آموزش استایل با تیشرت های اورسایزآموزش استایل با تیشرت های اورسایز

آموزش استایل با تیشرت های اورسایز :‌ تی شرت های سایز بزرگ این روزها مد شده اند. آنها نیز فوق العاده دنج و راحت هستند! اما دانستن اینکه چگونه یک تی شرت سایز بزرگ را به روش صحیح بپوشید ضروری است. در غیر این صورت، شما ممکن است متمایز شوید، و نه از نظر خوبی! یاد بگیرید که چگونه یک تی شرت بزرگ بپوشید تا در روزهایی که برای لباس پوشیدن تنبل هستید، ظاهری غیررسمی داشته باشید و بدون زحمت شیک به نظر برسید.

در اینجا چند ایده برای لباس تی شرت بزرگ وجود دارد که می توانید از آنها الهام بگیرید. به پایین بروید و تمام ایده های یک ظاهر طراحی شده را بررسی کنید!

فهرست مطالب این صفحه:

تیشرت اور سایز با بلیزرتیشرت اور سایز یک شانهتیشرت اور سایز با شلوار جینآستین ها را بالا بزنیداز کمربند استفاده کنید

تیشرت اور سایز با بلیزر

پوشیدن یک تی شرت سایز بزرگ با کت بلیزر جذابیت بسیار باکلاس و در عین حال آرامی به شما می دهد. برای حفظ زیبایی ظاهر خود، رنگی مشابه از پالت رنگی بپوشید، مانند یک تی شرت سفید سایز بزرگ با کت خاکستری. می توانید پیراهن را داخل آن ببندید و یک کمربند محکم به دور کمر خود ببندید تا ظاهری شیک به آن ببخشید. شما می توانید این لباس را برای مجالس یا مراسم نیمه رسمی بپوشید. هوشمند و غیررسمی است، اما کت بلیزر حال و هوای رسمی به آن می بخشد.

آموزش استایل با تیشرت های اورسایز

تیشرت اور سایز یک شانه

تی‌شرت‌های سایز بدون شانه بسیار باحال هستند. آنها گشاد هستند و به آرامی زیر شانه های شما آویزان می شوند. زنانی که هیکل لاغری دارند می توانند بدون زحمت این کار را انجام دهند. این لباس باعث می شود شانه ها و استخوان ترقوه شما جذاب به نظر برسند. شما می توانید آن را با یک کمربند کرست اضافه کنید تا شکل خاصی ایجاد کنید. تنها چیزی که نیاز دارید کمی اعتماد به نفس است و این تی شرت سایز بزرگ بدون شانه بسیار عالی به نظر می رسد!

آموزش استایل با تیشرت های اورسایز

بیشتر بخوانید: نحوه پوشیدن تاپ های بدون شانه – نکات و ایده های لباس

تیشرت اور سایز با شلوار جین

تی شرت های سایز بزرگ بسیار زیبا و غیر رسمی هستند. شما می توانید در عین حال که مثل همیشه شیک به نظر می رسید، جذابیتی آرام ارائه دهید. یک تی شرت سایز بزرگ که با شلوار جین ست می شود، مطمئناً سرها را برمی انگیزد. این می تواند بهترین لباس شما در یک روز تنبل یا زمانی باشد که فقط می خواهید با دوستان خود بنشینید. پوشیدن آن بسیار راحت و آسان است و در عین حال فوق العاده مد روز است.

آموزش استایل با تیشرت های اورسایز

آستین ها را بالا بزنید

در یک تی شرت سایز بزرگ، بالا زدن آستین ها می تواند کاملا مد باشد. از آنجایی که تی شرت گشاد است، آستین های بلند و گشاد می توانند آن را شلخته به نظر برسانند. برای ایجاد حالت مد روز، آستین های خود را به اندازه دلخواه بالا بزنید. همچنین می‌توانید انتهای جلوی تی‌شرت را ببندید تا ظاهری مانند تاپ ایجاد کنید. این گاه به گاه و در عین حال شیک به نظر می رسد.

آموزش استایل با تیشرت های اورسایز

از کمربند استفاده کنید

کمربندها اکسسوری مناسبی برای پوشیدن تی شرت های سایز بزرگ هستند. آنها به خط کمر شما شکل می دهند و بسیار جذاب به نظر می رسند. کمربندهای مشکی پررنگ اغلب همان چیزی است که دختران روی تی شرت های سایز بزرگ می پوشند. حتی می توانید رنگ های سرگرم کننده مانند قرمز را انتخاب کنید. می توانید این لباس را در روز یا شب بپوشید.

آموزش استایل با تیشرت های اورسایز

سخن آخر: 

سعی کرده ایم در این مطلب محبوب ترین استایل های موجود با تیشرت های اورسایز را بیاوریم. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب بعد را بخوانید: ست لباس با تاپ های کراپ

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب