جوجوتسو کایسن

جوجوتسو کایسنمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

جوجوتسو کایسن را از این سایت دریافت کنید.

جوجوتسو کایسن

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

عکس اولین جلد مانگای جوجوتسو کایسن

呪術廻戦 (‏‏)

ژانر اکشن، ماجراجویی، فراطبیعی، خیال‌پردازی تاریک

مانگا:

نویسنده گِگه آکوتامی

ناشر شوئیشا دسته شونن انتشار در

پخش اصلی ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ – ۲۸ ژوئیه ۲۰۱۷

شمار کتاب‌ها ۱۶ جلد مانگا

نویسنده گِگه آکوتامی

ناشر شوئیشا گسترش ناشران دیگر: دسته شونن انتشار در

پخش اصلی ۵ مارس ۲۰۱۸ – تاکنون

شمار کتاب‌ها ۱۴ جلد مجموعه تلویزیونی

کارگردان سانگهو پارک

نویسنده هیروشی سِکو

آهنگ‌ساز هیروآکی تسوتسومی

یوشیماسا تِروئی آریسا اوکه هازاما استودیو ماپا

صاحب امتیاز کرانچی رول،مِد لنیک

شبکه شبکه خبری ژاپن

پخش اصلی ۳ اکتبر ۲۰۲۰ – ۲۷ مارس ۲۰۲۱

قسمت‌ها ۲۴ درگاه انیمه و مانگا

جوجوتسو کایسن (به ژاپنی: 呪 術 廻 戦-به فارسی: نبرد جادویی ) یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط گِگه آکوتامی نوشته و مصورسازی شده است و از مارس ۲۰۱۸ در به صورت سریالی ارائه شده است. جلد تانکوبون از اکتبر ۲۰۲۰ منتشر شد. در آمریکای شمالی ، صاحب امتیاز این مانگا ویز مدیا است و این مجموعه را از دسامبر ۲۰۱۹ چاپ می کند. این مجموعه را به زبان انگلیسی در برنامه و وب سایت منتشر می کند.

یک اقتباس از مجموعه تلویزیونی انیمه ۲۴ قسمته تولید شده توسط در اکتبر ۲۰۲۰ در به نمایش درآمد. این انیمه از برای پخش جریانی خارج از آسیا و دوبله انگلیسی در نوامبر سال ۲۰۲۰ مجوز دارد. این انیمه هر شنبه ساعت ۱:۲۵(به وقت ژاپن) از شبکه خبری ژاپن(JNN) روی آنتن می رفت.[۱]

داستان[ویرایش]

یوجی ایتادوری یک دانش آموز دبیرستانی معمولی،با تناسب اندام عالی است که با پدربزرگش در سِندای زندگی می کند و قدرت بدنی بالایی دارد. او علی‌رغم استعداد ذاتی اش در ورزش ، به دلیل بیزاری از دو و میدانی مرتباً ازپیوستن به تیم مدرسه اش اجتناب می کند. درعوض ، او تصمیم می گیرد تا به کلوپ تحقیقات مخفی بپیوندد ، جایی که می تواند آرام شود و با سال بالایی های خود معاشرت کند و ساعت ۵:۰۰ بعد از ظهر مدرسه را ترک می کند و به ملاقات پدربزرگش در بیمارستان می رود. در حالی که او در بستر مرگ خود است ، پدربزرگش دو نصیحت بزرگ را در درون روح یوجی القا می کند - و . پس از مرگ پدربزرگش ، یوجی این پیام ها را به عنوان یک وصیت به یاد می آورد - همه سزاوار "مرگ مناسب" هستند. سپس با مگومی فوشیگورو ، جادوگر (巫 ، شامن) روبرو می شود که وی را از یک در مدرسه خود که یوجی اخیراً با او ارتباط برقرار کرده ، مطلع می کند. دوستان او در کلوپ ، طلسم ، انگشت پوسیده ای را که باعث نفرین مدرسه شد را باز کردند، موجوداتی که از طریق احساسات منفی ایجاد می شوند و با مصرف قدرت جادویی موجود در جادوگران یا چنین چیز هایی تقویت می شوند. یوجی به دلیل نداشتن قدرت جادویی قادر به شکست دادن نفرین نیست ، برای محافظت از مگومی و دوستانش انگشت را می بلعد و میزبان سوکونا ، یک نفرین قدرتمند می شود. به دلیل ماهیت شیطانی سوکونا ، همه جادوگران موظفند او را فوراً (و با تمدید یوجی) جن گیری کنند. با این حال ، یوجی علی‌رغم در اختیار داشتن ، همچنان قادر است کنترل بدن خود را در بیشتر موارد حفظ کند. با دیدن این موضوع ، ساتورو گوجو ، معلم مگومی ، تصمیم می گیرد که او را به هنرستان فنی جوجوتسو توکیو بکشاند تا طرحی را به مافوق خود پیشنهاد دهد - حکم اعدام یوجی را به تعویق بیندازد تا تمام انگشتان سوکونا را مصرف کند ، به آنها اجازه می دهد یک بار برای همیشه او را بکشند.

شخصیت ها[ویرایش]

اعضای هنرستان فنی جوجوتسوی توکیو[ویرایش]

یوجی ایتادوری(虎杖 悠仁,

صدا پیشه: جونیا اِنوکی(ژاپنی)

یک نوجوان ورزشکار که برای نپیوستن به تیم دومیدانی مدرسه اش به کلوپ تحقیقات مخفی مدرسه اش می پیوندد. پس از یافتن و بازکردن جعبه ای که دارای طلسمی خوفناک شده و شبیه انگشت پوسیده است ، مدرسه او توسط موجودات شبح مانند مورد حمله قرار می گیرد که به نفرین معروف است. برای محافظت از دوستانش ، انگشت پوسیده را می خورد و نفرین می شود و نام نفرین است. وی بعداً تحت آموزش ساتورو گوجو به هنرستان فنی جوجوتسوی توکیو پیوست و در آنجا تحت نوعی حکم اعدام قرار گرفت که تا زمانی که تمام انگشتان سوکونا را مصرف نکند ، به منظور کشتن همزمان خود و سوکونا به حالت تعلیق درآمده است. البته هر چه انگشتان بیشتری را بخورد قدرت سوکونا بیشتر می شود و ممکن است که دیگر اختیار بدنش را نداشته باشد.

مِگومی فوشیگورو(伏黒 恵, )

صدا پیشه: یوما اوچیدا(ژاپنی)

جادوگری که در سال اول هنرستان فنی جوجوتسوی توکیو تحت نظارت تحصیل می کند. او هنگامی که می خواهد یک طلسم نفرین شده درجه یک را در دبیرستان خود پیدا کند ، با یوجی ملاقات می کند. او کسی است که ساتورو را متقاعد می کند تا پس از تصاحب سوکونا ، یوجی را از اعدام نجات دهد. او از قدرت خود برای ایجاد روحیه (式 神 ، شیکیگامی) از سایه های خودش برای جن گیری استفاده می کند. از شیکیگامی های وی به سگ های شیطانی می توان اشاره کرد. گفته شده است که وی دارای توانایی بالایی به عنوان جادوگر توسط چندین فرد قدرتمند دیگر از جمله شخص سوکونا است.

نوبارا کوگیساکی(釘崎 野薔薇, )

صدا پیشه: آسامی سِتو(ژاپنی)

جادوگری که در سال اول هنرستان فنی جوجوتسوی توکیو تحت نظارت تحصیل می کند. او به هنرستان منتقل شد تا بتواند بدون هیچ گونه هزینه ای در توکیو زندگی کند. وی در اولین مأموریت رسمی خود به عنوان جادوگر با و ملاقات می کند. او از یک چکش و میخ هایی که با قدرت نفرین خود تزریق شده است ، برای لعن و نفرین استفاده می کند. البته نوبارا اول راه است و قدرت بسیار زیادی ندارد.

ساتورو گوجو(五条 悟, )

صداپیشه: یوئیچی ناکامورا(ژاپنی)

جادوگری که به عنوان معلم در هنرستان جوجوتسوی توکیو کار می کند. او به یوجی ایتادوری ، مگومی فوشیگورو و نوبارا کوگیساکی آموزش می دهد. او مافوق خود را در هنرستان متقاعد می کند تا یوجی را زنده نگه دارد تا زمانی که تمام انگشتان سوکونا را مصرف کند. حتی اگر عنوان "قوی ترین" او خود آرا باشد ، بیشتر متحدان و دشمنان هرگز در واقع عنوان را مورد اختلاف قرار نمی‌دهند و به‌طور کلی او را یکی از خطرناک ترین افراد زنده می دانند. در نتیجه ، وی بسیار مورد احترام جادوگران ، حتی کسانی که در شعبهٔ دیگر مدرسه در کیوتو هستند ، مورد احترام است و از نفوذ زیادی در دنیای جوجوتسو برخوردار است. او از قدرت نفرین خود برای کنترل فضای اطراف خود به روشهای بیشماری استفاده می کند. وی قدرت فراطبیعی بالایی دارد و قادر است سخت ترین نفرین ها را نیز از پا دربیاورد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : fa.wikipedia.org

دانلود انیمه جوجوتسو کایسن Jujutsu Kaisen [ همه قسمت ها ]

انیمه جوجوتسو کایسن ,انیمه Jujutsu Kaisen ,دانلود انیمه جوجوتسو کایسن ,دانلود Jujutsu Kaisen

انیمه جوجوتسو کایسن Jujutsu Kaisen 2020

انیمیشن ، اکشن | 2020 | بالای 17 سال | 25 دقیقه

8.7 86% رضایت 2208 340

دانلود شما نیم‌بها محاسبه می شود

فصل اول قسمت 01 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 02 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 03 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 04 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 05 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 06 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 07 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 08 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 09 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 10 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 11 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 12 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 13 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 14 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 15 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 16 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 17 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 18 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 19 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 20 زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 21 جدید زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 22 جدید زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 23 جدید زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p قسمت 24 جدید زیرنویس فارسی دانلود 1080p دانلود 720p

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.uptvs.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب