رفع محدودیت سنی اینستاگرام

رفع محدودیت سنی اینستاگراممهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

رفع محدودیت سنی اینستاگرام را از این سایت دریافت کنید.

حل حذف و غیرفعال شدن پیج اینستاگرام به دلیل سن: 9099070545 مشکل خردسال اینستا:

در صورتیکه پیج اینستاگرام شما به علت مشکل محدودیت سنی بسته شده است می توانید با تماس با 9099070545 از همکاران ما در موبایل کمک تماس بگیرید

فهرست مطالب

محدودیت سنی اینستاگرام چیست؟

حذف پیج اینستاگرام به دلیل محدودیت سنی (تاریخ تولد)

رفع محدودیت سنی اینستاگرام با تغییر تاریخ تولد

تنظیم محدودیت سنی برای محتوای پیج یا حذف محدودیت سنی

بازگردانی پیج حذف شده به دلیل محدودیت سنی اینستاگرام

چرا پیج های اینستاگرام به دلیل سن کاربر حذف میشوند؟!

تمام مراحل را انجام میدهم ولی به من ارر زمان 24 ساعت را می دهد

بازگردانی پیج های اینستاگرام حذف شده به دلیل محدودیت سنی چگونه است؟!

ساعت کاری مرکز پاسخگویی به سوالات اینستاگرام

تاریخ تولد در اینستاگرام را باید وارد کنیم

مقدرا زمان برای رفع از حالت مسدود شدن سنی اینستاگرام

مراقب کلاهبرداران در فضای مجازی باشید!

نوشته های اخیر

130 دیدگاه دربارهٔ «حذف و غیرفعال شدن پیج اینستاگرام به دلیل سن + راه حل مشکل-9099070545»

دیدگاه‌ خود را بنویسید لغو پاسخ

قوانین اینستاگرام دائما در حال تغییر و بروزرسانی هستند. در آذرماه سال 1398 اینستاگرام اعلام نمود که برای استفاده از اینستاگرام کاربران باید حداقل 13 سال سن داشته باشند. به همین دلیل در زمان ثبت نام از کاربر خواسته میشود تاریخ تولد خود را وارد نماید. اما از مهرماه 1400 این قانون به طور سختگیرانه ای به اجرا درآمد و باعث به وجود آمدن مشکلات بسیاری برای کاربران شد. در این مقاله امداد رایانه به بررسی روش های حل مشکل محدودیت سن در اینستاگرام میپردازیم.در این مقاله به موضوع مسدود شدن پیج اینستاگرام به علت اشتباه در ورود سن میپردازیم.

می توانید برای حل مشکل محدودیت سنی در اینستاگرام

  با شماره 9099070545 

از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

  محدودیت سنی اینستاگرام چیست؟

همانطور که پیش تر گفتیم طبق قوانین اینستاگرام افراد برای استفاده از آن باید بیشتر از 13 سال سن داشته باشند. اما تا همین چند وقت پیش اجرای این قانون تنها به این مورد محدود میشد که پیج هایی که دارای محتوای حساس بودند میتوانستند انتخاب کنند که کاربران کم سن و سال نتوانند پست های آنهارا مشاهده کنند. در این صورت افرادی که تاریخ تولد خود را در هنگام ثبت نام وارد نکرده بودند و یا طبق تاریخ وارد شده کمتر از 13 سال سن داشتند با محدودیت مشاهده این پست ها روبرو میشدند.

حذف پیج اینستاگرام به دلیل محدودیت سنی (تاریخ تولد)

تا همین چند وقت پیش محدودیت سنی در اینستاگرام تنها محدود به موردی که در بالا توضیح دادیم میشد. اما حدود یکماهی است که اینستاگرام اجرای این قانون را به طور سختگیرانه تری دنبال میکند. در این میان بسیاری از کاربران این نرم افزار با مشکلات مختلفی از جمله غیرفعال شدن و حذف اکانتشان به دلیل همین محدودیت سنی روبرو شده اند. اگر شما نیز جزو آن دسته از کاربران اینستاگرام هستید که به دلیل عدم ورود تاریخ تولد یا سن کمتر از 13 سال پیجتان حذف شده است یا مشکل دیگری برای آن به وجود آمده است اصلا نگران نباشید چون این مشکل قابل حل است.

رفع محدودیت سنی اینستاگرام با تغییر تاریخ تولد

این روش مناسب آن دسته از دوستانی است که به اکانت خود دسترسی دارند و تنها دچار محدودیت شده اند. رفع این مشکل بسیار ساده است و نیاز به انجام کار خاص یا پیچیده ای نمیباشد. به این منظور شما باید در صفحه پروفایل خود بر روی Edit profile کلیک کرده و از صفحه باز شده تاریخ تولد خود را تغییر دهید. پس از تغییر تاریخ تولد از این قسمت تمام محدودیت های سنی اعمال شده برای شما حذف میگردد.

تنظیم محدودیت سنی برای محتوای پیج یا حذف محدودیت سنی

در دو حالت ممکن است به راهنمایی ای که در ادامه بیان میکنیم نیاز داشته باشید.اولین مورد مربوط به زمانی است که محتوای پیج شما مناسب افراد کم سن و سال نیست یا حتی به دلایل تجاری نیاز به جذب کاربرانی از گروه سنی خاص دارید. دومین مورد مربوط به زمانی است که پیج شما به اشتباه دارای محدودیت سنی است و این باعث میشود که کاربران کم سن نتوانند شما را دنبال کنند.اگر به یکی از دومورد بالا برخوردید کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا وارد صفحه پروفایل خود شوید و تنظیمات اصلی اینستاگرام را باز کنید.

بسته به نوع پروفایل اگر اکانت شما از نوع بیزینس است بر روی گزینه business و اگر شخصی است گزینه creator را انتخاب کنید.

در صفحه ای که اکنون مشاهده میکنید گزینه ای وجود دارد به نام minimum age که از طریق این گزینه میتوانید حداقل سن برای مشاهده محتوای پیج خود را مشخص نمایید.

در قسمتی که ذکر کردیم شما میتوانید به غیر از تغییر حداقل سن ورود افراد با سن های مختلف از کشور های مختلف را نیز کنترل کنید و به طور اختصاصی تنظیمات مورد نیاز آن را انجام دهید. کار کردن با این قسمت بسیار ساده بوده و پیچیدگی خاصی ندارد.

بازگردانی پیج حذف شده به دلیل محدودیت سنی اینستاگرام

در نهایت به مسئله ای میپردازیم که مدتی است کاربران اینستاگرام نه تنها از ایران بلکه در سراسر جهان با آن درگیر هستند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که حساب کاربری اینستاگرامتان به دلیل کمبود سن یا همان محدودیت سن مسدود شده است یا به کلی حذف گردیده است، اصلا نگران نباشید زیرا این موضوع قابل حل است. در ادامه به علت به وجود آمدن این مشکل و راه حل آن میپردازیم.

چرا پیج های اینستاگرام به دلیل سن کاربر حذف میشوند؟!

این مشکل به دلایل مختلفی ممکن است ایجاد شود. اولین مورد عدم ورود تاریخ تولد در پروفایل در زمن ثبت نام میباشد. کاربران قدیمی نیازی به ورود اطلاعات شخصی مانند تاریخ تولد در زمان ثبت نام نداشتند. اما پس از اضافه شدن قوانین مربوط به محدودیت سن به اینستاگرام بارها از کاربران خواسته شده است اطلاعات خود را تکمیل کنند. در صورتی که کاربر اهمیتی به این موضوع نداده باشد و اطلاعات خود را تکمیل نکرده باشد، ممکن است پیج وی به دلیل عدم ورود تاریخ تولد مسدود و یا حذف بگردد. همچنین در صورتی که تاریخ تولد وارد شده در پروفایل کمتر از 13 سال باشد نیز ممکن است این اتفاق رخ دهد.

تمام مراحل را انجام میدهم ولی به من ارر زمان 24 ساعت را می دهد

برای رفع این مشکل باید تا 36 ساعت فعالیتی  روی صفحه اینستاگرام خود انجام ندهید چونکه  اینستاگرام هنگام ورود شما را به عنوان ربات تشخیص داده است و این امکان وجود دارد که دیگر اجازه ثبت فرم را به شما ندهد. اصولا بعد از 36 ساعت میتوانید مجدد فرم را ثبت کنید

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : 123pc.ir

محدودیت سنی اینستاگرام

محدودیت سنی اینستاگرام از مشکلاتی است که برخی کاربران با آن در فضای مجازی روبرو هستند و در این مقاله به طور کامل خدمتتان توضیح داده ایم.

فهرست مطالب

با موضوع محدودیت سنی اینستاگرام با شما هستیم. آیا می توان محدودیتی برای سن افراد در پیج اینستاگرام اعمال کرد؟ از زمانی که اینستاگرام تاسیس شده با مشکل عضویت کاربران نوجوان روبرو شده است.

اینستا برای جلوگیری از این مشکل، تنظیمات اش را تغییر داده است. اما هیچ یک از روش های قبلی کاملاً موثر نبوده است. به همین دلیل قابلیت رفع مشکل سن افراد در اینستاگرام معرفی شد. در این مقاله سعی کرده ایم حل مشکل سن در اینستاگرام را به آسانی رفع نماییم. همانطور که می دانید امروزه استفاده از اینستاگرام برای برخی از سن افراد دچار محدودیت است پس در ادامه با ما همراه باشید.

تنظیمات محدودیت سنی در برنامه اینستاگرام (آموزش ویدیویی)

نمایشگر ویدیو

Media error: Format(s) not supported or source(s) not found

دریافت پرونده: https://followeran.com/blog/wp-content/uploads/2020/09/%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85.mp4?_=1

00:00 00:00 00:00

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

در ویدیو بالا به صورت جامع درباره محدودیت سن اشخاص در اپلیکیشن اینستاگرام توضیح داده ایم. به راحتی با مشاهده ویدیو می توانید مشکلات تان را برطرف نمایید.

محدودیت سنی در اینستاگرام

کاربران زیر سن قانونی در اینستاگرام می توانند با محتوای نامناسب روبرو شوند و این امر می تواند بر او و همچنین اینستاگرام تأثیر منفی بگذارد (به همین دلیل مشکل سن در اینستاگرام شکل گرفته است)

با توجه به حساسیت موضوع محافظت آنلاین کودکان، به نظر می رسد اپلیکیشن های محبوب یک راه حل معتبر ارائه کرده اند. حداقل برای اکانت های بیزنسی و صاحبان آن.

همانطور که مشاور مشهور رسانه های اجتماعی مت ناوارا در حساب توئیتر خود فاش کرد. اینستاگرام اکنون به حساب های creator و بیزنس اجازه می دهد حداقل سن را برای کاربرانی که می توانند آنها را دنبال کنند تعیین کند.

سیستم درآمدزایی فالوورانخبر خوبی براتون داریم.

ما در سایت امکانی رو فراهم کرده ایم که با چند دقیقه فعالیت میتوانید تا 50.000 تومان درآمد داشته باشید.

توضیحات تکمیلی

گزینه “حداقل سن” به تنظیمات کسب و کار اضافه شده است. با دسترسی به آن، صاحبان حساب/ مدیران می توانند حداقل سن پیش فرض خود را برای پیروان خود در سراسر جهان تعیین کنند. یا حداقل سن مختلف را برای افراد متعلق به کشورهای دیگر تعیین کنند.

قبل از انتشار عمومی، این ویژگی اولین بار توسط Jane Manchun Wong در ماه اکتبر مشاهده شد.

جالب خواهد بود که ببینیم آیا این روش جدید می تواند تغییر مثبتی ایجاد کند یا خیر.

به گفته برخی از کاربران، افراد به راحتی می توانند سن خود را در اینستاگرام جعل کنند. و زمان آن فرا رسیده است که سرویس رسانه های اجتماعی ابزاری قانونی برای تأیید سن ارائه می دهند.

همانطور که توسط ناوارا فاش شد، گزینه جدید حداقل سن اکنون در دسترس است. و اگر یک حساب کاربری بیزنس و یا creator در اینستاگرام دارید، می توانید از آن استفاده کنید!

بنابراین بیایید با تنظیمات محدودیت سنی در پیج اینستاگرام آشنا شویم.

قابلیت تعیین سن فالوورهای یک پیج بیزنسی اینستاگرام چیست و چه کارایی دارد ؟

اگر حساب بیزینس یا Creator داشته باشید این امکان برای شما موجود است.

این قابلیت به شما اجازه می دهد حداقل سن افراد را برای دیدن حساب خود تعیین کنید. این ویژگی age gate نام دارد.

برای این منظور، اینستاگرام شروع به درخواست تاریخ تولد از کاربران جدید کرد. با اشاره به اینکه هر کسی که می خواهد بپیوندد باید حداقل 13 سال داشته باشد.

شرکت اینستا امیدوار است که از عضویت کاربران زیر سن قانونی خودش جلوگیری نماید. اینستاگرام تلاش می کند محدودیت های سنی خود را بیشتر اعمال کند.

اکنون، اینستاگرام از ویژگی جدید “gate age” استفاده کرده است. که به دارندگان حساب حرفه ای اجازه می دهد با تعیین حداقل محدودیت سنی برای حساب خود، افرادی را که می توانند مشخصات و محتوای آنها را ببینند، کنترل کنند.

ویژگی جدید به مشاغل یا سازندگان اجازه می دهد تا حداقل سن را در سطح جهانی تعیین کنند. یا حداقل سن خاص کشور را برای افرادی که می خواهند آنها را فالو کنند اعمال کنند.

این ویژگی برای مشاغلی مانند کلوپ های شبانه یا هنرمندانی که می خواهند مطمئن شوند افراد زیر 21 سال نمی توانند محتوای آنها را ببینند، مناسب است.

حتی می توانید بر اساس کشور محدودیت سنی داشته باشید. به عنوان مثال، شما می توانید این محدودیت را در ایالات متحده 21، اما در مکان هایی مانند کانادا یا انگلستان 18 سال تعیین کنید.

در اینجا نحوه تعیین محدودیت سنی در حساب خود با استفاده از برنامه Instagram برای ios و دستگاه های Android وجود دارد.

میخواهیم به شما پیشنهاد ویژه بدهیم با فالوور رایگان بازدید پیج خود را بالا ببرید. 

نحوه اعمال محدودیت سنی در حساب تجاری اینستاگرام

1) برای دیدن محدودیتهای سن در اینستاگرام در برنامه اینستا، به پروفایل خود بروید.

2) برای باز کردن منو، روی سه خط در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. و “تنظیمات” را انتخاب کنید.

3) در منوی تنظیمات، روی “Business” یا “Creator” ضربه بزنید.

*اگر این گزینه ها را نمی بینید، به این معنی است که حساب کسب و کار (Business) یا سازنده (Creator) ندارید. می توانید این موارد را در فهرست تنظیمات حساب اینستاگرام خود تغییر دهید.

4) از فهرست تنظیمات اکانت اینستاگرام خود، گزینه ای با عنوان Minimum Age یا “حداقل سن” را انتخاب کنید.

در اینجا، شما دو گزینه دارید. می توانید حداقل سن پیش فرض کلی را اضافه کنید. یا اینکه محدودیت age اینستاگرام را بر اساس کشور یا موقعیت اشخاص تنظیم کنید.

5) برای افزودن یک سن پیش فرض تنها کافیست جلوی Default (پیش فرض) روی دکمه Add “افزودن” ضربه بزنید.

سپس حداقل سن مورد نظر را وارد کنید.

برای تعیین محدودیت سنی بر اساس کشور جلوی By Country، روی دکمه Add کلیک کنید. سپس کشور مدنظر خود را انتخاب کنید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : followeran.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب