دکتر ابراهیمی جراح بینی

دکتر ابراهیمی جراح بینیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

دکتر ابراهیمی جراح بینی را از این سایت دریافت کنید.

‎جراحی بینی/ دکتر امید ابراهیمی‎ (@dromidebrahimi) • Instagram photos and videos

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.instagram.com

دکتر امید ابراهیمی

دکتر امید ابراهیمی: جراح بینی، بورد تخصصی گوش و حلق و بینی، با بیش از 17 سال سابقه کار و انجام بیش از 5500 جراحی بینی موفق از بهترین جراحان بینی در ایران هستند

از کجا بفهمم بینی من استخوانی است یا گوشتی؟

گوشتی یا استخوانی بودن بینی با چشم نیز قابل تشخیص است به نحوی که بینی های گوشتی پوستی ضخیم و غضروفی ضعیف دارند و بینی های استخوانی دارای پوستی نازک و غضروفی محکم می باشند.

یک راه تشخیص دیگر برای جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی این است که در بینی های گوشتی غدد چربی بیش از بینی های استخوانی است و بر روی پل بینی های استخوانی قوز یا برآمدگی وجود دارد. توجه داشته باشید که میزان استخوانی یا گوشتی بودن بینی ها با یکدیگر متفاوت هستند.

با ما همراه باشید تا با بهترین جراح بینی، دکتر امید ابراهیمی که مهارت بالایی در جراحی بینی طبیعی دارد بیشتر آشنا شویم.

بعد از جراحی بینی چه مراقبت هایی لازم است؟

استراحت مطلق به مدت سه روز، استفاده از دو بالشت هنگام استراحت، استفاده از کمپرس یخ، عدم استفاده از سیگار، استفاده از مواد غذایی نرم و آبکی، مصرف دارو های تجویز شده، خوابیدن به صورت طاق باز، استفاده از چسب بر روی بینی جهت برطرف شدن تورم ، استفاده از مسواک نرم، عدم استفاده از غذا های سفت، عدم انجام ورزش های سنگین، عدم استفاده از غذا های شور یا خوش نمک، عدم حمل و نقل اجسام سنگین و غیره مراقبت هایی هستند که پس از جراحی بینی باید آن ها را رعایت کنید.

جراحی بینی باز با جراحی بینی بسته چه تفاوتی دارد؟

عمل جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود، انتخاب هر کدام از این دو روش به نوع بینی و تغییرات لازم بستگی دارد. به صورت کلی در روش باز برش ها بر روی بینی و در روش بسته برش ها از داخل بینی زده می شود.

جراحی بینی به روش باز به دلیل گستردگی دیدی که جراح بینی حین عمل بینی دارد می تواند تغییرات بسیاری را انجام دهد به همین دلیل جراحان بینی عموما از این روش بیش از جراحی بینی به روش بسته استفاده می کنند.

جراحی انحراف بینی چیست؟

تشخیص انحراف بینی در درجه اول با معاینه بالینی صورت می گیرد و بعد از اقدامات پاراکلینیکی مثل سی تی اسکن و یا آندوسکوپی بینی و سینوس وارد مرحله درمان انحراف بینی می‌شود؛ درمان انحراف بینی صرفا عمل جراحی است و درمان دارویی وجود نداره، اما این که بیمار حتما باید تحت عمل جراحی قرار بگیره یا نه؛ به علائم بالینی بیمار بستگی داره و این که این علائم تا چه اندازه برای بیمار مشکل ایجاد کرده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی انحراف بینی به صفحه جراحی انحراف بینی مراجعه کنید

جراحی بینی ترمیمی چیست؟

مثل همه عمل‌های جراحی، امکان دارد در جراحی بینی نیز نتیجه مطلوب حاصل نشود، البته این بستگی به مهارت و تجربه جراح بینی دارد. بروز اشکالات ظاهری شدید و یا اختلال در تنفس بعد از عمل بینی در اکثر موارد به علت عدم رعایت اصول درست و اساسی در جراحی زیبایی بینی می‌باشد. از این رو انتخاب جراح بینی باتجربه و ماهر تاثیر بسزایی در نتیجه جراحی بینی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره عمل بینی ترمیمی به صفحه جراحی بینی ترمیمی مراجعه فرمایید

دکتر امید ابراهیمی

دکتر امید ابراهیمی

در سال 69 با رتبه تک رقمی 6 در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته و در سال 1379 دوره تخصص جراحی گوش حلق بینی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شروع و با رتبه 1 در سال 83 فارغ التحصیل شدند.انجام بیش از 5500 عمل جراحی بینی تا سال 99 در طول 17 سال سابقه جراحی بینی از امتیازات بالای دکتر ابراهیمی است.از بارزه و شهرت دکتر امید ابراهیمی وجدان کاری ، صداقت در کلام، تلاش برای حفظ سلامت بیمار، وجدان بالای کاری می‌باشد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : drebrahimi.org

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب