ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 1401نحوه نام نویسی طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 1401نحوه نام نویسی طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 1401ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 1401

کلیه فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی و آزاد سراسر کشور در رشته های پزشکی، پیراپزشکی و سایر رشته های وابسته در مقاطع تحصیلی کاردانی و یا بالاتر مشمول قانون طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان می باشند.

مشمولان این قانون می بایست به ارائه خدمات لازم در نقاط مختلف کشور تحت عنوان “طرح نیروی انسانی” بپردازند، از این رو داوطلبان باید با در نظر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی، اقدامات لازم جهت ثبت نام از طریق سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت را به انجام برسانند که جزئیات دقیق آن در ادامه این مقاله ذکر داده شده است.

ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت به صورت اینترنتی و از طریق سامانه طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور انجام می گیرد.

ثبت نام مشمولین غیرپزشک و غیردندانپزشک عمومی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان 1401

زمان نام نویسی، شرایط و نحوه ثبت نام مشمولان طرح قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان برای تمامی فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی و آزاد در رشته های پزشکی، پیراپزشکی و سایر رشته های وابسته به شرح زیر می باشد.

زمان ثبت نام 

فارغ التحصیلان رشته های دارای طرح اجباری حداکثر 3 ماه پس از اتمام تحصیلات خود فرصت دارند تا در سامانه مربوطه، نسبت به ثبت نام طرح خود اقدام نمایند. در صورت عدم ثبت نام در بازه زمانی مذکور، داوطلب مشمول 3 تا 6 ماه اضافه خدمت در مناطق محروم بر اساس رای دانشگاه خواهد شد. رشته هایی که دارای طرح اجباری هستند عبارت اند از:

اتاق عمل پرستاری تکنولوژی پرتوشناسی (رادیولوژی) داروسازی علوم آزمایشگاهی فناوری تصویر برداری پزشکی (MRI) فوریت های پزشکی هوشبری

بنابراین چنانچه در هر یک از رشته های فوق تحصیل کرده اید، توصیه می کنیم در اولین فرصت، ثبت نام خود را انجام دهید تا مشمول اضافه خدمت نشوید.

شرایط ثبت نام

پیش از انجام فرآیند ثبت نام لازم است تا شرایط عمومی و اختصاصی را در نظر بگیرید و در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

شرایط عمومی

داوطلب می بایست در ابتدا با دانشگاه محل تحصیل خود تسویه و حتما از طریق معاونت آموزشی دانشگاه از درج اطلاعات فارغ التحصیلی خود در سامانه آموزشی وزارت بهداشت، اطمینان حاصل نماید. در غیر این صورت امکان ثبت نام در سامانه و شروع طرح برای وی امکان پذیر نخواهد بود. افرادی که طرح خود را در مقطع تحصیلی قبلی انجام داده و گواهی پایان طرح دریافت کرده اند، مشمول طرح نمی باشند.

علاوه بر هر یک از موارد فوق، آقایان می بایست واجد شرایط زیر هم باشند و در غیر این صورت اجازه ثبت نام در آزمون را نخواهند داشت.

داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه قبل از فارغ التحصیلی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی از دیگر شرایط عمومی ثبت نام می باشد. توجه داشته باشید که با توجه به مدت زمان خدمت سربازی گذرانده شده، پس از فارغ التحصیلی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی، افراد کمتر از حدنصاب مدت طرح (کمتر از 24 ماه جهت مقاطع کارشناسی و بالاتر و کمتر از 12 ماه جهت کاردانی) می توانند مدت مورد نظر را سپری کنند. در این حالت می بایست کارت پایان خدمت پس از فارغ التحصیلی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی به عنوان مدرک لازم ارائه شود. توجه داشته باشید در صورت عدم صدور کارت پایان خدمت، ارائه نامه معتبر از ستاد کل نیروهای مسلح یا کارت موقت ترخیص از خدمت قابل قبول است. دارا بودن کارت معافیت از خدمت نظام وظیفه  در صورت سپری شدن خدمت نظام وظیفه و داشتن شرایط لازم، امکان معافیت برای رشته های اجباری وجود دارد. (توجه داشته باشید که ممکن است به جای معافیت، برای این اشخاص کسری در نظر گرفته شود.)

شرایط اختصاصی فارغ التحصیلان دانشگاه های تحت نظر وزارت علوم

این دسته از فارغ التحصیلان می بایست به منظور تایید اصل مدرک یا گواهی موقت تحصیلی خود، به وزارت علوم به نشانی تهران، خیابان انقلاب، ضلع شرقی میدان فردوسی، خیابان شهید موسوی، سازمان امور دانشجویان مراجعه نمایند. پس از تایید مدرک تحصیلی، اطلاعات مورد نیاز در سامانه فارغ التحصیلان وزارت بهداشت قرار می گیرد و متقاضیان می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. انجام این عملیات نیاز به زمان دارد و ممکن است کمی طول بکشد.

مراحل ثبت نام 

ثبت نام و دریافت معرفی نامه طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت شامل 4 مرحله می شود که در ادامه شرح داده شده است.

مرحله اول: ثبت نام اینترنتی

داوطلبان واجد شرایط می توانند با مراجعه به سایت tarhplus.behdasht.gov.ir ثبت نام خود را به انجام برسانند. برای این منظور پس از ورود به سایت فوق، در بخش “ثبت نام مشمولین غیرپزشک و غیر دندانپزشک عمومی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (طرح)” روی عبارت “اطلاعات بیشتر، ثبت نام و پیگیری” کلیک کنید. توصیه می کنیم حتما پیش از نام نویسی، شرایط اختصاصی دانشگاه هایی که قصد دارید برای آن ها ثبت نام کنید را به دقت مطالعه نمایید. اطلاعات مربوطه پیرامون شرایط مذکور، از بخش “حوزه های دارای شرایط اختصاصی” قابل مشاهده می باشند.

پس از آگاهی از شرایط عمومی و اختصاصی و طی دو مرحله ای که در ابتدای این بخش ذکر کردیم، روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید. در صفحه پیش رو می بایست دوره ای که مایل به ثبت نام در آن هستید را انتخاب کرده و پس از وارد نمودن کد ملی و تاریخ تولد، کلید “شروع ثبت نام” را بفشارید. جهت انتخاب محل خدمت برای رشته های اجباری لازم است شرایطی را در نظر بگیرید. ثبت نام در مناطق مختلف برای رشته های اجباری صرفا با توجه به سهمیه قبولی داوطلب در کنکور سراسری (منطقه 1، 2 یا 3) به صورت زیر انجام می پذیرد.

اگر سهمیه قبولی داوطلب در کنکور منطقه 1 باشد، می تواند در مناطق 1، 2 و 3 خدمت نماید. چنانچه داوطلبی دارای سهمیه قبولی منطقه 2 در کنکور سراسری باشد، می تواند در مناطق 2 و 3 به خدمت بپردازد. در صورتی که سهمیه قبولی داوطلب منطقه 3 باشد، می تواند در منطقه 3 خدمت کند. اگر سهمیه قبولی متقاضی شاهد و یا فارغ التحصیل دانشگاه آزاد به جز رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی می باشد، می تواند در هر یک از مناطق 1، 2 و 3 خدمت کند. کارمندان رسمی دولت از انجام خدمات روستایی معاف هستند. بانوان متاهل و کارکنان رسمی دولت می توانند در هر یک از مناطق 1، 2 و 3 خدمت نمایند. تنها بانوان متاهل فارغ التحصیل رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و متخصصان رشته های مختلف پزشکی می توانند در شهرهای اصفهان، تبریز، تهران، شیراز و مشهد خدمت کنند. فارغ التحصیلان رشته های اتاق عمل، پرستاری و هوشبری که سهمیه قبولی آنان 2 و 3 می باشد، می توانند تا اطلاع ثانوی در منطقه 1 مشغول به خدمت شوند.

پس از این بخش لازم است تا داوطلبان مدارک مورد نیاز ثبت نام را در سامانه بارگذاری نمایند. این مدارک شامل اسکن پشت و روی کارت ملی، عکس پرسنلی 4*3، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و… می باشد. توجه داشته باشید که فایل اسکن از کپی هیچ یک از مدارک قابل قبول نبوده و می بایست از اصل مدارک اسکن تهیه شود. در صورتی که ثبت نام شما با موفقیت انجام شود، سامانه یک کد رهگیری در اختیارتان قرار می دهد که لازم است آن را نزد خود نگه دارید.

مرحله دوم: قرارگیری در نوبت

پس از طی مراحل ثبت نام در سامانه، داوطلبان در نوبت به کارگیری محلی که به عنوان حوزه ثبت نام انتخاب کرده اند، قرار می گیرند و می توانند بر اساس امتیازبندی یا تاریخ نام نویسی مشخص شده (مطابق با نظر دانشگاه محل ثبت نام) دوران خدمت خود را آغاز نمایند. نکات مهمی که لازم است در این مرحله به آن ها توجه کنید به شرح زیر می باشند:

ثبت نام در تمامی رشته ها به جز پزشکی و دندانپزشکی بر اساس شهرستان صورت می گیرد و دانشگاه ها در معرفی داوطلبان به هر یک از واحدهای تحت نظارت خود در این شهرستان ها و در هر یک از حوزه های بهداشت، درمان و… مختار هستند. بنابراین اعتراض داوطلب نسبت به خدمت در محل مشخص شده باعث از دست دادن نوبت در صف انتظار، انتقال به انتهای صف ثبت نام و حذف کلیه امتیازات وی به مدت یک ماه می شود. در صورت انصراف از ثبت نام، داوطلب تا یک ماه امکان نام نویسی مجدد در حوزه ثبت نامی را نخواهد داشت. در صورتی که متقاضیان رشته های اجباری به جز پزشکی و دندانپزشکی، تا چهار ماه در صف انتظار یک دانشگاه قرار داشته باشند و دانشگاه ها به خدمات آن ها در هیچ یک از واحدهای تابع خود نه صرفا شهرستان محل ثبت نام، نیاز نداشته باشند و هم چنین داوطلبان بومی محل ثبت نام خود باشند، می توانند نسبت به درخواست معافیت مازاد بر نیاز اقدام نمایند. هر یک از دانشگاه هایی که دارای شرایط خاصی می باشند، در شرایط اختصاصی خود به آن ها اشاره کرده اند. دانشگاه ها در رد درخواست متقاضیان و به کارگیری آن ها آزاد هستند و داوطلب می تواند برای خدمت در دانشگاه دیگری ثبت نام کند. به همین منظور ممکن است جهت بررسی های تکمیلی برای مصاحبه توسط مسئولین مربوطه (مترون، مدیر و یا رئیس بیمارستان یا شبکه) معرفی شوند.

مرحله سوم: ثبت موافقت یا عدم موافقت داوطلب با محل پیشنهادی

پس از رسیدن نوبت داوطلب، محل خدمت پیش بینی شده برای متقاضی معین و پیامی برای وی جهت ثبت موافقت یا عدم موافقت با آن در سامانه ارسال می گردد. در این مرحله داوطلب می بایست به سایت مراجعه کرده و از بخش “پیگیری وضعیت”، موافقت خود را با محل خدمت و تعهدات مشخص شده اعلام نماید.

مرحله چهارم: صادر شدن معرفی نامه به محل خدمت

معرفی نامه داوطلب توسط دانشگاه صادر و تصویر معرفی نامه در قسمت “پیگیری وضعیت سایت” قرار داده می شود. متقاضی در این مرحله باید با چاپ معرفی نامه حداکثر به مدت یک هفته به محل مورد نظر مراجعه و شروع به کار نماید.

مدت زمان انجام طرح

مدت زمان طرح برای فارغ التحصیلان مقطع کاردانی 12 ماه و برای مقاطع کارشناسی و بالاتر 24 ماه می باشد. البته این میزان می تواند با توجه به ضریب منطقه خدمت کاهش پیدا کند. مدت زمان طرح با در نظر گرفتن ضریب هر منطقه به صورت زیر تعیین می شود. (کاهش می یابد.)

24 ماه در منطقه چهار و نیم پنجم به مدت 21 ماه و 18 روز 24 ماه در منطقه چهار پنجم به مدت 19 ماه و 6 روز 24 ماه در منطقه سه و نیم پنجم به مدت 16 ماه و 24 روز 24 ماه در منطقه سه پنجم به مدت 14 ماه و 12 روز 12 ماه در منطقه چهار و نیم پنجم به مدت 10 ماه و 24 روز 12 ماه در منطقه چهار پنجم به مدت 9 ماه و 18 روز 12 ماه در منطقه سه و نیم پنجم به مدت 8 ماه و 12 روز 12 ماه در منطقه سه پنجم به مدت 7 ماه و 6 روز

ثبت نام مشمولین پزشک و دندانپزشک عمومی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان 1401

نام نویسی مشمولین پزشک و دندانپزشک عمومی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکاننام نویسی مشمولین پزشک و دندانپزشک عمومی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکانثبت نام مشمولین پزشک و دندانپزشک عمومی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان 1401

با توجه به نیاز به توزیع پزشکان در مناطق مختلف کشور، ثبت نام پزشکان و دندانپزشکان عمومی که مشمول قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان هستند به صورت اینترنتی و از طریق سایت tarhplus.behdasht.gov.ir انجام می پذیرد. نام نویسی در سامانه مذکور در دو قالب اعزام مستقیم و اعزام ادواری صورت می گیرد.

در اعزام مستقیم استان هایی که نیاز فوری به پزشک و دندانپزشک دارند، مشخص می شوند و امکان ثبت نام داوطلبان برای خدمت در این استان ها فراهم می گردد. در اعزام ادواری، ثبت نام داوطلبان در دوره های مختلف انجام می شود و توزیع متقاضیان در تاریخ های معین بر اساس فرم امتیازبندی و اولویت های مشخص شده توسط آن ها در سطح کشور انجام می گیرد. هم چنین نام نویسی کمیسیون موارد خاص و متقاضیان دارای حداقل یک سال خدمات طرح از طریق همین سامانه انجام می شود.

زمان ثبت نام

ثبت نام اینترنتی پزشکان و دندانپزشکان به منظور تعیین محل خدمت در تمامی مناطق کشور با توجه به اعلام زمان تراکم فراغت از تحصیل آن ها، هر دو ماه یک بار انجام می شود. همچنین پس از تقریبا 4 روز از پایان مهلت ثبت نام، نتایج مربوطه اعلام می گردد.

زمان بندی دوره های ثبت نام پزشکان و دندانپزشکان عمومی 1401
نام دوره شروع ثبت نام پایان ثبت نام اعلام نتایج
دوره اول 28 فروردین ماه 1401 7 اردیبهشت ماه 1401 10 اردیبهشت ماه 1401
دوره دوم 25 خرداد ماه 1401 5 تیر ماه 1401 7 تیر ماه 1401
دوره سوم 26 مرداد ماه 1401 6 شهریور ماه 1401 9 شهریور ماه 1401
دوره چهارم 20 مهر ماه 1401 30 مهر ماه 1401 3 آبان ماه 1401
دوره پنجم 23 آذر ماه 1401 3 دی ماه 1401 5 دی ماه 1401
دوره ششم 19بهمن ماه 1401 30 بهمن ماه 1401 3 اسفند ماه 1401

نحوه ثبت نام

پزشکان و دندانپزشکان عمومی مشمول قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که شرایط معافیت از طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت را ندارند، می بایست به منظور ثبت نام در طرح خود ابتدا به سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت به نشانی tarhplus.behdasht.gov.ir مراجعه نمایند. پس از ورود به صفحه اصلی سایت، پس از کلیک بر روی عبارت “اطلاعات بیشتر، ثبت نام و پیگیری”، “ثبت نام مشمولین پزشک و دندانپزشک عمومی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (طرح)” را بفشارید.

در صفحه پیش رو، گزینه “ثبت نام” را انتخاب کنید. در این قسمت می بایست علاوه بر وارد نمودن کد ملی و تاریخ تولد، دوره مورد نظر خود را نیز انتخاب و سپس روی “شروع ثبت نام” کلیک نمایید. در طی مراحل بعد لازم است مطابق با توضیحات بخش قبل، مدارک خود را در سامانه بارگذاری و محل خدمت خود را انتخاب کنید. فراموش نکنید که پس از اتمام مراحل نام نویسی، کد رهگیری صادره از سوی سامانه را نزد خود نگه دارید.

ثبت نام متقاضیان طرح موقت (انجام طرح قبل از اعزام به خدمت سربازی)

در شرایطی که آقایان پس از فارغ التحصیلی برگه آماده به خدمت (بدون اضافه خدمت) دریافت کرده باشند، در صورت نیاز دانشگاه های علوم پزشکی می توانند تا تاریخ اعزام به خدمت نظام وظیفه مندرج روی برگه آماده به خدمت، خدمت خود را به صورت طرح موقت در برخی از دانشگاه های مجاز به انجام برسانند.

بدیهی است که دانشگاه مورد نظر می بایست در تاریخ اعزام با این افراد تسویه حساب نماید. به جز دانشگاه های علوم پزشکی ایران، شهید بهشتی، تبریز، تهران، اصفهان، قم، البرز، ساوه، گیلان، مشهد، شیراز، مازندران و بابل، مابقی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور مجاز به انتخاب و به کارگیری این افراد می باشند.

ثبت نام کمیسیون موارد خاص

پزشکان و دندانپزشکانی که در توزیع ادواری جهت دانشگاهی تعیین محل شده اند اما به دلیل مسائلی همچون مشکلات خانوادگی نمی توانند در آن دانشگاه خدمت کنند و متقاضی خدمت در دانشگاه دیگری می باشند، می توانند به منظور بررسی و طرح مشکل در کمیسیون موارد خاص وزارت بهداشت ثبت نام نمایند. نام نویسی کمیسیون موارد خاص از طریق سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت انجام می شود.

نکات مهم

احتمال موافقت با درخواست فوق در این کمیسیون پایین بوده و فقط موارد بسیار ویژه مورد بررسی و موافقت قرار می گیرند. بنابراین ثبت نام در این کمیسیون هیچ حقی برای داوطلب ایجاد نمی کند. متقاضیان موظف اند مدارک و اطلاعات خواسته شده را همراه با درخواست کتبی هنگام نام نویسی به صورت کامل ارائه نمایند تا ثبت نام تکمیل شود.

ثبت نام متقاضیان دارای حداقل یک سال خدمات طرح

پزشکان و دندانپزشکانی که سال اول خدمات طرح خود را (با در نظر گرفتن ضریب منطقه) به اتمام رسانده اند، می توانند در صورت موافقت دانشگاه محل خدمت و ارائه تسویه حساب از آن دانشگاه، در سامانه جهت دانشگاه مورد نظر خود ثبت نام کنند تا به درخواست آن ها رسیدگی شود.

نکات مهم

کلیه پزشکان و دندانپزشکانی که محل خدمت آن ها در دوره های قبل مشخص شده است اما بنا به هر دلیلی شروع به کار نکرده و یا قطع همکاری کرده اند، جهت ثبت نام مجدد باید وضعیت خدمتی خود را با ارائه نامه عدم شروع به کار یا تسویه حساب مشخص نمایند. تمامی پزشکان و دندانپزشکانی که دارای تعهد خاص می باشند باید از طریق دوره “ثبت نام پزشکان و دندانپزشکان دارای تعهد به محل خدمت (تعهد خاص)” اقدام به ثبت نام نمایند. این دسته از داوطلبان صرفا مجاز به انتخاب دانشگاه محل تعهد خود هستند. توصیه می کنیم اولویت های محل خدمت خود با دقت انتخاب نمایید چرا که پس از تایید مدارک ثبت نام توسط کارشناسان اداره، امکان تغییر در اولویت های انتخابی به هیچ عنوان فراهم نخواهد بود. ظرفیت دانشگاه های مختلف برای پذیرش متقاضیان محدود است و از همین رو افرادی که زودتر ثبت نام کنند در اولویت می باشند. توجه داشته باشید که به محض تکمیل ظرفیت یک دانشگاه، ثبت نام آن دانشگاه توسط سامانه بسته می شود. پس از اعلام نتایج، امکان جا به جایی محل خدمت تنها با تایید دانشگاه معرفی شده و با کسر 3 امتیاز منفی در دوره آینده امکان پذیر خواهد بود. وزارت بهداشت صرفا دانشگاه محل خدمت داوطلبان را مشخص می نماید و وظیفه تعیین محل خدمت در مراکز وابسته بر عهده دانشگاه بوده و هر گونه اعلام نیاز فردی در این رابطه، قابل قبول نمی باشد. ثبت نام متقاضیان در اعزام مستقیم، ابتدا توسط کارشناسان اداره طرح وزارت بهداشت مورد بررسی قرار گرفته و در صورت کامل بودن مدارک و تایید آن ها، پیامکی مبنی بر تایید مدارک برای آن ها ارسال می گردد. پس از دریافت پیامک متقاضیان می توانند به محل مورد تقاضا مراجعه کرده و مشغول به کار شوند. هر سال تعدادی از فارغ التحصیلان برجسته خانم در رشته پزشکی و دندانپزشکی اعم از مجرد و متاهل می توانند خدمات مربوط به خدمت پزشکان و پیراپزشکان را در مراکز تحقیقاتی وابسته به وزارت بهداشت انجام دهند.

شایان ذکر است پزشکان و دندانپزشکان عمومی در صورتی می توانند در سامانه ثبت نام نمایند که اطلاعات فراغت از تحصیل آن ها از طریق “سامانه سما” اداره فارغ التحصیلان دانشگاه محل تحصیل به وزارت بهداشت ارسال و مورد تایید قرار گیرد که این فرآیند ممکن است دو هفته تا یک ماه طول بکشد. توجه داشته باشید که فرآیند تقسیم و پیگیری آن به صورت اینترنتی و از طریق بخش “پیگیری و مشاهده وضعیت” سامانه و با داشتن کد رهگیری صورت می گیرد.

 

سوالات متداول

1- اولین دوره ثبت نام طرح وزارت بهداشت پزشکان و دندانپزشکان عمومی برای سال 1401 از چه تاریخی آغاز می شود؟

داوطلبان واجد شرایط می توانند از تاریخ 28 فروردین ماه 1401 نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

2- ثبت نام مشمولین غیرپزشک و غیردندانپزشک عمومی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان 1401 چگونه صورت می گیرد؟

ثبت نام در این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سایت tarhplus.behdasht.gov.ir به انجام می رسد.

3- نتایج اولین دوره ثبت نام طرح وزارت بهداشت پزشکان و دندانپزشکان عمومی برای سال 1401 در چه تاریخی منتشر می شود؟

نتایج اولین دوره این فرآیند در تاریخ 10 اردیبهشت ماه 1401 منتشر می گردد.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "اولین دوره ثبت نام طرح وزارت بهداشت پزشکان و دندانپزشکان عمومی برای سال 1401 از چه تاریخی آغاز می شود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "داوطلبان واجد شرایط می توانند از تاریخ 28 فروردین ماه 1401 نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. " } },{"@type": "Question", "name": "ثبت نام مشمولین غیرپزشک و غیردندانپزشک عمومی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان 1401 چگونه صورت می گیرد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "ثبت نام در این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سایت tarhplus.behdasht.gov.ir به انجام می رسد." } },{"@type": "Question", "name": "نتایج اولین دوره ثبت نام طرح وزارت بهداشت پزشکان و دندانپزشکان عمومی برای سال 1401 در چه تاریخی منتشر می شود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "نتایج اولین دوره این فرآیند در تاریخ 10 اردیبهشت ماه 1401 منتشر می گردد. " } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff; } .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important; } .sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal; } /* Colors */ a.liked { color: #da1b1b; } a.liked:hover, a.liked:active, a.liked:focus { color: #666666; } a.liked span.sl-count, .sl-count { color: #fff; } /* Icon */ .sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px; } .sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; } .sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px; } .sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0; } /* Count */ .sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none; } /* Loader */ .loader, .loader:before, .loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em; } .loader:before, .loader:after { position: absolute; top: 0; content: ''; } .loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s; } .loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s; } .loader:after { left: .375em; } @-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } } @keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } }

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب