنچ خانگی به قفس مشابهی نیاز دارند. بهتر است قفسی که تهیه میکنید افقی باشد.فنچ ها در فضایی که به آنها داده می شود پرواز می کنند، بنابراین یک قفس عریض میتواند گزینه خوبی برای انتخاب باشد.

قفسی که برای انواع مختلف پرنده طراحی شده است، اغلب فضای زیادی بین میله ها دارد. میله های فنچ باید کمتر از 1.5 سانتی متر از هم فاصله داشته باشند، در غیر این صورت پرندگان در معرض خطر بیرون آوردن سر و گیر کردن آنها یا حتی فرار هستند.

قدرت بالای یادگیری سهره – آیا نگهداری سهره کار سختی است؟

به یاد داشته باشید که سهره نیز مانند انسان، قدرت یادگیری دارد. نه فقط سهره بلکه بسیاری از حیوانات و پرندگان می‌توانند مسائلی را یاد بگیرند، مانند جای خواب، جای بازی، مکان مخصوص فضولات و…

در واقع یک قفس پرنده باید دارای امکانات خاصی باشد که سینی فضولات صرفا یکی از آنها است. قفس مناسب سهره شما باید مجهز به میله مخصوص باشد تا سهره بتواند بر روی آن برود و بازی کند و یا اینکه بعضی اوقات بر روی آن استراحت کند. اگر شما بخواهید سهره خود را در یک قفس کوچک تنها بگذارید و هیچ امکاناتی را برای آن فراهم نکنید، آن سهره افسرده و پرخاشگر خواهد شد و قطعا به نتیجه مطلوبتان نمیرسید. نگهداری از سهره کار آسانی است، اما این دلیل نمی شود که شما بخواهید به سهره خود بی توجه باشید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : oghabsanat.com

مشخصات، قیمت و خرید قفس پرندگان مدل سهره ای کد 332333

خرید اینترنتی قفس پرندگان مدل سهره ای کد 332333 و قیمت انواع لانه و قفس نگهداری حیوانات متفرقه از فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا. جدیدترین مدل‌های لانه و قفس نگهداری حیوانات متفرقه با بهترین قیمت در دیجی‌کالا

قفس پرندگان مدل سهره ای کد 332333

۱ (۲) ۲ دیدگاه ویژگی‌ها گونه حیوان : پرنده

درخواست مرجوع کردن کالا در گروه لانه و قفس نگهداری حیوانات با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی قابل تایید است که کالا در شرایط اولیه باشد (در صورت پلمپ بودن، کالا نباید باز شده باشد).

گزارش نادرستی مشخصات

ارسال رایگان

برای سفارش‌ بالای ۵۰۰ هزار تومان

ناموجود

این کالا فعلا موجود نیست اما می‌توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.digikala.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب