اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه اجرایی 1401اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه اجرایی 1401اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه اجرایی 1401اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه اجرایی 1401

پس از برگزاری نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نتایج اولیه آن از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود که شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به حساب کاربری شخصی در سایت نام برده، کارنامه خود را مشاهده نمایند. در این میان متقاضیانی هستند که از نتیجه آزمون خود راضی نیستند، این دسته از افراد می توانند پس از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 در صورت نیاز، اعتراض خود را نسبت به نتایج اعلام کنند تا درخواست آن ها توسط کارشناسان مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.

داوطلبان می توانند در بازه زمانی مقرر از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش اعتراض خود را ثبت نمایند.

زمان اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

داوطلبانی که نسبت به کارنامه اولیه اعتراض دارند می توانند در تاریخی که سازمان سنجش آموزش کشور تعیین می کند به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و از بخش ثبت درخواست، اعتراض و یا سوالات خود را مطرح نمایند تا درخواست آن ها توسط کارشناسان مربوطه بررسی شود.

با توجه به اینکه زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در 15 و 16 اردیبهشت ماه 1401 برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و 31 تیرماه برای سایر آزمون ها می باشد، لذا زمان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه اجرایی تا 25 شهریور ماه سال 1401امکان پذیر است. همچنین داوطلبان می بایست اقدامات لازم را در این بازه زمانی جهت ثبت اعتراض خود به انجام برسانند تا نمرات آن ها مجددا مورد بررسی قرار گیرد.

مراحل ثبت اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

تنها از طریق سامانه ثبت درخواست سازمان سنجش می توانید اعتراض خود را با توجه به راهنمای تصویری زیر، نسبت به کارنامه اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به ثبت برسانید.

ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی سمت چپ، گزینه “ثبت درخواست” را انتخاب نمایید.

مرحله اول اعتراض به نتایج آزمون استخدامیمرحله اول اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

برای آن که بتوانید درخواست، سوال یا اعتراض خود را ارسال کنید، باید وارد حساب کاری خود شوید. در صورتی که عضو این سامانه نیستید روی گزینه “عضویت در سایت” کلیک نمایید و در غیر این صورت، کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.

مرحله دوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامیمرحله دوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

پس از وارد نمودن پست الکترونیکی و رمز عبور خود، روی عبارت “ورود” کلیک کنید.

مرحله سوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامیمرحله سوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

از منوی سمت راست صفحه پیش رو، گزینه “درخواست جدید” را انتخاب کنید.

مرحله چهارم اعتراض به نتایج آزمون استخدامیمرحله چهارم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

در این بخش، دو مولفه آزمون و سال را مشاهده می کنید. آزمون را “استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی” و سال را “1401” انتخاب کرده و سپس دکمه “جستجو” را بفشارید.

مرحله پنجم اعتراض به نتایج آزمون استخدامیمرحله پنجم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

در این مرحله لیست مربوط به مواردی را مشاهده می کنید که امکان اعتراض به آن ها فراهم می باشد. عنوان مورد نظر را انتخاب کرده و روی کلمه “انتخاب” که در مقابل هر یک تعبیه شده است، کلیک نمایید.

مرحله ششم اعتراض به نتایج آزمون استخدامیمرحله ششم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

پس از انتخاب گزینه “تقاضای بررسی مجدد نمره”، صفحه زیر نمایش داده می شود که لازم است شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را وارد کنید.

مرحله هفتم اعتراض به نتایج آزمون استخدامیمرحله هفتم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

علاوه بر گزینه “تقاضای بررسی مجدد نمره”، گزینه دیگری تحت عنوان “دریافت شماره پرونده یا داوطلبی” وجود دارد که داوطلبان می توانند در صورت فراموشی این دو شماره و یا عدم دسترسی به آن ها، از این طریق نسبت به دریافت مجدد آن ها اقدام نمایند.

مرحله هشتم اعتراض به نتایج آزمون استخدامیمرحله هشتم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

با استفاده از گزینه “عمومی” نیز می توانید اعتراض خود را در صورت نیاز به توضیحات ثبت نمایید. بدین ترتیب که ابتدا نوع مشکل خود را از میان گزینه های موجود انتخاب کرده و پس از درج عنوان، متن پیام را به صورت کامل شرح دهید.

مرحله نهم اعتراض به نتایج آزمون استخدامیمرحله نهم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

امکان ثبت درخواست مبنی بر بررسی مجدد نمره برای هر داوطلب تنها یک بار فعال و قابل ارسال می باشد. از همین رو، توصیه می کنیم در ثبت اطلاعات دقت نمایید و در نظر داشته باشید که پس از ارسال درخواست، امکان اصلاح یا حذف آن وجود نخواهد داشت.

لازم به ذکر است درخواست هایی که دارای چند سوال با محتوای متفاوت هستند باید به صورت جداگانه ارسال شوند. توجه داشته باشید به پیام های ارسالی از سوی پروفایل هایی با اطلاعات ناقص یا نادرست که مانع از احراز هویت داوطلب شود، رسیدگی نخواهد شد. پس از ارسال درخواست، امکان مشاهده پاسخ آن با کلیک روی عنوان مربوطه، فراهم می باشد.

اقدامات پس از ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

پس از ثبت اعتراض در سایت سازمان سنجش، داوطلب می بایست برای مشاهده جواب اعتراض خود به سامانه سازمان سنجش استخدامی دستگاه های اجرایی مراجعه کرده و با ورود به سیستم پاسخگویی و در صفحه کاربری شخصی به صورت اینترنتی نتیجه اعتراض خود را مشاهده کند.

نحوه مشاهده پاسخ اعتراض به نتایج آزمون 

ورود به سایت سازمان سنجش و کلیک بر روی گزینه “سیستم پاسخگوی” انتخاب گزینه “ورود به سیستم” و درج آدرس پست الکترونیک و رمز عبور ارسالی توسط سازمان سنجش، سپس وارد شدن به صفحه درخواست خود برگزیدن گزینه درخواست ها و پاسخ ها 

توجه داشته باشید در صورتی که عبارت “تقاضای مجدد نمره آزمون” آبی رنگ باشد، به منظور این است که فعلا در صف بررسی می باشد. چنانچه زرد رنگ باشد یعنی از سوی کارشناسان سازمان سنجش پاسخ داده شده است و با کلیک بر روی جمله مذکور می توانید نتیجه اعتراض خود را مشاهده نماید.

 

سوالات متداول

1- زمان ثبت اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 به چه صورت است؟

داوطلبان تا روز جمعه مورخ 25 شهریور ماه امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون خود را خواهند داشت.

2- چگونه می توان اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 را ثبت نمود؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اعتراض خود را ثبت کنند.

3- اطلاعات مورد نیاز برای اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 کدام است؟

این اطلاعات شامل کد ملی، شماره داوطلبی، شماره پرونده سایر اطلاعات که در متن مقاله درج شده است.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "زمان ثبت اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 به چه صورت است؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "داوطلبان تا روز جمعه مورخ 25 شهریور ماه امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون خود را خواهند داشت." } },{"@type": "Question", "name": "چگونه می توان اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 را ثبت نمود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اعتراض خود را ثبت کنند." } },{"@type": "Question", "name": "اطلاعات مورد نیاز برای اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 کدام است؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "این اطلاعات شامل کد ملی، شماره داوطلبی، شماره پرونده سایر اطلاعات که در متن مقاله درج شده است." } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff; } .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important; } .sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal; } /* Colors */ a.liked { color: #da1b1b; } a.liked:hover, a.liked:active, a.liked:focus { color: #666666; } a.liked span.sl-count, .sl-count { color: #fff; } /* Icon */ .sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px; } .sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; } .sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px; } .sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0; } /* Count */ .sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none; } /* Loader */ .loader, .loader:before, .loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em; } .loader:before, .loader:after { position: absolute; top: 0; content: ''; } .loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s; } .loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s; } .loader:after { left: .375em; } @-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } } @keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } }

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب