درمانگاه شهید سهرابی

درمانگاه شهید سهرابیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

درمانگاه شهید سهرابی را از این سایت دریافت کنید.

کلینیک شهید سهرابی + اطلاعات کامل

اطلاعات کامل و شماره تماس و آدرس کلینیک شهید سهرابی در تهران. استان تهران ، شهرستان تهران ، میدان آزادی ، ابتدای جاده مخصوص کرج ، شهرک شهید فکوری ، پلاک 30

نصب اپلیکیشن دکتر ساینا

تشخیص‌گر هوشمند علائم بیماری شما!

نصب کنید

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.drsaina.com

کلینیک شهید سهرابی، اطلاعات تماس و نوبت دهی آنلاین

آدرس مطب، شماره تلفن و اطلاعات تماس کلینیک شهید سهرابی، در تهران با امکان رزرو وقت و نوبت دهی آنلاین در اپلیکیشن و سایت پذیرش24

اشتراک گذاری گزارش 13K

کلینیک شهید سهرابی

0 تخصص پزشکی پزشک فعال : 0 لیست پزشکان آدرس و تلفن درباره مرکز

نوبت دهی اینترنتی این مرکز درمانی غیر فعال می باشد .

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک شهید سهرابی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.paziresh24.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب