ثبت معافیت تحصیلی

ثبت معافیت تحصیلیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

ثبت معافیت تحصیلی را از این سایت دریافت کنید.

صدور معافیت تحصیلی – سامانه جامع امور دانشجویان (سجاد)

صدور معافیت تحصیلی

جهت مشاهده این فرم ورود یا ثبت نام کنید

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : portal.saorg.ir

دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی epolice.ir

در این مقاله جزئیات دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی از سامانه epolice.ir بررسی و نحوه گرفتن معافیت تحصیلی برای دانشجویان خارجی و ایرانی از این سایت ارائه شده است.

دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی epolice.ir

سامانه دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی به نشانیepolice.ir می باشد که فرآیند دریافت معافیت تحصیلی متقاضیان را به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام می دهد. متقاضیان مقیم خارج از کشور نیز می توانند از طریق مراجعه به این سامانه برای دریافت معافیت تحصیلی اقدام نمایند.

برای مشاوره دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی 1401

برای مشاوره دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی 1401

تمامی آقایانی که به سن 18 سال که همان سن مشمولیت سربازی است رسیده اند، می بایست برای انجام خدمت سربازی به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کرده و اقدامات لازم برای انجام مراحل اعزام به سربازی را انجام دهند. اما گاهی مشمولان مشغول به تحصیل بوده و امکان انجام فریضه سربازی را ندارند. در چنین مواقعی می توان از معافیت تحصیلی سربازی استفاده نمود.

به منظور دریافت معافیت تحصیلی نظام وظیفه، نیازی به مراجعه حضوری نبوده و از طریق درگاه اینترنتی معافیت تحصیلی epolice.ir می توان برای دریافت معافیت تحصیلی اقدام نمود. همچنین افراد ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کنند و قصد دریافت معافیت تحصیلی دارند نیز می توانند از طریق این سامانه اقدام نمایند.

برای ورود مستقیم به سایت دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی کلیک کنید.

سایت دریافت معافیت تحصیلی اینترنتی به نشانی epolice.ir می باشد که می توان به صورت غیر حضوری به دریافت معافیت تحصیلی (حتی خارج از کشور) از آن پرداخت.

نحوه دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی epolice.ir

داوطلبانی که در صدد دریافت معافیت تحصیلی از سامانه epolice.ir هستند می توانند با مطالعه راهنمای تصویری زیر وارد بخش های مربوطه شده و با درج اطلاعات شخصی و تحصیلی خود اقدام به دریافت گواهی معافیت تحصیلی نمایند.

ورود به سایت services.epolice.ir و انتخاب گزینه خدمات اینترنتی وظیفه عمومی

اطلاعات خواسته شده را وارد پورتال کرده و در آخر گزینه " ورود " را کلیک کنید.

برای ورود ابتدا نام کاربری (کد ملی) و کلمه عبور (کد 5 رقمی سخا) را وارد نمایید. اگر به کد سخا دسترسی ندارید گزینه فراموشی کلید عبور را انتخاب نمایید که شماره تماسی که وارد می کنید می بایست به نام خود داوطلبان باشد.

بیشتر بخوانید: سامانه سخا

مشاوره دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی epolice.ir

با عنایت به هماهنگی به عمل آمده با سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظـامی جمهـوری اسـلامی ایران دانشجویان مرد پذیرفته شده سال 1401 جهت معافیت تحصیلی به شرح ذیل اقدام نمایند:

مشمولان پذیرفته شده در دانشگاه ها با ارائه کارنامه قبولی در آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور و یا سایت مرکز سنجش، پذیرش و فـارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسـلامی بـه یکـی از دفـاتر خـدمات الکترونیک (پلیس +10) محل دانشگاه قبولی یا محل سکونت مراجعه نمایند. ضمناً در این خصوص الزامی برای ارائه برگ درخواست معافیت تحصیلی از سوی دانشگاه ها به دفاتر خدمات الکترونیک نمی باشد.

درخواست معافیت تحصیلی در واحدهای دانشگاهی مستقر در شهر تهران به صـورت اینترنتی بـوده کـه دانشــجویان ورودی سـال جدیــد مـی تواننـد بــا مراجعــه بــه ســایت ســازمان وظیفــه عمــومی بــه آدرس: services.epolice.ir یا epolice.ir برای دریافت مجوز ثبت نام (معافیت تحصیلی) اقدام نمایند.

بارگذاری برگ درخواست معافیت تحصیلی توسط واحدهای دانشگاهی در سایت اینترنتی واحـد ها و یـا پورتال دانشجویی (دارای امضای اسکن شده و سیستمی) و امکان چاپ آن بـه منظور ارائـه بـه دفاتر خـدمات الکترونیک انتظامی بلامانع است.

کارشناسان سامانه مشاوره هیوا آماده اند تا اطلاعات لازم در خصوص دریافت معافیت تحصیلی از سایت epolice را به مشمولان ارائه داده و آن ها را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا راهنمایی نمایند.

در ادامه بخوانید: سامانه ارسال درخواست دانشگاه آزاد

سوالات متداول

1- ✔️ نحوه دریافت معافیت تحصیلی چگونه است ؟

✔️ با توجه به متن مقاله متقاضیان دریافت معافیت تحصیلی با مراجعه به سایت خدمت وظیفه ناجا می توانند اطلاعات مربوط به دریافت معافیت تحصیلی را مطالعه نمایند .

2- ✔️ سایت دریافت گواهی معافیت از تحصیل چیست ؟

✔️ سامانه دریافت معافیت از تحصیل همان درگاه خدمات الکترونیک نیروی انتظامی که لینک آن در متن مقاله قرار دارد .

3- ✔️ چه مدارکی برای دریافت معافیت تحصیلی لازم است ؟

✔️ علاوه بر مدارک شخصی داوطلب ، کارنامه نتیجه نهایی که نشان دهنده پذیرش در دانشگاه هست نیز باید ارائه شود .

برای مشاوره دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی 1401

برای مشاوره دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی 1401

مطالب مرتبط

معافیت پزشکی سربازی...

انواع معافیت های سربازی...

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب