کتاب اول ابتدایی

کتاب اول ابتداییمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

کتاب اول ابتدایی را از این سایت دریافت کنید.

کتاب های اول

در این مقاله لینک دانلود رایگان کتاب های درسی پایه اول ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ ارائه شده است.

دانلود کتاب های درسی پایه اول

دانش آموزان و والدین می توانند با دانلود نسخه الکترونیک کتاب های درسی پایه اول ابتدایی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ علاوه بر مطلع شدن از محتویات کتاب ها و تغییرات نسبت به سال گذشته، همیشه و همه جا به محتویات کتاب های درسی دسترسی داشته باشند.

برای مشاوره برنامه ریزی درسی و موفقیت در امتحانات مدارس

برای مشاوره برنامه ریزی درسی و موفقیت در امتحانات مدارس

بسیاری از والدین و دانش آموزان تمایل دارند علاوه بر نسخه کاغذی هر کتاب، نسخه الکترونیکی یا PDF آن را نیز در اختیار داشته باشند. لذا وزارت آموزش و پرورش هر ساله علاوه بر انتشار نسخه کاغذی کتاب های پایه اول، نسخه PDF آن را نیز به صورت رایگان در پایگاه کتاب های درسی منتشر می کند.

هم اکنون نسخه الکترونیکی کتاب های درسی پایه ​اول ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ منتشر شده است. در ادامه مقاله، لینک دریافت کتاب درسی به صورت رایگان ارائه شده است.

والدین و دانش آموزان کلاس اول ابتدایی سال تحصیلی 1401 - 1402 برای آگاهی از محتوای کتاب های درسی و آشنایی با بخش های مختلف آن می توانند نسخه های pdf آن را در این مقاله دانلود و مطالعه نمایند. برای ورود به صفحه دانلود هر یک از کتاب های درسی اول ابتدایی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ کافیست روی لینک مربوط به آن کلیک کنید.

همچنین جهت آمادگی بیشتر دانش آموزان اول ابتدایی در امتحانات دی ماه و خرداد ماه، روش های برنامه ریزی تحصیلی و مطالعه دروس را برای این دانش آموزان شرح داده و در ادامه این مقاله فایل دانلود کتاب های درسی پایه اول ابتدایی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ به همراه نمونه سوالات هر درس ارائه شده است.

دانلود کتاب های درسی پایه اول ابتدایی 1401 - 1402

در این قسمت لینک صفحات مربوط به دانلود کتاب های درسی کلاس اول ابتدایی  1401 - 1402 ​ که شامل دروس آموزش قرآن، علوم تجربی، ریاضی، فارسی و نگارش فارسی می باشد را در اختیار شما قرار داده ایم :

لینک دانلود کتاب های درسی دوره ابتدایی پایه اول ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

دانلود کتاب درس فارسی دوره ابتدایی پایه اول 1401 - 1402

دانلود کتاب درس ریاضی دوره ابتدایی پایه اول 1401 - 1402

دانلود کتاب درس علوم تجربی دوره ابتدایی پایه اول 1401 - 1402

دانلود کتاب درس آموزش قرآن دوره ابتدایی پایه اول 1401 - 1402

دانلود کتاب درس نگارش فارسی دوره ابتدایی پایه اول 1401 - 1402

برای اطلاع از تمام موارد مربوط به ثبت نام کتاب های درسی پایه های مختلف، به صورت فردی و گروهی و با ذکر جزئیات می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کتاب های درسی

نحوه مطالعه کتاب ها و برنامه ریزی درسی پایه اول ابتدایی 1401 - 1402

برنامه ریزی درسی و روش صحیح مطالعه دروس اول، نقش بسیار پر رنگی در پیشرفت تحصیلی دانش آموز ایفا کرده و می تواند موفقیت در امتحانات و مقاطع تحصیلی بالاتر را تضمین نماید. بنابراین، در ادامه سعی کرده ایم به نکات مهم درباره مطالعه کتاب های درسی کلاس اول ابتدایی بپردازیم.

فواصل زمانی کوتاه اما پیوسته

خواندن کتاب های درسی اول ابتدایی می بایست به صورت پیوسته، اما در فواصل زمانی کوتاه باشد چرا که مطالعه دروس به صورت متوالی و بدون استراحت بسیار خسته کننده خواهد بود. بنابراین سعی کنید در فواصل زمانی کوتاه ( حتی 10 دقیقه ) اما به صورت پیوسته درس بخوانید.

پیشنهاد می شود برای ایجاد تنوع در روند یادگیری خود و آشنایی با روش های حل سوالات مختلف دروس پایه اول، به نمونه سوالات پایه اول مراجعه کرده و به مطالعه آن بپردازید.

استراحت فراموش نشود

ذهن انسان پس از کار و مطالعه طولانی در بازه های زمانی طولانی مدت و بدون استراحت، تحت فشار قرار گرفته و دچار استرس می شود. تحقیقات ثابت کرده که در حالت استرس مغز اطلاعات جدید را جذب نکرده و این اطلاعات جدید معمولا به راحتی فراموش می شوند. پس بهتر است به منظور بالا بردن کارایی و یادگیری زمان هایی را برای استراحت در نظر گرفته و درس کلاس اول را برای مدت کوتاهی هم که شده به کل کنار بگذارید.

اهمیت وضعیت جسمانی و سلامت

ذهن انسان در حالت آرامش قدرت یادگیری بسیار بالاتری دارد و در حالت هایی مانند خستگی، عصبانیت و احساسات منفی دیگر، حواس پرت و شتاب زده عمل می کند. بنابراین هر وقت که در وضعیت روحی یا جسمانی مناسبی نبوده و یا ذهنتان درگیر افکار دیگری است، سمت یادگیری مباحث جدید پایه اول ابتدایی نروید.

مرور درس ها در همان روز یادگیری

نکات مهم درس کلاس اول را که یاد گرفته اید در همان روز مرور کنید و نگذارید. مدتی از زمان یادگیری شما بگذرد، چرا که خیلی از مباحثی که یاد گرفته اید در حافظه کوتاه مدت شما بوده و با مرور نکردن در همان روز، به کل از یادتان خواهد رفت. بنابراین با مرور هر درس بلافاصله پس از یادگیری، نکات مهم هر درس را در حافظه بلند مدت خود ثبت خواهید کرد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

پایه اول

پایه اول

آموزش قرآن (اول) کد کتاب: 101 فارسی (اول) کد کتاب: 103 نگارش فارسی (اول) کد کتاب: 104 ریاضی (اول) کد کتاب: 105 علوم تجربی (اول) کد کتاب: 106

جستجو

نمایش الفبایی جستجوی پیشرفته 1 جستجوی پیشرفته 2

پایگاه کتابهای درسی

دوره آموزش ابتدایی

دوره اول آموزش متوسطه

دوره دوم آموزش متوسطه

راهنمای تدریس

دوره آموزش راهنمایی (قدیم)

کتاب های درسی دانش آموزان استثنایی

کتاب های درسی 1401

دوره آموزش ابتدایی

دوره اول آموزش متوسطه

دوره دوم متوسطه نظری

جغرافیای استان ها شاخه فنی و حرفه ای شاخه کاردانش راهنمای تدریس

کتاب درسی استثنایی 1401

کم توان ذهنی آسیب دیده شنوایی کم بینا

کم توان ذهنی-کم بینا

طیف اتیسم راهنمای تدریس

راهنمای عمل برنامه ویژة مدرسه

برای دریافت فایل راهنمای عمل برنامه ویژة مدرسه کلیک کنید

استاندارد بسته های تربیت و یادگیری

برای دریافت فایل استاندارد بسته های تربیت و یادگیری کلیک کنید

تازه ها

شیوه نامۀ ویرایش صوری 1111146

تولیدکننده محتوای الکترونیکی عمومی (جلد دوم) (Adobe Audition – Adobe Premiere - Arc Soft - Media Converter) 311254

تولیدکننده محتوای الکترونیکی عمومی (جلد اول) (Adobe Photoshop – Adobe Animate) 311253

بسته های نرم افزاری (Excel - Power point) 310263

اطلاعات و ارتباطات 310188

بیشتر

سامانه فروش و توزیع مواد

برای دسترسی به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی زیر مراجعه نمایید.

www.irtextbook.com

انتشار فایل الکترونیکی کتاب

کاربر گرامی

تنها مرجع رسمی انتشار فایل کتاب های درسی، وب سایت اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی به نشانی chap.sch.ir می باشد و با وب سایت ها، شرکت ها و موسساتی که بدون دریافت مجوز رسمی از این اداره کل، اقدام به نشر و توزیع فایل های الکترونیکی به صورت online یا offline نمایند برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.chap.sch.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب