جدول امتیازی کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۲ شهریور ۱۴۰۱جدول امتیازی کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ و جدول رده بندی کشتی جهانی فرنگی امروز ایران چندم شد در ادامه مطلب.

مسابقات جهانی 2022 بلگراد برای کشتی فرنگی ایران رخ داده، دور از انتظار بوده است.

تیم ایران در جدول امتیازی و رده بندی کشتی جهان با پایان رقابت‌های 4 وزن اول با 16 امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفت. محمدرضا مختاری و محمدعلی گرایی هم در جایگاه‌های نوزدهم و شانزدهم اوزان خود قرار گرفتند تا هیچ امتیازی برای تیم به دست نیاورده باشند.

تیم صربستان که در رقابت‌های 4 وزن اول با دو طلای علی ارسلان و زورابی داتوناشویلی و عنوان پنجمی ویکتور نِمس صاحب 60 امتیاز شده، اکنون تیم اول جدول است. تیم‌های ترکیه، آذربایجان و مجارستان هم با 47، 45 و 41 امتیاز در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.

درآمد واقعی روزانه 1 میلیون تومان

درآمد واقعی روزانه 1 میلیون تومان


مشاهده ویدئو

تبلیغ

البته اوضاع به همین بدی برای تیم کشورمان نخواهد ماند چراکه در رقابت‌های 4 وزن دوم، محمدرضا گرایی به فینال رسیده و در صورت شکست حریف صربستانی خود (ماته نِمس) علاوه بر کسب مدال طلا 25 امتیاز برای کشورمان به دست خواهد آورد.

در دو وزن 63 و 97 کیلوگرم نیز شانس کسب دو مدال برنز را با علیرضا نجاتی و محمدهادی ساروی خواهیم داشت که هر دو منتظر برگزاری رقابت‌های رپه‌شارژ صبح امروز خواهند بود تا حریف قطعی خود را بشناسند.

 

با ما همراه باشید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب