آزمون نهایی علوم ششم

آزمون نهایی علوم ششممهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

آزمون نهایی علوم ششم را از این سایت دریافت کنید.

نمونه سوال علوم ششم ابتدایی نوبت دوم

در این مقاله نمونه سوال امتحان علوم تجربی ششم ابتدایی نوبت او دی ماه و نوبت دوم ( خرداد ماه ) منطقه 4 تهران برای دانلود رایگان ارائه شده است .

نمونه سوال علوم ششم ابتدایی نوبت دوم خرداد ماه

دانش آموزان پایه ششم ابتدایی با دریافت نمونه سوالات امتحانی نوبت دوم علوم ششم ابتدایی ، می توانند با انواع سوالات امتحانی این درس آشنا شده و خود را برای موفقیت در این آزمون پایانی آماده سازند .

برای مشاوره برنامه ریزی درسی دانش آموزان پایه ششم ابتدایی

برای مشاوره برنامه ریزی درسی دانش آموزان پایه ششم ابتدایی

امتحان علوم نوبت دوم یا خرداد ماه ششمابتدایی ، کلیه مباحث کتاب علوم ششمدبستان را شامل می شود . این امتحان به عنوان امتحان پایان ترم ششمابتدایی در نظر گرفته شده و نمره آن نیز در کارنامه پایان دوره ششمابتدایی ثبت شده و مستقیما بر معدل کل پایه ششمتاثیر می گذارد .

بنابراین بهتر است دانش آموزان برای آمادگی بهتر و بیشتر در امتحانات نوبت دوم علوم پایه ششم ابتدایی ، نمونه سوالات امتحانی خرداد ماه این درس را مطالعه کرده و با حل سوالات این درس میزان یادگیری و موفقیت در امتحان علوم نوبت دوم را افزایش دهند .

به دلیل آماده سازی بیشتر دانش آموزان کلاس ششم در امتحان علوم خرداد ماه این پایه تحصیلی در ادامه این مقاله چند سری از نمونه سوالات علوم ششم دبستان را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان پایه ششم ابتدایی قرار می دهیم .

نمونه سوال امتحان علوم ششم ابتدایی نوبت دوم ( خرداد ماه )

دانش آموزان پایه ششم ابتدایی برای آماده سازی بیشتر خود برای امتحانات نوبت دوم علوم ششم ابتدایی ، باید با مراجعه به نمونه سوالات سال های گذشته این درس علاوه بر آشنایی با نوع سوالات و تنوع آن ها با انواع راه حل های قابل قبول برای هریک از سوالات این درس نیز آشنا شوند .

مطالعه انواع سوالات نوبت دوم درس علوم پایه ششم باعث آشنایی با میزان سختی و آسانی سوالات این دوره آشنا شده و از اضطراب و نگرانی های دانش آموزان ششم دبستانی نیز کاسته شود .

با توجه به موارد عنوان شده ، دراین قسمت چند سری از نمونه سوالات علوم پایه ششم ابتدایی برای دانش آموزان این پایه تحصیلی ، به صورت رایگان قابل دریافت می باشد .

نمونه سوالات امتحانی علوم ششم ابتدایی نوبت دومسوالات درس علوم ششم ( سری 1 )سوالات درس علوم ششم ( سری 2 )سوالات درس علوم ششم ( سری 3 )سوالات درس علوم ششم ( سری 4 )سوالات درس علوم ششم ( سری 5 )سوالات درس علوم ششم ( سری 6 )سوالات درس علوم ششم ( سری 7 )سوالات درس علوم ششم ( سری 8 )سوالات درس علوم ششم ( سری 9 )سوالات درس علوم ششم ( سری 10 )

از جمله سوالات عنوان شده در نمونه سوالات امتحانی علوم ششم ابتدایی نوبت دوم عبارتند از :

داغ ترین لایه زمین کدام است ؟

کدام یک از اثرات اجتماعی حاصل از زمین لرزه است ؟

کدام یک از جانداران زیر نقش تجزیه کننده را دارند ؟

در قدیم برای ارسال پیام از چه وسایل و شیوه هایی استفاده می کردند ؟

نیروهای غیر تماسی را همراه با یک مثال توضیح دهید .

مراحل تبدیل درخت به کاغذ را به ترتیب بنویسید .

بیشتر بخوانید: سوالات امتحانی

تمرین های فصل به فصل علوم ششم ابتدایی

برای یادگیری مباحث درسی مربوط به هر فصل علوم ششم ابتدایی بهتر است در انتهای همان فصل سوالات درس خوانده شده را بررسی مطالعه کرده و حل نمایید . حل تمرین و نمونه سوالات هر فصل از درس علوم ششم ابتدایی ، علاوه بر این که درک مطالب درسی و یادگیری دانش آموزان پایه ششم دبستان را افزایش می دهد بلکه باعث آماده سازی بیشتر دانش آموزان برای امتحانات نوبت دوم ، ششم ابتدایی می شود .

منظور از آمادگی برای امتحانات این است که وقتی به محض اتمام درس دانش آموزان سوالات مربوط به آن را تمرین کرده و پاسخ می دهند باعث می شود که این جواب ها در ذهن آن ها باقی بماند و اگر در زمان شروع امتحانات فرصت کافی نداشتند بتوانند با مرور این تمرین ها خود را برای امتحان علوم ششم ابتدایی آماده سازند .

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.heyvagroup.com

آزمون مجازی نوبت دوم علوم کلاس ششم ابتدائی (خرداد 1401

آزمون آنلاین از مقطع دبستان پایه ششم رشته درس علوم تجربی

آزمون مجازی نوبت دوم علوم کلاس ششم ابتدائی (خرداد 1401 - سری اول)

علوم تجربی ششم دبستان مهر

شامل مباحث: تعداد سوالات: 40 سطح دشواری: متوسط شروع: آزاد پایان: آزاد

مدت پاسخگویی: 40 دقیقه

برای دانلود ثبت نام کنید ( وارد شوید ) و کیف پول خود را شارژ کنید.

1,400 تومان شروع آزمون 2,800 تومان

دانلود فایل آزمون با کلید

لطفا برای اطمینان از عملکرد و تجربه بهتر از مرورگرهای مدرن و به روز مانند کروم یا فایرفاکس استفاده کنید.

پیش نمایش صفحه اول فایل

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : gama.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب