سایت گلستان هرمزگان

سایت گلستان هرمزگانمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سایت گلستان هرمزگان را از این سایت دریافت کنید.

golestan.hormozgan.ac.ir

در این مقاله جزئیاتی از مراحل ورود و لینک سریع ورود به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان را ارائه داده ایم .

ورود به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان golestan.hormozgan.ac.ir

دانشجویان مقاطع و رشته های مختلف دانشگاه هرمزگان موظف هستند برای انجام امور الکترونیکی دانشگاهی و دانشجویی خود وارد سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان شوند . دانشجویان برای ورود به سیستم گلستان دانشگاه هرمزگان باید وارد سایت golestan.hormozgan.ac.ir شده و با وارد کردن نام کاربری و گذر واژه به صفحه خود دست یابند .

برای مشاوره ورود به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان

برای مشاوره ورود به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان

دانشگاه هرمزگان به منظور تسهیل انجام امور آموزشی دانشجویان و برای کاهش مراجعات و مراودات حضوری دانشجویان به واحد آموزش دانشگاه ، از سامانه الکترونیکی گلستان استفاده می کند . کلیه دانشجویان این دانشگاه از بدو قبولی تا فارغ التحصیلی باید از سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان به نشانی golestan.hormozgan.ac.ir استفاده کنند .

این سامانه برای انجام امور دانشجویی از جمله ثبت نام اولیه ، مشاهده لیست دروس ترمی ، انتخاب یا حذف و اضافه واحد ، پرداخت شهریه ، مشاهده نمرات و کارنامه ، ارزشیابی اساتید ، دریافت کارت آزمون و .... کاربرد دارد . لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان با سایر دانشگاه های کاربر این سامانه متفاوت است .

با توجه به اهمیت آشنایی دانشجویان با سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان و به منظور تسهیل ورود به این سیستم ، در ادامه این مقاله علاوه بر لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان ، مراحل و نحوه ورود به این سامانه را به همراه راهنمای تصویری ارائه داده ایم .

لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان

سامانه گلستان سایتی گسترده و یکپارچه بوده و برای امور آموزشی بسیاری از دانشگاه های سراسری ، غیرانتفاعی ، پیام نور و .. استفاده می شود . از این رو آدرس و لینک ورود به سامانه گلستان هر دانشگاه با دیگری متفات بوده به عنوان مثال لینک سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان با دانشگاه هرمزگان متفاوت است .

دانشجویان دانشگاه هرمزگان برای انجام امور دانشجویی خود باید پس از ورود به سامانه گلستان به نشانی golestan.hormozgan.ac.ir این دانشگاه با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور به صفحه شخصی خود دست یافته و سپس کارهای مورد نظر را انجام دهند . در ادامه لینک مستقیم ورود سریع به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان را ارائه داده ایم .

برای ورود به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان کلیک کنید

دانشجویان دانشگاه هرمزگان برای آشنایی کامل با کاربرد ها و خدمات سامانه گلشتان می توانند نخست مقاله زیر را مطالعه کرده و سپس برای انجام اقدامات مورد نظر خود اقدام کنند .

حتما بخوانید: سامانه گلستان

نحوه ورود به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان

دانشجویان دانشگاه هرمزگان پس از ورود به سایت سامانه گلستان به نشانی golestan.hormozgan.ac.ir باید با انتخاب گزینه ورود به سیستم ، اطلاعات خواسته شده ( نام کاربری و گذرواژه ) خود را در این سامانه وارد کنند تا به صفحه شخصی خود دسترسی پیدا کرده و بتوانند برای انجام امور مورد نظر اقدام کنند . در ادامه مراحل ورود به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان را ارائه داده ایم .

1 - ورود به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان به نشانی golestan.hormozgan.ac.ir

2 - انتخاب گزینه " ورود به سیستم "

3 - وارد کردن اطلاعات خواسته شده " نام کاربری / گذر واژه "

4 - ورود به سامانه و انتخاب گزینه مورد نظر از منوی سایت

نام کاربری و گذر واژه سامانه گلستان هر دانشجو از سوی آموزش دانشگاه هرمزگان مشخص شده و به صورت دستورالعملی در سامانه و یا شخصا به هر فرد اطلاع رسانی می شود . معمولا از کد ملی / شماره شناسنامه و شماره دانشجویی برای نام کاربری و گذر واژه دانشجویان استفاده می شود اما ممکن است بر اساس اطلاعات دیگر نیز تعیین شود .

بیشتر بخوانید: لینک سریع ورود به سیستم جامع گلستان

راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان

با توجه به لزوم طی مراحلی برای دسترسی به خدمات و امکانات سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان برای راهنمایی هر چه بهتر دانشجویان این دانشگاه علاوه بر مراحل و لینک مستقیم ورود سریع به سامانه گلستان دانشگاه هرمزگان در ادامه راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه گلستان این دانشگاه را نیز ارائه داده ایم .

1 - جست و جوی عبارت " golestan.hormozgan.ac.ir " در کادر بالایی و یا میانی مرورگر سیستم

2 - انتخاب اولین گزینه نمایش داده شده تحت عنوان " سامانه گلستان - دانشگاه هرمزگان "

3 - ورود به سایت گلستان و انتخاب گزینه ورود به سیستم

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.heyvagroup.com

سامانه مجازی سازی دانشگاه هرمزگان

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : vc.hormozgan.ac.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب