آموزش جامع استایل با کفش کانورسآموزش جامع استایل با کفش کانورس

آموزش جامع استایل با کفش کانورس :‌کفش‌های کتانی کانورس همیشه یکی از بهترین انتخاب‌های کفش برای شیک پوشان بوده اند، زیرا برای راحتی، استایل را به خطر نمی‌اندازند. اگر به دنبال ایده هایی برای به دست آوردن استایلی شیک با این کفش ها هستید، در صفحه درستی قرار گرفته اید.

فهرست مطالب این صفحه:

لباس عروسی با کفش کانورسشلوار جذب اسکینی و کفش کانورسشلوارک کمر بلند و کفش کانورساستایل رسمی و کانورسچاپ حیوانات و کانورس چرم 

لباس عروسی با کفش کانورس

ما می خواستیم با مادر همه لباس ها شروع کنیم – یک لباس عروس. در مورد عروس هایی که کلیشه های مد را می شکنند و جزئیاتی را انتخاب می کنند که واقعاً چه کسی هستند صحبت کنید. تعداد فزاینده ای از زنان با لباس های عروسی فانتزی کفش کانورس می پوشند. این یک استایل ساختار شکن و بسیار هیجان انگیز است.

آموزش جامع استایل با کفش کانورس

شلوار جذب اسکینی و کفش کانورس

شلوار جین اسکینی – چه سفید، چه مشکی یا هر چیز دیگر – به کفش های کانورس نیاز دارد. ما توصیه می کنیم یک جفت کفش کانورس بخرید زیرا آنها می توانند لباس های روزمره شما را فوراً زیبا کنند.

آموزش جامع استایل با کفش کانورس

شلوارک کمر بلند و کفش کانورس

جین و کانورس برای هم ساخته شده اند. اگر می‌خواهید از شیک بودن استفاده کنید، شلوارک جین کمر بلند را با یک تی‌شرت گرافیکی روشن ست کنید. چنین تغییرات کوچکی می تواند ظاهر شما را کاملا متحول کند.

آموزش جامع استایل با کفش کانورس

بیشتر بخوانید: راهنمای استایل با شلوارک متناسب با فرم بدن

استایل رسمی و کانورس

اگر فکر می‌کردید استایل های فرمال‌ فضایی هستند که کانورس نمی‌تواند وارد آن شود، باید در نظر خود تجدید نظر کنید. فرقی نمی‌کند به یک جلسه می‌روید یا به دنبال شلوار راحت هستید، کانورس مورد علاقه خود را بپوشید. به دنیا بگویید که راحتی را انتخاب می کنید و دوست دارید با این ظاهر یکنواختی را بشکنید.

آموزش جامع استایل با کفش کانورس

چاپ حیوانات و کانورس چرم 

پرینت های حیوانات بدون تلاش زیاد به لباس های شما شخصیت می بخشد. ما متوجه شدیم که آنها برای همه مناسب نیستند، اما اگر می توانید آن را بپوشید، کانورس چرم را در ترکیب با این لباس ها انتخاب کنید تا لباس خود را کامل کنید!

آموزش جامع استایل با کفش کانورس

سخن آخر: 

در این مطلب سعی کرده ایم چند نمونه استایل زیبا را با کفش های کانورس آل استار به شما نمایش دهیم . همچنین پیشنهاد می کنیم اگر به این مطلب علاقمند بوده اید مطلب بعدی را بخوانید:‌ چگونه کفش های خود را با لباس ست کنید – نکاتی که هر دختری باید بداند

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب